Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Razmišljam citav dan sta da napišem. Evo ovde kod mene skoro 10 uveče, i dalje blenem u ekran i nisam pametan.

Da opsujem, da upirem prstom, da lažem sebe i gajim neke nade, krenem pa obrišem.

Najgore je kad ostaneš bez teksta, bez komentara. Kad si mrtav iznutra. E to mi nas Partizan trenutno radi. Tacnije ovaj okot sto se odaziva na uprava kk-a i fk-a.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ovo je bila jedna od utakmica koju dok gledaš znaš da gubimo. Oni su nas tri četvrtine bili na isti način, prodor u reket, pas spolja, tri poena. Kad smo trebali da prelomimo utakmicu, nerezonski šutevi za tri poena, Kodi, Zagor, dangubiću ispada lopta, ono ubacivanje na kraju treće četvrtine izmedju Zagora i dangubića, budi bog s nama. Izvodjenje slobodnih bacanja, Filip Višnjić likes this, on bi više pogodio. I trešnja na ovu tortu od govana danas, povreda Jareta, kako izgleda 6 nedelja minimum, iz ličnog iskustva.
Treba nam lider, hvale nam navijači, što je najvažnije, treba nam znanje. Ako već gubimo od ovakvih ekipa pa daj da gubimo da stilom. Ako neko zna iz kog razloga Trifa greje klupu(povreda, izlazak iz povrede ili nešto treće)? Kad se setim da je virtusu grunuo tri trojke kad se lomilo prošle godine, a sad bukvalno ne postoji. Ono što pokazuje Zagor je ispod nivoa uličnog basketa, dangubića očima ne mogu da gledam, kad vidim tu motoriku šuta, jad i čemer. Mika, jad i čemer. Igramo divlje, branimo se panično, ali pored svega ja moj Partizan volim najviše na svetu. Nisu ovi porazi toliko bolni koliko oni misle da jesu, mi smo pod okupacijom, jednog dana će nam dozvoliti da se skupimo, bilo u hali ili areni, a tada im treba glasno reći šta o njima mislimo. Do tada, Grobarijo glavu gore, više vrede naša sećanja od njihove sumorne sadašnjosti i više vredi naša vera od njihove lažne stvarnosti.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.996
Reaction score
13.619
Локација
Kipar
Nemoj da upotrebljavas 'hvale nam ...' molim te. To je konstrukcija rezervisana za megatrend studente i ove sto nas trenutno vode.
Izvini na komentaru ali to ne mogu da citam i ovde na forumu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Navijaci i velikog i seoskog kluba smestaju izdajice u kontejnere, samo mi kukamo na forumu i nista, makar simbolicno, ne preuzimamo.
To rade navijači čija tribina od rođenja navija za taj klub. Mi to nemamo, ne postojimo. Svuda su inflitrirali svoje elemente, mi možemo samo čekati i kukati na internetu.

Pogledaš navijače Barselone kako izađu na ulicu, pogledaš navijače Paoka kakav haos prave kad im se udari na klub, pogledaš ove niželigaše što si pomenuo koji su svog predsednika ubacili u kontejner... Ali to rade jer imaju tribinu koja je tu od malena i koja može da povuče masu za sobom, mi to nemamo i to je ono što najviše boli što nemamo ništa, što smo nemoćni i uništeni, što možemo samo čekati da vreme odradi svoje.

Više bih voleo što neko reče Duleta na klupi i borbu za opstanak sa 8 klinaca, Jaramazom, Mozlijem, Pejdžom i Vrabcom nego ovo da gledam. Samo što za tako nešto opet moraš imati navijače koji bi stali uz klub i bili najveći finansijer jer bi nam onda sekta uskratila sve državne sponzore i privatne. E tu dolazimo do problema, da l bi se našlo 20 hiljada ljudi koji bi dali 50-100 evra za funkcionisanje kluba.
Kako se voli klub pokazuju navijači Dresdena, klub im je u finansijskoj buli ali su prodali 72 hiljade ulaznica, duplo više od kapaciteta stadiona po ceni od 5e, naravno utakmica je igrana bez prisustva publike ali su pomogli svoj klub. E tu se pokazuje ljubav.

Ogrejaće, obasjaće...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
"Povreda Ogija Jaramaza, srećom nije teže prirode. Ligamenti (prednji i zadnji) i meniskus nisu stradali, pokazao je snimak magnetne rezonance, već je reč o kontuziji u kost i malom izlivu" - poručio je za TV Partizan doktor crno-belih, Moma Jakovljević.

