Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
@Pankoz danas na Instagramu ratuje protiv Pantića i bavi se KK Borikom iz Banja Luke. Čovek je potpuno u nekoj dimeziji za koju nemam a u stvari imam objašnjenje. Da se ne pravimo ludi više. Znamo ko je predsednik KK, znamo šta nam je napravio od kluba a znamo i ko je PR kluba, doduše uvek u nekoj polu-senci da bi opravdao to lažno zvanje novinara. Pre anganžmana kod Ostoje znao je ponekad da potkači vlast , Vučića i SNS. Od kada se slizao sa Ostojom manji je od makovog zrna. Prodao se i to je to. Njemu se u emisiju javljaju bukvalno uvek ista 3-4 čoveka. Da njiih nema ta emisija bi bila apsolutno i veliko NIŠTA. Bio jednom jedan grobar Tegeltija a ond a se priklonio vlasti. The End.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Ja nisam stekao utisak da ne komentarise negativno. Ja ne znam sta je ovo, ako nije kritika. I posle svakog sramnog poteza napise realan tekst. Stvarno ne znam sta ocekujete.
Pa pazi, ispao bi budala da je napisao da je igra fenomenalna, da cvetaju ruže i da niko nije kriv. Nije u tome stvar. Već u relativizaciji katastrofalnih odluka uprave i u lažnom opoziocinarstvu. Pogledaj njegovu emisiju posle tekme sa Borcem. Isto počinje sa bruka i sramota a onda se pojavi jedno ALI i onda alibi tv novela. Danas pravi klipove sa Pantićevim izjavama i aluzijama na njegovu bliskost sa SNS-om!? ON? Kako ga nije sramota? Odakle je Ostoja? Iz Stranke Jogi letača? Ne komentariše slike Lončara, Ostoje i vrhuške kluba sa mitinga SNS-a. To prećuti, jel? I sam sebi upada u usta. Sa jedne strane priča o nedostatku sredstava i bedi a sa druge o dobro plaćenim igračima i treneru. Od čega su dobro plaćeni? Od čega je on toliko dobro plaćen pa je prodao veru za večeru? Možda ja nisam u pravu i za klub bi to svakako bilo bolje, jer ko sam ja.... Ali bojim se da on (ne)svesno radi direktno na štetu kluba. Živi bili pa videli.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Tegiju jedino zameram ponasanje na nivou pubertetlije i to kojeg je upravo sutnula neka klinka a i cale vise ne zeli da mu daje za dzeparac jer je pokvario ocene u skoli.... ono njegovo prepucavanje na instagramu mi je odvratno, sine odrastao si covek pa jos i novinar koji je tebi q da se sa nekim napusavas u komentarima i cetovima ?!
Ne mogu da pozdravim ni televisa presenta sa onom budaletinom vernim navijacem reala i sacramenta i ako bi sad odma usledio odgovor kako on samo odgovara i brani se od lazi i neistina...
Ima nekad i rsb nivo objektivnosti sto nikako ne mogu da pozdravim
A sto se tice ostoje da li se prodao ?! Jbm li ga, reci da nema kritike nije tacno, cak i dok je trajala ona emisija pitajte presednika stvarno je postavljao pitanja koja su ljudi slala... a opet sta znam, recimo onaj zadnji intervju za reflektor - to je tipicni politicarski intervju prica mnogo a ne kaze nista sve moze biti ali ne mora da znaci...
Za tegija bi nekad mogao da dam ruku u vatru i kao novinara i kao grobara... imao je prilike odavno da se proda pa je odolevao mozda jednostavno ne zelim da poverujem u to
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
A možda ih je Ostoja magija sve obrlatio i ubedio da je apostol istine i borbe za Partizan :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ja nisam stekao utisak da ne komentarise negativno. Ja ne znam sta je ovo, ako nije kritika. I posle svakog sramnog poteza napise realan tekst. Stvarno ne znam sta ocekujete.
Pa možda da ne potencira u skoro svakoj rečenici da su igrači i trener prihvatili "dobro plaćen posao". Jer nisu oni sebi dali te pare, niti su sebe doveli u klub. Komandnom odgovornošću - zna se ko je kriv. Onaj koji je rasturio tim od prošle godine i oterao trenera. Koji je za "dobro plaćen posao" imao rezultate sa "dobro plaćenim" igračima.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Postaje više nego očigledno ono što sam skoro čuo (iz neke aj da kažem iz neke druge ruke), a to je da u samom timu među igračima postoje ozbiljne podele ili bolje da kažem dva klana. I rastanak sa Gordićem je bio u korist rešenja tog problema ali su se stvari nakon njegovog odlaska dodatno ogolile i skapirano je (sad već kasno) da on nije bio osnovni problem i izvor tih podela. To je ono kad naš čuveni borac kroz institucije sluša neke svoje savetnike, a ne osluškuje glas svlačionice i sportskog dela ekipe. Kako će se to i dal će se uopšte rešiti nemam pojma ali žalosno je gledati ovakav odnos igrača prema dresu i koliko gubimo identitet koji je stvaran decenijama. Filipovski realno može samo da se razboli jer ja ne vidim da on ima rešenje za celu ovu situaciju, čak mi se čini da se ista samo produbljuje, a kad još vidim gomilu njegovih Slovenaca koji sede na klupi bez ikakve reakcije obuzme me tuga. Jednostavno prestajem da prepoznajem klub koji je sastavni deo mog života 40 i kusur godina, isti onaj koji sve ove godine ima ozbiljan uticaj i na moje ostale životne tokove, porodicu, odnos prema ljudima...
I bilo je poraza koji su u rezultatskom smislu bili mnogo bolniji od ovog al nijedan nije bio sramotan za klub kao ovaj sinoć. Jednostavno je, Partizanova publika oseća i poznaje svoj klub, kao i samu košarkašku igru i tu nema podmetanja i prevare koja će moći da prođe.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Postaje više nego očigledno ono što sam skoro čuo (iz neke aj da kažem iz neke druge ruke), a to je da u samom timu među igračima postoje ozbiljne podele ili bolje da kažem dva klana

