Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.491
Trener je goli kurac a kod igraca je jasna kurcobolja... Secam se ja ekipe sa Vilsonom i ostalim duducima ali ta ekipa je meni jedna od najdrazih, ti momci su grizli na terenu iako kvalitet nije bio na zavidnom nivou.. I kup uzese a ovi nece uzeti nista ako ovaj Perkins nije novi Mekejleb... Sto se tice kancera, tu je jasno da je Ostoja kancer i zvaljo na celu drzave... Bila izborna godina pa dobismo malo parica, cim je prosla uzeli nam Voldena i nema love za debelog Italijana... Jasna poruka jos na pocetku sezone... To sto smo mi navijaci fanatici pa verujemo da mozemo i kad su nam slomljene ruke i noge je druga stvar... Realnost je da u ovakvoj drzavi nemamo neke sanse za trofeje...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Brate jel stvarno mislis to sto si napisao, ili samo malo trolujes da podstaknes raspravu? @garbaN
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.038
Reaction score
27.077
Локација
Из Чикага (моји...)
Trnuokusvima prave sletove i performanse, nemaju oni vremena za borbu za opstanak Sportskog društva. Slave 50 godina, a ne pitaju se šta će da kažu kad ih neko za koju godinu upita šta su radili dok je Partizan uništavan. Istina, u jednom ''saopštenju'' pominju sadašnju ministarku za ekologiju (?!) kao jednog od naših najvećih dušmana. O tempora, o mores! Kad otopli kreće ''borba'' protiv kokeze...a on se u državi pita koliko i klempavi džoni. Bruka i sramota.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.046
Nije kriv ostoja za stanje u KKP... Krivi su igraci sto ne pobedjuju, krivi su treneri jer ne umeju da iskoriste sjajne uslove koje im ostoja pruza, krive su kafe kuvarice jer ne kuvaju kafu kao nekad...
Nije kriv vucic za stanje u Srbiji... Kriv je narod jer nije ni 2% kao vucic - marljiv, vredan, posten, hrabar...

Tako je, taj rad!

I to se na forumu vec prilicno vremena tolerise kao "pravo na svoje misljenje"... @Mister MVP je to precizno, tolerantno i uljudno objasnio, da ne kazem nacrtao.
Ne verujem da ljudi ne kapiraju. I jos pocne post sa "znam da ce me sad svi popljuvati"...

A biser mi je lik koji je napisao da cemo ostoju sjebati sa skandiranjem protiv vucica... Em sto nema publike na utakmicama, em i kad ima tu su najverniji i skloni cimanju zbog Partizana, da svima objasne kako to nije u redu...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.312
Nije kriv ostoja za stanje u KKP... Krivi su igraci sto ne pobedjuju, krivi su treneri jer ne umeju da iskoriste sjajne uslove koje im ostoja pruza, krive su kafe kuvarice jer ne kuvaju kafu kao nekad...
Nije kriv vucic za stanje u Srbiji... Kriv je narod jer nije ni 2% kao vucic - marljiv, vredan, posten, hrabar...

Tako je, taj rad!

I to se na forumu vec prilicno vremena tolerise kao "pravo na svoje misljenje"... @Mister MVP je to precizno, tolerantno i uljudno objasnio, da ne kazem nacrtao.
Ne verujem da ljudi ne kapiraju. I jos pocne post sa "znam da ce me sad svi popljuvati"...

A biser mi je lik koji je napisao da cemo ostoju sjebati sa skandiranjem protiv vucica... Em sto nema publike na utakmicama, em i kad ima tu su najverniji i skloni cimanju zbog Partizana, da svima objasne kako to nije u redu...
Naravno da je narod kriv za Vucica, dijelom zbog toga sto je glup i ne vidi dalje od 1000 dinara i RTSa, dijelom zbog toga sto je bezobrazan.
Mi smo generalno kao narod takve prirode da cemo radije da kukamo (sto sada i ja radim) nego da preduzmemo nesto konkretno, nazalost. I sve dok je tako nece nam biti bolje, ni Partizanu ni nama. Posle ovog Vucica doci ce novi Vucic, jer tako ide. Surova realnost.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.046
Tom tvojom logikom, nema svrhe ni da se sutra probudim, jer jbg, ionako cu da umrem, pre ili kasnije, pa sto da se cimam bezveze...
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
mi obicni tesko sta mozemo da uradimo...moramo da imamo neki vetar u ledja,nekog da pratimo....a ljudi koji bi mogli to da ostvare su ili kupljeni pa po tribini biju navijace ,decu,starce koji vicu protiv vucica i uprave ili su ubijeni....a mislim da bi ti koji nisu vise sa nama mogli tako nesto da urade tj okupe neku kriticnu masu oko sebe....mi obicni radni,vredni ljudi koji partizan prate iz ljubavi,koji nisu skloni incidentima mi mozemo samo da pisemo jer nema ko da nas pogura...e sada je prica da smo sami krivi jer smo bili slabi i dopustili strane elemente na tribini i sto smo prodali partizan zarad para od droge,poslove,mafijasenja....mozda gresim ali da su ovi sto vise nisu sa nama na toj strani price sumnjam da bi dopustili da se tako nesto dogodi....a ovako jbg ostaje da se nadamo novoj vlasti(sto sam ubedjen da nece doci bar jos 10tak godina)ili da se pojave citulje i na toj strani novcica,a opet male su sanse jer ih stiti drzava...do tada mi obicni i mali mozemo samo da pisemo i tugujemo sto nam je klub tu gde jeste,ali nismo mi krivi nego oni a i on....sve najbolje braco grobari
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Treba izaći na izbore i gde god da se krene i sa kim god da se priča treba jebati majku svima koji su na bilo koji način povezani sa SNS-om. Par puta sam u prisustvu nekih osoba pričao sve najgore o SNS-u i imperatoru da bih posle saznao da su ili lično ili su im baš bliske osobe u SNS-u (roditelji, braće, sestre, itd.).

