Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.090
Dali limar i njegova uprava su svesni kako je nama kada vec sada na pola sezone BABA lige nas klub vise nema skoro nikakve sanse da se bori za jedini trofej koji nosi put do elite? Osim sirenje laznih vesti neznam sta je uradio da se klub vrati na stare staze. Sve je pocelo od one trojke nolana smita od te godine nasi najveci uspesi su kup titule i nista vise samo uz malo srece i znanje mogli smo da budemo CSKA na ovim jebenim balkanskim prostorima.Neka nam je bog u pomoc i nema se nas Jare sto brze vrati na teren,
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Svesno nisam hteo proteklih nedelja da se oglašavam kako ne bih posipao so na otvorenu ranu. Ipak osećam moralnu obavezu da posle ovog debakla kažem da smo dotakli dno a možda i više od toga. Znaće se sve više u narednih dan-dva. Ovo je tragedija jednog kluba koji je nekada bio nešto. Nekada. Da se ne zavaravamo, sada je to daleka prošlost i mogu slobodno da kažem apstraktna misao. Menjali su se treneri, igrači, hale....samo su Ostoja i Lončar ostajali tamo gde su bili i nastavljali da guraju klub u ambis. I ako vam se čini da je najveći problem trenutno to što nećemo igrati play off, grdno se varate. Dug kkp je ogroman, gotovo nemoguć za saniranje. Pitajte igrače kada su dobili plate i koliko im se duguje.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Nikada vise pocetnika da sere malo po Partizanu. Od tih upisa bar 50% smrdi na isektasene ciganske nemoralne nakaze.

Ovaj gore kaze nekada veliki klub, daleka proslost. Veliki je Partizan i dalje, mnogo veliki, ne bi krcunija pumpala tolike pare u drzavnu drolju, da Partizan i dalje nije veliki.

Dostojanstvo Grobarijo, nije ovo sto sto oni Partizanu rade sport, nego cisto zlo i mulj. Za ovih par godina ciganske "dominacije", samo se povlaci jos jedna crta, razlika izmedju nas i govana kakvih na kugli zemaljskoj nema. Mnogo ih boli sto smo ih na terenu jebali 15 godina i silovali im ciganske mozgove, zato se oni slade ovakvom situacijom. I naravno, zato sto su stoka bez trunke morala. Samo treba pamtiti kako oni "dominiraju" i ne spustati glavu.

Jebao ih vucic, crko majci.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Veliki je Partizan i ovo sto se trenutno desava je posledica totalnog ludila u celom svetu.
Poznato je da smo mi klub kome snagu daju navijaci te snage trenutno nema. Polako, proci ce sve ovo, a onda ponovo časovi ljubavi.
Da je lako nije, ali razmislite samo kada je bilo lako navijati za Partizan.
Je.o Aba idemo Euro cup!
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
368
Reaction score
1.737
Локација
Novi Sad
Zasto su propali razgovori sa Dzikicem pre dolaska Filipovskog? Jebes mi mater ako je on imao bilo kakve velike zahteve kad je onakav Partizan iz 2016/17 doveo do 5og mesta sa poslednjeg i igrao finale KRK. Nije ovo tim u kojem trener nemo posmatra sa strane bez ikakvih dobacivanja. Izderi se bre na njih pa vidi da li ce smeti tako da se ponasaju
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
@Kalimero, šteta što ti moralna lestvica nije malo niža, pa da preskočiš i ovo javljanje.
Izvini ako sam ti poremetio uživanje i zadovoljstvo. Da sam na tvom mestu ne bih tako lako etiketirao ljude. Da nisam ja možda predsednik kluba, sportski direktor ili igrač? Da nismo zbog mene izgubili 2 puta od Borca iz Čačka. Možda zbog mene nemamo šanse za play off?Što pre shvatimo gde se nalazimo i u kakvoj smo situaciji imamo veće šanse da nađemo rešenje. Busanje u grudi i loženje na staru slavu nam u ovom trenutku ništa neće doneti. Možemo da pišemo o istoriji, ali šta ćemo sa današnjicom. I to proseravanje o mračnim silama koje su nas sprečile da pobedimo Borac....msm stvarno. Pre svega nije sportski i korektno prema Kk Borac. Ljudi su igrali muški, borili se i dobili. A ti i dalje prebrojavaj broj postova ako ti to nešto znači i ako misliš da ti to daje za pravo da možeš da vređaš i da imaš ekskluzivno pravo na istinu. Zbog takvih kao što si ti će nas biti sve manje, i ovde ali i na tribinama.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Poniženi smo od ove kls ekipe ponovo. Borac ove sezone ima ukupno 3 pobede, od toga 2 protiv nas, ne računajući službenih 20:0 protiv Primorske. U toj ekipi igra jedan Raša Đoković, momak protiv kojeg sam igrao basket u kraju xy puta, a koji ne može mene sa sjebanim kolenom da sačuva. Danas je igrao 20ak minuta, za 12p (57% iz igre), 5 ass, skok, dva, ukradenu i indeks 17.
Ne znam da li ima 700e mesečno.
Dok naš Rade Zagorac, osnivač sindikata, čiji je jedan od zahteva bio ograničenje trajanja treninga, kao i da se ne sme trenirati pre 9 časova ujutru, imao je indeks korisnosti -5.
Subjektivan osećaj minus milion.
Mislio sam da ne postoji malodušniji košarkaš na svetu od Branislava Đekića, bar da sam ga ja gledao. U Radetu Zagorcu ima manje života od Baneta Đekića.