Jao kad cujem ovo..kao da slusam cigane kad pricaju.

Gordic problem za svlacionicu? Gordic pravio klanove? Smijesno

Gordicu su i u Buducnosti pakovali takve price. A glavni razlog za to je bio previsoka plata koju su htjeli da skresu, ali on nije pristajao. Pa su mislili bolje da tolike pare dajemo nekom strancu a ne nasem covjeku. E ista filozofija je sad kod nas bila.

A isti taj Gordic je Buducnosti doneo titulu ABA lige. Bez njega bi je k osvojili.

Gordic je brat od covjeka. Mozda mu se dosadila kosarka mozda ima nekih privatnih problema, pa je zato ove sezone los.... Ali pricati da on pravi klanove i da je on problem u svlacionici...stvarno malo glupo.

Sto gospodin Zagorac ili Velickovic ne izadju i ne kazu za te klanove i probleme?

Dajte ne izmisljajte opravdanja. Ova skupina igraca jednostavno je na nivou amatera i tu se svaka prica zavrsava.

Perkins jeste solidan u napadu ali je zato teskaaaaa rupetina u odbrani.
Zagorac amater.
Mika zajebava ljude da je kosarkas. I super mu to ide..
Jankovic amater.
Dangubic fikus.
Velickovic, hvala za sve ali je vrijeme za penziju.
Mozli....Mozli moze jedino da igra u nekom timu dje ne zavisi nista od njega, pa da on iz drugog plana pravi neke poene. Inace ovako da je on starter ili glavni igrac..ne ide.
Paige... Nije los, ali se zasitio izgleda KKP-a. Pricali ste kako Scepanovic ne pravi akcije za njega i skakali po cijeli dan sa tim upisima. Evo nesto ne vidim ni Filipovski da ga koristi kako treba.
CMM nejasan mi totalno. Dosao da odradi platu i zabolje ga da se cima. Kad tone brod on ce iskociti sa njega, nece pokusati da ga spasi. Tako ja njega vidim. Inace slab igrac i on.
Trifunovic...njega treba forsirati sto vise da igra i sto vise da sutira trojke. Kako bi izrastao u nekog dobrog igraca. Ovako je slab i on.
Tomas... On je brat. Njega adrenalin radi pa kad ga pukne onda je ok.. Solidan i on.