Tako da eto, za početak bi svi mogli da ih pljujemo gde god stignemo ili lice u lice da im se kaže da su govna najveća ikad. Npr. sretnes nekoga iz SNS-a i poručiš mu da je najveće đubre koje postoji. Kad bi svi tako radili lakše bi nam bilo a i SNS sigurno ne bi imao 700 hiljada članova.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Treba izaći na izbore i gde god da se krene i sa kim god da se priča treba jebati majku svima koji su na bilo koji način povezani sa SNS-om. Par puta sam u prisustvu nekih osoba pričao sve najgore o SNS-u i imperatoru da bih posle saznao da su ili lično ili su im baš bliske osobe u SNS-u (roditelji, braće, sestre, itd.).

Tako da eto, za početak bi svi mogli da ih pljujemo gde god stignemo ili lice u lice da im se kaže da su govna najveća ikad. Npr. sretnes nekoga iz SNS-a i poručiš mu da je najveće đubre koje postoji. Kad bi svi tako radili lakše bi nam bilo a i SNS sigurno ne bi imao 700 hiljada članova.
mislis da ce ih biti briga..pa sve to oni znaju,citaju na mrezama...ali funkcija,posao i slicno jbg progutace oni nase uvrede....ja bi samo na dan izbora zatvorio sve penzionere u kuci i na smenu na ne smeju da izadju...i tako bi pali....ali pitanje ko bi dosao posle njega..jel imamo nekog uticajnog grobara u politici koji bi pomogao nama...
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Možda i znaju. Ali zamisli npr. situaciju da Vesić ne može da se kreće po gradu a da mu barem 5 osoba ne dovikne da je đubre. Pa da im se to dešava i po kafićima, restoranima, itd. Oni su se toliko okružili botovima i istim govnima da mislim da su zaista počeli da veruju u sve to što pričaju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Sta smo mi konkretno uradili da promijenimo ovo zlo? Ja, ti, bilo ko? Osim sto pisemo.
pa evo ja, konkretno, i moja porodica, nikada nismo glasali za Vučića, idemo na utakmice, skandiramo protiv Vučić i uprave, dali podršku onomad Stanojeviću i Vujoševiću.
Šta misliš da još treba da uradimo - prihvatam predlog.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Možda i znaju. Ali zamisli npr. situaciju da Vesić ne može da se kreće po gradu a da mu barem 5 osoba ne dovikne da je đubre. Pa da im se to dešava i po kafićima, restoranima, itd. Oni su se toliko okružili botovima i istim govnima da mislim da su zaista počeli da veruju u sve to što pričaju.
razumem poentu...u teoriji to stoji...ali da li si nekada video vesica ili bilo koga da se seta po gradu...oni tu ni ne zive,a beograd vide samo kada prolaze blindiranim i zatamnjenim dzipovima...uostalom samo ce nas optuziti da smo djilasovci...a cak i da djilasa isprebijamo pred njima optuzili bi nas da je fora i da smo u dogovoru sa njim ..teska je ovo mafija i spin masina
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Ja sad preslusah na BC Partizan naseg trenera Filipovskog....
Jbt covek sve isprica sta se desava,i gde je problem .... i u velikom delu pogadja u srz problema... ali nikako da krenu u resavanje istog...
Ja sam verovatno lud,ali ne vidim drugi izlaz osim da verujem da dobro rade,treniraju kao sto pricaju i da mozda jos nije kasno za ovu sezonu ...
Sto se vise mucimo,ja sve vise verujem da ce nesta da klikne i sezona krene na stranu Partizana !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top