Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
pa evo ja, konkretno, i moja porodica, nikada nismo glasali za Vučića, idemo na utakmice, skandiramo protiv Vučić i uprave, dali podršku onomad Stanojeviću i Vujoševiću.
Šta misliš da još treba da uradimo - prihvatam predlog.
ja i kolegenica ovde se ne slažemo uvek oko svega na forumu, ali je ovo suština situacije:respect
radi šta možeš do tebe, ako ne možeš, tišina
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
994
Reaction score
3.676
Локација
Dobijemo li veceras kojim slucajem, vise cinimo uslugu gamadi iz pregradje da dodju do pol poziciju, nego li sto pobeda donosi nama.

Sve i da dobijemo do kraja SVAKU utakmicu, mi opet nismo 100% sigurni za prvih 4.

Nek se sve karte okrenu na kroasan kup, ako dopusti veliki vodja Ostoji madjiji mozda i dodjemo opet do lepe prilike za osvajanje.

Iako se slažem, pogotovo vezano za drugi pasus, Partizan ipak mora u svakoj utakmici da ide na pobedu. Treba nam pobeda, pogotovo protiv jakih protivnika da probamo da povratimo pobednički mentalitet i samopouzdanje, dok nije prekasno. Trebaće nam za EK.

Nadežda Petrović poslednja umire.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.386
Reaction score
4.312
Ovo sto nas i dalje pratim ove sezone je cist mazohizam... ne mogu da ne gledam a jasno mi je sve bilo od pocetka... od parking mesta u H2O...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Odlazi Filipovski zivota ti, veze ti nemas.
Covjek zakuca za klupu Trifunovica i zaboravi ga tamo posle odlicne role.
Mekintajera poslati Scepanovicu na kucnu adresu.
Kako Saso vodi utakmice za ocekivati je da ce Perkins iz utakmice u utakmicu biti sve losiji.
Obavezno u tim dovesti konzilijum psihologa i psihijatra, dio za rad sa igracima a drugi sa nama navijacima.
Jedina pozitivna stvar prvi put da nas pacov Danilo Nikolic nije napunio.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Postaje sve mučnije za gledanje.

Bukvalno smo kao raštimovana banda.
Radi šta ko hoće, divljaština na terenu, kad vidiš jednu krštenu akciju, uštineš se. Trener nam pored klupe meditira, da ne kažem da uvijek kad je u kadru izgleda kao da ga zatvor muči.

Predsjednik govnar, sve ovo nijemo posmatra. Sportski direktor bez sankcija. I ja treba da se nerviram.


Svaki jebeni put nas ovaj Ivanović zatrpava kako stigne, pravi naše igrače volovima, a naši se utrkuju ko će gluplji faul da napravi, a ovaj izvodi svoj šou. Pa jbm mu mater, jača odbrana na njemu, ruke mu lomite, jeste li toliko kilavi i ne razmišljate!

Da poludi čovjek na šta ovo sve liči!
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
559
Reaction score
1.665
Локација
Vranje
Ovo govno ivanović nikad nije ispod 20p protiv nas. CMM??? Mozli veoma loš.
Pohvala za Radeta, bravo majstore. I dalje toplo-hladno...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Zagore brate, trebao si mu polomiti te zube šiptarske na kraju, a i sudijama takođe. Problem nije Zagor koji je u kanalu ( danas odigrao dobro kad je najbitnije ), već je kancer ekipe CMM. Klasičan divljak koji davi loptu više od Gordića. Nosi je majstore kući, sezona u Aba ligi je za nas gotova.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
995
Reaction score
2.049
Локација
BGD
Nema od Filipovskog ništa... Nema čovek energiju da vodi Partizan. Tajm aut je mu je nešto nepoznato. Divlja se maksimalno, šutira ko kad hoće...

Mika imao par dobrih stvari ali 3x više loših.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Mogu iz rukava da nabrojim 6-7 izmišljenih faulova ili "faulova" koji su trebali biti suđeni za nas. Na njihovu štetu samo jedan aut.
Sve u svemu, pored tih sudijskih odluka, utakmicu smo izgubili u peva dva minuta 4/4
Utakmice u ABA ligi na dalje koristiti kao pripremne za evrokup.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.121
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Mika, Perkins, Trifa, Pejdž! :respect
Janković... :pop (da se ne ljubimo)
sudije... odradile svoje! koliko je samo trener domaćih mogao tehnički da dobije... vi kako hoćete, ali ja sam PONOSAN na momke! idemo na POBEDU u Francuskoj! :napred-partizan:
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ostoja napusi se kurcine.
Loncare napusi se kurcine.

Ma i ja sam budala sto sam se lozio prosle sezone. Ljudi su uspeli da oteraju najboljeg trenera u Evropi jebo li im pas mater. Toliko
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top