I ti na kraju kad pogledas malo detaljnije nas tim, ti osim Jaramaza nemas nijednog krstenog igraca.
Plus na sve to imas na klupi Filipovskog koji trener nije.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
@grobarani Alal ti vera da me stavljaš u istu kesu sa ciganima.
Prvo, to nije moj zaključak već info koji sam dobio od nekog ko ima informacije iz kluba u koji ni sam nisam želeo da verujem neko vreme al mi sad izgleda poprilično tačno.
Drugo, ja nigde nisam napisao za Gordića to što mi ti sad stavljaš u usta, samo sam rekao da su u tom trenutku u klubu njega identifikovali kao izvor problema pa se ispostavilo da je uzrok neko sasvim drugi.
I treće, što reče i koleginica @JasminaT u postu iznad ispadoše svi poluigrači a većina njih je bila tu i prošle sezone kod AT i nisam siguran da si i tada isto razmišljao po pitanju njih.
Za Zagorca npr znam da mu je AT "krv pio" svakodnevno i cedio ga do iznemoglosti pa smo pored par nesrećnih povreda, koje su ga sprečile da bude još konstantniji, imali sasvim korisnog igrača u njemu. U međuvremenu je AT otišao, a navedeni je ušao u sindikalne vode ne bi li možda predupredio da mu se ponove slična iskustva. To što će ga takav stav koštati sportske karijere nema veze, samo nek on ima jednokrevetnu sobu na putovanjima, obavezno avion a nikako autobus za prevoz i trening ne pre 10h ujutru... Samo prava, to je danas aktuelno, kakve crne obaveze...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@BiP Ne stavljam te ja u isti kos sa ciganima nego ne mogu da slusam bijedna opravdanja za nas neuspjeh.
Isto tako kad se krene po sudija da se pljuje (ove sezone stvarno manje ali proslih godina, pogotovo na fudbalu) , ja to vise da citam ne mogu. Te sudije nam krive, te treneri, te ovi te oni. Svi nam krivi samo nisu ovi nasi amateri.

Zagorac u PG-u krenuo na onog iz Buducnosti? Zasto? Prijatelju izgubio si utakmicu, pojma nemas cijele sezone..pruzi ruku protivniku..i sutra na trening pa se spremi bolje za novu utakmicu.
Hocemo li sad kao cigani da idemo da se tucemo sa njima? Ili da trazimo opravdanja u klanovima i tome sto je Scepanovic pocetnik ili u Ostoji debilu....itd..

Ne mogu da igraju dobro jer im je sta? Mala plata? Malo zaradjuju? Ostoja im presjednik pa im to smeta? Ima previse stranaca u timu? Trener im los? Hala sportova im ne valja? Hoce samo Arenu?

Problem je samo taj sto su oni amateri svi do jednoga. Plus nema publike da ih gura.

i svi (polu)igrači, kako si ih opisao, imali onakve rezultate i igru prošle sezone... zanimljivo

Amateri i Mika polu amater, zajebava narod da je kosarkas.

I nije bas da su svi tu. Nema Voldena, nema Gordica..Gordica nema ove sezone, jer kao da nije ni igrao ove sezone, prosle je bio da kazes OK ove nista, nula. Evo ga i u Mornar isto daje po 5-6 poena. Nista posebno nije nj tamo. Sve vise mislim da mu je kosarka dosadila.
Nema ni Jaramaza, te ga ima te ga nema..slab doprinos ove sezone. Nema ni Bircevica kojem sam jedva cekao ledja da vidim.
Mozli izbija u prvi plan a on nije za glavnog igraca..ne snalazi se u tome.

Ajde sto nema Trinkija. Nego nema ni skautinga protivnika. Bez toga u dansnne vrijeme ne moze da igras...mislim mozes ali bez nekog velikog dometa.
Prosle godine Trinkuju skautiraju protivnika i covjek odmah zna koje slabe tacke kada da im napada. Plus navijaci.....itd

Ima tu milion malih faktora koji su sve pokvarili ove sszone.

Ali i bez obrzira na sve to...ova skupina igraca je i prosle godine bila skup amatera sa dva (Volden i Jaramaz) solidna igraca.

Itd, raspisah se danas.

Da dobijemo mi govna crvena u ABA-i...i u EC da vidimo ako ikako mozemo grupu da prodjemo. Za ostalo se ne sjekiram vise.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Koliko god da smo loši, FMP moramo uvek da karamo!

Nadam se dobroj i gledljivoj igri, jer me je želudac boleo gledajući našu igru na prošloj utakmici.

Partizan šampion!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Sada kada nam je sezona unistena i gotovo sigurno nismo ucesnici f4, jedini cilj koji treba da imamo je pobeda nad ciganima..

imaju tezak raspored i neka teska gostovanja i veoma je moguce da i oni ispastaju za F4.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top