Sreća!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Znam da ću vjerovatno biti žestoko popljuvan ali ne znam čemu toliko pljuvanje Ostoje Mijailovića. Kapiram da većini vas odje podloga u mržnji predsjednika kluba leži u tome što politički spadate u opoziciju. Ja sam iz Crne Gore, ne interesuje me politika ali znam samo jedno, znam na koje je grane KK Partizan bio prije nego što je došla ova uprava i ovaj čovjek. Sjećam se tog našeg tužnog rostera tada sa par grobara pravih u timu.

Napravio je on sigurno nekih grešaka i pogrešnih odluka ali pamtim mu što nas je podigao iz pepela.
Ko god me bude pljuvao zbog ovog komentara pitaću ga samo jedno - da li bi zucnuo riječ o Ostoji da se nije desila korona?! Da smo osvojili ABU i dogurali do finala Evrokupa?! Da li bi?!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ako se ne varam, Partizan je sezonu prije nego sto nas je ostoja podigao iz pepela igrao plej of Jadranske lige.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Ja bi npr i posle (ne)prespavane noci ozbiljno razmisljao da Zagorca, kao prvu stetocinu ekipe lepo preselim u ekipu Mladosti iz Zemuna. Ne bi ga prodavao, izlazio iz ugovora sa njim vec po zasluzi gde po igri i pripada. Mada kad razmislim i tamo bi trebalo da se dokazuje jer trenutno vise lici na nekog zbunjenog milenijalca nego na profesionalnog kosarkasa. Pa nek krene da usadjuje misiju svog sindikata od dna, samo na taj nacin se uspeva... A iz kontra pravca bilo koga od afroamerikanaca jer sam siguran da ce vise dobrinositi ekipi nego ovaj jadov. I Dangubica bi pripremio za isto, kao i KMM al bi im ostavio prostora jos jedno kolo da se mozda malo dozovu pameti. Ima tu jos kandidata, cega smo nazalost svi svesni al posto vec ne mogu svi tamo da se presele daj da menjamo Filipovskog sa celom svitom ravnodusnih slovenaca na klupi (cast Aci Matovicu) za bilo kog znanog ili neznanog trenera-davitelja.
Tuga jedna koja ce nas pride i preskupo kostati. Preskup strucni stab, preskupi igraci (umisljene zvezde) finansijski kanal u najavi dok po raznoraznim klubovima igraci i treneri rade za boraniju i cepaju nas kao da smo razbijena vojska, gladna i zedna. Pa Malina je juce ovog naseg Mesiju pocepao uzduz i popreko, Miletic koga smo se odrekli nas razvozao vise puta, njihovi Ameri igraju kao u transu dok gore pomenuti Zagorac "vredi" ili bolje da kazem prima koliko ceo njihov tim zajedno.
Nema sta, nasem SD je potrebna jedna velika metla i generalno ciscenje, a to ciscenje odavno vise nije sportska vec iskljucivo politicka prica ili bolje da kazem borba...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.329
Znam da ću vjerovatno biti žestoko popljuvan ali ne znam čemu toliko pljuvanje Ostoje Mijailovića. Kapiram da većini vas odje podloga u mržnji predsjednika kluba leži u tome što politički spadate u opoziciju. Ja sam iz Crne Gore, ne interesuje me politika ali znam samo jedno, znam na koje je grane KK Partizan bio prije nego što je došla ova uprava i ovaj čovjek. Sjećam se tog našeg tužnog rostera tada sa par grobara pravih u timu.

Napravio je on sigurno nekih grešaka i pogrešnih odluka ali pamtim mu što nas je podigao iz pepela.
Ko god me bude pljuvao zbog ovog komentara pitaću ga samo jedno - da li bi zucnuo riječ o Ostoji da se nije desila korona?! Da smo osvojili ABU i dogurali do finala Evrokupa?! Da li bi?!
Verujem da nemas lose namere ali propustio si priliku da cutis, iskreno...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.632
Jos jedna samarcina za sve nas koji volimo Partizan.

Posto je tema KKP samo kratko cu spomenuti pi.koustog kao generatora svih sranja.
Dalje, uprava je kriva sto je prihvatila ulogu fikusa cija je uloga da gasi nase nezadovoljstvo. Ne samo ostoja, tu je i silobad, loncar koji bukvalno samo daju legitimitet nasoj propasti. I nesrecni Grbovic, Partizan heroj no1 mog djetinjstva, jos jedan u nizu stubova institucije koji je srusen.
Beric i Macvan su pokazali karakter i otisli ljudski umjesto da parazitiraju kao ostali.

