Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Cenim misljenje mnogih ovde, ali nisam tako naviknut, da gledam ovu utakmicu, a da mislim da nam je sledeca bitnija.
Da sam mogao tako, ne bih se iznervirao kao da smo izgubili polufinale fajnal fora, a ne jos jedno ABA ligasko gostovanje. Druga utakmica zaredom u mojih cetrdeset godina kako mi zdravlje ne dozvoljava da odgledam do kraja. Prvo sa Borcem, a sada ovu.
Na stranu sta racio kaze da su sanse za plej-of izgubljene, sto znam da ce jedan od dva ogavnih drzavnih projekata imati sudije na svoju stranu, sto su cetvorostruko bogatiji i samim tim imaju individualno kvalitetniji sastav.
Moji zivci pucaju kada vidim da je moj tim filigranskom preciznoscu sveden na to da bude mediokritetski, od igraca, do strucnog staba. Da ne moze da se bori za vrh, da ne moze sedmu godinu zaredom da pobedi na ovom terenu, da svaku utakmicu, na svakom bednom regionalnom gostovanju celu utakmicu kaska za domacinom i skoro pa redovno ne uspe da stigne zaostatak.
Najvise boli to sto su u toj "umetnosti" da se "skocka" bas ovakav Partizan ucestvuju ljudi koje sam postovao i zaista nisam mislio da ce dati svoj doprinos u marginalizovanju kluba koji im je karijere napravio. Tu ne mislim na oktroisanog nam prvog coveka kluba, nego na njegove saradnike. Sram ih bilo sto su dusu prodali za bednu platu.
Njima puca ona stvar dok gledaju ovakav Partizan, a ja se nadam da mi nece i pamcenje puci pored mojih zivaca, jer zelim da zapamtim ko je sve ucestvovao u marginalizovanju Partizana.
Mi cemo se opet dici i biti iznad svih, oprosticemo, ali zaboraviti nikada necemo.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Nije Filipovski kriv što je Lončar doveo za nosioce igre Kodija i Miku, oni su dobri igrači ali nedovoljno dobri(pogotovo u odbrani)za ambicije Partizana,ako može i treba da čekamo Zagora,Trifu I Jareta nema nikakvog razloga da se čekaju ova dvojica...jednostavno nemaš para da raskineš ugovore sa njima,a niko ih sada neće pat pozicija...čim se ukaže mogućnost otjeraće ih, al treba prvo Lončara jer da mu oprostimo jedan promašaj ok,al dva na najvažnijim pozicijama u timu to je mnogo!!!Da su ovako igrali, ne bi bilo problema..ovo nije kiks,kiksevi su Borac i Krka...po meni naša igra ima smisao, ali se golim okom vidi da Kodi i Mika nemaju šta da traže..mi smo svakako i bez ovoga poraza izgubili šanse za final four Aba lige...
Uvijek će mi ostati žal što Dule nije doveo Ivanovića jer je stvarno igrač sa mudima i uvijek je najbolji kad je najteže, za razliku od Kodija koji sebi ne zna izgraditi poziciju za otvoreni šut, I koji kad je gusto može poentirati samo na prodor preko blokova, Nikola može na više načina,trojka,dvojka,flouter, prodor, jednostavno na svaki način..Kodi je dobar igrač ali za prodor, nikako kao prva opcija ni kad se odlučuje pa i u Cedeviti to je bio Cobs, a Mika nije među prvih 10 centara u Aba ligi a igra za Partizan..misterija...a Peko je majstorski osjetio da je Ivanoviću krenulo pa nije ni uvodio Cobsa u 4 četvrtini, mi nismo mogli drugačije, Jareta nema a Perkinsa nisu ni uigrali sa ekipom a guraju ga da igra najvažnije utakmice kad se odlučuje, još je solidno i odigrao, al to je stvarno neozbiljno od sportskog dijela uprave...ne i od trenera koji je ovo naslijedio,al nadam se da će dogodine i rastjerati...NAPRED PARTIZAN ❤
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Ode i ova sezona ...
Nista od titule ...
Evroliga ?
Nismo napravili rezultat,jos manje tim za buduce godine,sezone...

Jbt,jedino da osvojimo EvroCup !
Ne znam na kojim osnovama da gajim nadu,ali verovacu,pa sve do finala....

Uvek podrska za igrace,trenera Filipovskog dok god se bore za crno-beli dres....