Sveli su nas na nivo prosečne kls ekipe. Knedla u grlu i boli me što je tako, a ne mogu ništa promeniti. Ne boli me poraz od Borca, već odnos prema klubu. Svi mi ovde smo odrasli uz KK Partizan, i niko ne može da nam kaže da smo navijači rezultata, bar ne u košarci. Podržavali smo ga i na -42 u Moskvi, i sat vremena posle poraza od Panatinaikosa u Pioniru, i posle Nolana Smita u Areni.
Ostoja Mijailović kao produžena ruka Aleksandra Vučića nam uništava klub. Jedan kuca eksere, drugi je iskopao rupu.

Ogiju Jaramazu želim da se oporavi što pre, i da povreda kolena nije teže prirode. Dobar i vredan momak, i nije zaslužio da ga ovako uništavaju povrede.
Zamolio bih i naše navijače, one malo ostrašćenije i sa kraćim fitiljom da ne prizivaju povrede igračima mutiranog kluba, jer dok mi jedemo to kiselo grožđe, našim igračima kasnije trnu zubi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sveli su nas na nivo prosečne kls ekipe
Iako sam i ja besan, čisto da budemo precizni, ova ekipa može da dobije i ozbiljne ec ekipe, ali da izgubi i protiv splita i ovih.
Jer je laka za čitanje, samo skupiš u reket, ideš ispod bloka, pomažeš maksimalno na prvom pasu, staviš nekog na Pejdža, koji ionako ne može da sam izgradi poziciju za šut ( ono kad nije uzeo otvoren šut pa je šutnuo CMM iz driblinga i pogodio što je najgore je bilo jezivo), protoka nema, ni širine ni dubine, driblinga previše, u napadu šta uradiš, ako imaš nekog visokog da šutira imaš šanse da nas dobiješ, napadaš CMM i njegovu stranu pomoći i Pejdža i to je to.
Ovako nas je mogao i split dobiti samo smo imali sreće a i oni nisu ovakvi šuteri. Odgovornost je na treneru što nije unapredio nekako bar nekim specijalima da odgovori na ta skupljanja.
Ostalo stoji.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@Stojanče

Potpisujem baš sve što si izneo..
Iz TO izlazimo akcijom za Dangubića/Zagorca, gde jedan od njih dvojice treba nešto sebi da iskreira. Zagorac uzima taj šut na 9 sekundi pre isteka napada (gotovo sam siguran da je bilo toliko) sa 8 metara!? I još jednom je bacio ciglu ako se ne varam, čini mi se da je nakon toga zumiran nameštao šiške.
Malina čovek postavio nerešiv!? domaći zadatak Filipovskom, jebenom zonom u poslednja 4 minuta.
I zaista, bez ijednog specijala na konstantno skupljanje u reketu, naši kamenjari ništa ne mogu da kazne. Svima se ide ispod bloka, izuzev Pejdzu. Bacanja 9/19. Ovaj što je došao se ušinuo na jedinom treningu, jebem ti život.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mi smo svoju ambiciju pokazali teranjem Trinkijerija, svaka dalja polemika je besmislena.