A trenera i igrace ne treba stedjeti nakon ove trokatastrofe (Krka, Split, Borac). Sezona je nedvosmisleno pukla sa Jaramazovom povredom i poslednjim porazom. Ako za Jankovica kazemo da je bio los, koji rijec reci za Zagora. Najrazocarenje. Siguran sam da nas i Split dobio da je bio u rotaciji.
Filipovski mora bolje jer ekipa ocigledno nazaduje.

Za kraj, zamolio bih sve grobare dobre volje da vise niko ne korisiti naziv sns partizan. To nije moguce spariti, kao odvratni ljepotan, pokvarena postenjacina, itd.. okupirani Partizan, Partizan u doba kuge nekako ljepse zvuci.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.996
Reaction score
13.619
Локација
Kipar
Znam da ću vjerovatno biti žestoko popljuvan ali ne znam čemu toliko pljuvanje Ostoje Mijailovića. Kapiram da većini vas odje podloga u mržnji predsjednika kluba leži u tome što politički spadate u opoziciju. Ja sam iz Crne Gore, ne interesuje me politika ali znam samo jedno, znam na koje je grane KK Partizan bio prije nego što je došla ova uprava i ovaj čovjek. Sjećam se tog našeg tužnog rostera tada sa par grobara pravih u timu.

Napravio je on sigurno nekih grešaka i pogrešnih odluka ali pamtim mu što nas je podigao iz pepela.
Ko god me bude pljuvao zbog ovog komentara pitaću ga samo jedno - da li bi zucnuo riječ o Ostoji da se nije desila korona?! Da smo osvojili ABU i dogurali do finala Evrokupa?! Da li bi?!

Ja mislim da je to bio i cilj pisca scenarija - da pomislimo da je Ostoja dobar u poredjenju sa Pekovicem. To je i inace razmisljanje koje je dobro poznato nasem coveku.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Све све, али како нас Малина усрао оном зоном, ја не верујем. Док смо некада имали стручни штаб и тим озбиљног реномеа какав нам је клуб и дан данас, упркос свим саплитањима, те специјале смо ми радили једној Барселони нпр. Данас то нама ради Малина са Борцем, а наша реакција је као смо изашли на терен из Гундулића Б. (Док сам ја био основац то је била школа за ђаке са посебним потребама.)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
jbt koja logika “mene politika ne zanima xexe jebe mi se za vučića ja nisam iz Srbije”, kao da pričamo o razlici između socijal demokratskog pristupa zdravstvenom osiguranju, a ne o psihopati koji se zarekao da će satrti Partizan u svim sportovima, i to još da čitamo iz demokratske nacije gde je isti diktator na vlasti skoro 30 godina i sad kad je srušen je i dalje predsednik.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.394
Reaction score
2.088
A sta je uradio predsednik ove sezone pa da bude hvaljen ili da ga proglasimo spasiocem kluba? Kakav je osecaj kod navijaca kada ti klub na polu sezonu ne moze da se bori ili evo ima neke teoretske sanse da se bori za titulu glavne lige koju igra? Osecaj je nikakav, roster nije dokrpljen ko zna dali igraci i uzimaju platu sta ne izidje i da nam kaze koji su dalji planovi i dokle je sa ekspertizom posle poraza od Igokee.Po klubovima ima od predsednika do predsednika ovaj nazalost je isti a i namere su mu iste kako i onaj predsednik koji vodi nas FK Partizan zato smo i tamo gde smo. KK Partizan je institucija to je potvrdjeno koji igraci i treneri su prosli unazad godinama i zasluzuje da ima top upravu i predsednika koja ima jedan cilj a to je borba za titule.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Kada imaš jednu ili dve utakmice u sezoni koje su mučne kao ova juče, onda pišeš o "kurcobolji igrača, nemanju energije trenera, greškama u odabiru šuta itd, itd..." Ali kad ti je jedna od tri utakmice takva, onda me zabole i za Miku i za bivšeg nam Gordu i za Kodija i Radeta. Zabole me i za malokrvnog vegana i za nesposobnjakoviće zadužene za igrački kadar. Ima jedan krivac. A mi njemu ne možemo ništa, pogotovo ne za tastaturama.

Izlišno je baviti se igrom i analizirati utakmice i igrače. To je kao da imaš rak svega, pa analiziraš koliko ti je obrva opalo i kako da nacrtaš veštačke i deluješ zdravije. KK ima rak, lek postoji, ne postoji lekar. I najmučnije je što se od ovog raka ne umire brzo, nego si duuuugo na samrti, jer vole ovi što pucaju od zdravlja da te gledaju takvog.

Od danas gledam Partizan bez očekivanja, bez nerviranja. I vrlo verovatno bez radosti. Ubijeni u pojam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top