Vrati se DULE pa da zaratimo sa svima ko ljudi !!!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Šta reći posle večerašnje tačke na i? Mislim na upravu, igrače, trenera(e). Sve izgovore smo čuli (a neke iste i više puta). Sada je vreme za odgovornost. Za radikalne rezove. I to bukvalno na svim nivoima kluba. Ostoja, trener i pola igračkog kadra mora momentalno da lete iz kluba. I da se ne zavaravamo iluzijom zvanom EC. Zar vi stvarno mislite da sa ovakvim sastavom, trenerom, sportskim direktorom i predsednikom može da se uđe u finale ili osvoji to takmičenje? Ja mislim da je to zabluda nad zabludama. Mislim da je rešenje r e s e t. Ali potpuni. Od sutra. Ovu sezonu izbrisati iz misli i okrenuti se građenju tima koji će da se gradi ako treba ovu i sledeću sezonu bez ikakvih imperativa (osim naravno opstanka u ABA ligi). Dati šansu klincima da rastu bez rezultatskog pritiska. Garantujem da bismo za 2 sezone bili najozbiljniji kandidati za titulu makar nas i Muta vodio.Ne treba nam stručnjak selebriti, već radnik-rudar koji zna da radi i gradi sa mladim igračima. Na filter igrača koji prođu narednu sezonu i po, dodati 2 ili maks. 3 stranca.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.108
Opstanak u takmičenju koje je odavno izgubilo i trunku ozbiljnosti, ako je ikada i imalo. Ali nekada je bar donosilo nešto, danas se više ne zna ni za šta se igra.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.223
Reaction score
1.533
Filipovski da se ne ljubimo, daj bre Gagija Nikolica, barem ce sa strasti da vodi utakmicu a ne ovo mrtvo puvalo

Strasno, jeste da je vlast ovakva kakva je i da je posumljeni moron po zadatku tu ali smo na terenu mogli da grizemo, sa trenerom koji celu utakmicu drzi ruke na kukovima, prekrstene, bez reakcije, ni igraci limitiranih kvaliteta, sem par pojedinaca koji jesu za Partizan, nemaju zelje za igrom kada ga vide da place pored terena... Jeste videli trenera Buducnosti, e tako se bori za svoj tim...

Gagi Nikolic nije neki znalac ali bi ih podavio na klupi za ova sranja koja prave i ne bi proslo bez reakcije na sudijske odluke... Ja sam mislio da mozda nisu redovne plate pa pojedince boli uvo ali Loncar je izjavio da je sve placeno na vreme...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
ALI debeli italijan u prevari hteo penthaus, hteo 2 crnca iz NBA, al ne da igraju nego da ga lade s granu od palme. Hteo ljubavnica da mu bude generalni sekretar kluba i 5.000 evra neto, socijalno, zdravstveno i redovna plata... Pa hteo sebi platu da bude pola budžeta celog kluba, pa hteo pojačanja samo iz Reala i Barse, hteo pljeskavicu s urnebes svaki dan posle treninga i veliki pomfrit. Hteo vina samo iz danilovog podruma najskuplja, hteo crni maserati i sramota me da pišem šta sve još.

Sreća ode jebo majku, inače bismo propali, ali sve ide po planu braćo. Samo lagano!

ps. Vajld kard 99% je naš (za kup Rejmonda Saporte).
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.055
Reaction score
14.201
Локација
Kipar
Mi smo trenera imali ali nije bilo dozvoljeno da bude tog kvaliteta tako da je brze bolje oteran.
Sa druge strane sa ovim timom ni Zeljko Obradovic ne bi nista uradio tako da ne bih svu krivicu svaljivao na trenera. Mi u timu imamo dva i po igraca koji mogu da se nazovu dobrim suterima. Drugu cetvorku nemamo od pocetka sezone. Plejmejkeri losi, itd...
Poenta je da trener nije najveci problem a nisu ni igraci koji igraju koliko znaju.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Klub ce izgubiti identitet kad izgubi tu bezuslovnu ljubav od nas. To zvuci pateticno ali je istina.

Od ABA lige sam davno digao ruke al to mi ne olaksava melanholicno raspolozenje kad se prica na tu temu. Jednostavno ova sezona je previse losa za nas i sve cemu se nadam je jedan drugaciji pristup za sledecu sezonu.

O EK uopste ne razmisljam... sve sto se tamo uradi je odbrana casti i imena.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.822
Daleko sam od nekog poznavaoca kosarke, pa bih molio da mi objasni neko od vas koji znate bolje - Koja je logika juriti -9 na nekih 5 minuta do kraja sa petorkom u kojoj su Zagorac (nije ni bio los danas), Dangubic i Mozli?
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Daleko sam od nekog poznavaoca kosarke, pa bih molio da mi objasni neko od vas koji znate bolje - Koja je logika juriti -9 na nekih 5 minuta do kraja sa petorkom u kojoj su Zagorac (nije ni bio los danas), Dangubic i Mozli?

Jer je petorka MekKejleb, Rašić, Kecman, Veseli, Marić, bila zauzeta :D
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Izvinjavam se zbog predvidjanja za ovu utakmicu, gde nisam bio ni blizu. Nema sta da se kaze osim da je Buducnost u ovom trenutku za nijansu bolja od nas, a pritom fali Jaramaz, ali ne mogu da verujem da sudije toliko navlace na njihovu stranu, mislim kontam domaci teren i sve to al ovo je preterivanje, ona 2 ili 3 suta gde sviraju faul za 3 bacanja, pa onda one situacije kos+faul X puta... Ivanovicu svaka cast, muda do poda. Bogdan za siromasne. Nadam se nekom iznenadjenju u EC, cisto sumnjam, ali navikli su nas kroz istoriju da nas iznenadjuju, pa ko zna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top