Treba samo cekati oslobodjenje Partizana kao sportskog drustva i nase tribine. Okupirani smo, svakom Grobaru koji ima veze da l kao funkcioner ili navijac sa ovom strankom neka mu ide na cast.

Dostojanstvo treba da se zadrzi, uzdrzite se od uvreda igraca ili trenera oni su tu najmanji krivci.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Ide onako bas kako treba da ide..neki sede i slade se, mi ocajavamo, publike nema na tribinama do kraja 2021 godine i sve super..niko im nista ne moze, za 30 nedelja od najboljeg tima u Abi i borbe za titulu/EL dosli smo do toga da nas siluje dva puta Borac, koji ne moze nikoga da pobedi izmedju toga..limare odjebi od svetinje, Filipovski brate pokazi bar malo da si trener/pedagog! Reci nesto, opsuj, bice lakse svima..mada to je slika kako trenutno izgleda KK-bezivotno!
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Meni je i Tegi postao odvratan.
Ne mogu ni njegov glas da slusam vise.

Sve jedno te isto vrti. Svaki intervju, svaka analiza utakmice mu je ista.
Postao mi je bas odbojan.

Sve oko KK-a su nam zatrovali, bukvalno sve.
Ko mu je gazda i ko ga plaća uopšte me ne čudi. Nije mi jasan, šta će i gde će kad sns banda padne sa vlasti? Pa neće moći da radi ni na treš televiziji poput ove na kojoj sad ima emisiju. On misli kad bude bežanija i sns rasulo da će Ostoja da ga povede sa sobom. Gde? U zatvor ili u Kinu?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Meni je i Tegi postao odvratan.
Ne mogu ni njegov glas da slusam vise.

Sve jedno te isto vrti. Svaki intervju, svaka analiza utakmice mu je ista.
Postao mi je bas odbojan.

Sve oko KK-a su nam zatrovali, bukvalno sve.
Svako branjenje Ostoje, svaki izgovor mu je isti. Kazes nesto protiv Ostoje, odma po defaultu iskace Tegi sa recima: " JA TRPIM POLITICKE PRITISKE 20 GODINA, SUDIM SE SA COVICEM, ZABRANILI SU MI EMISIJU, RECI IME I PREZIME, NEMOJ DA SE KRIJES IZA LAZNOG PROFILA, ZAR BI LEGENDE BILE U KLUBU DA GA OSTOJA RUSI".
 

Tatar

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2020
Порука
10
Reaction score
8
Локација
beograd
Pa ne može Ostoja srušiti Partizan.
Partizan je gradjevina emocija i predanosti.
Urušili smo ga mi što nam se izgubio odgovor kada je odlazi Vujošević i bili gladni sponzorskih uslovljenih para kako bi što pre trčali sa šampionima.I Zmija nam dade jabuku u vidu Ostoje ili sutra nekog Miljojka.
A eto nas sad...lažemo sebe da ako ode Ostoja doći će neko koji nije uslovljen odlukama Vučića.
Kada smo već zagadili Partizan tim emocijama a jbg ne možeš se ograditi od Partizana ni njegovih poraza ni njegovih pobeda
daj bar da budemo sudije "predanosti" Partizanu.Sramota ! I prava šteta što je prisustvu publike zabranjeno,
Mislim da bi prvi put usvom životu drao na igrača Partizana odnosno onoga što je obukao dres Partizana i misli da ga zaslužuje.
A jedina kritika Ostoje treba da bude na utakmici kratko i jasno "Vučiću pederu"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top