Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
I dalje mi nije jasno cemu se nadamo... mi imamo poslusnike iz Prislonice koji odradjuju zadatak, ovo nije Partizan, osim grba i imena... nase legende cute a i sto bi se zamerali vodji, kao da bi to nesto promenilo... Pantic jeste budaletina ali da li je nesto pogresio u vezi limara? Govna se prepoznaju...
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Otpustiš Angolu, ne dovedeš zamenu.
Otpustiš S. Jankovića, ne dovedeš zamenu.
Otpustiš Gordića, dovedeš Perkinsa (žali Bože, još platiš neko obeštećenje i daješ mu i platu).
Otpustiš Mekintajera, ne dovedeš nikoga.
Otpustiš Šćepanovića, dovedeš Filipovskog.
Dovedeš kao "pojačanje" Erika Miku.
Dovedeš Dangubića.
Moguće da sam nešto i zaboravio.
Ali, jbte.. Da se trudiš namerno da zasereš sve što možeš. Pa ovo i ovako treba umeti.
Nikola Lončar..
U najmanju ruku, budući ministar sporta.
Čović, ako ima neko žensko čeljade u familiji, odma za zeta da ga uzme.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Jbte bolje da smo trpeli Scepanovica,verovatno bi sazreo za godinu dana rada,ima li bi bar trenera....
Ovako trenera nemamo,ekipa u raspadu,i ovo malo njih sto pokazuje zivost dal cemo imati prilike u buducnosti da zadrzimo u klubu...
Sto neko rece,Filipovski mi se cini kao fin lik,kazu da voli da radi,da trenira,ali ovo slabo izgleda...
Loncar ti si odgovorni urednik ekipe,javi se !
Perkins,Mika,da su domaci igraci pa i nekako,ali stranci izvinite morate puno puno vise...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Svaku utakmicu Partizana, bila ona prijateljska ili takmicarska, Liga evrope ili Llsl, Evrokup ili ABA liga, docekujem sa nestrpljenjem.
Sa nestrpljenjem docekujem svaki vikend zbog mog Partizana.
Danas, prvi put od kad navijam za Partizan, nisam gledao utakmicu.
Jezivo zvuci, ali postalo mi je normalno i navikao sam na to da Partizan gubi utakmice. To je nesto na sta navijac Partizana ne sme da se navikne.
Volim te Partizane!
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Kakva tuga, pre neki dan odgledas snimak protiv Barse, gde smo imali samo dva stranca Hausa I Brown i onda pogledas ovaj Partizan danas. Jad i cemer.
p.s Simpatizer napusis se k....
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
I kada gubis, ja ti pevam...

Ovima nebih pjevao nema sanse.

Kakve sramote od ljudi nose dres Partizana. Kakva sramota od trenera nam sjedi na klupi.

Svi do jednog sram vas bilo. Stidite li se barem malo ""igraci"" KK Partizana?


Ceraj sve ovo Ostoja.. Ostoja ti si govno... dovedi nase klince umjesto ovih baba i nekog trenera koji ce da im jebe majku kad naprave i najsitniju gresku.

Izgubite sve utakmice ali hocemo muda na teren!!!

PS..dajte Tomasu jos jednu trojku da sutira
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Остали смо без ПО ове сезоне, остали смо без ЕК следеће сезоне. Ако се пође у ЛШ заувијек се губи шанса да играмо ЕЛ и преко ЕК. А што је најгоре ја овој серији пораза не видим крај.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
355
Reaction score
2.398
Локација
Pozega
Jankovic za 12:34 minuta na terenu nema ni jedan sut sa bilo koje pozicije. Mosley za 26:10 jedan poen sa linije slobodnih bacanja, sut za dva poena 0:2. Ljudi nama dve petice imaju ukupno 0:2 iz igre. Pa koga da pobedimo.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Trojke 6/33! I to većina šuteva su bili otvoreni. Pa hajmo realno, da se skupi nas 10 ovde sa foruma da li bismo dali više od 6 trojki na tekmi protiv bilo kog protivnika makar šutirali sa pola terena i iz nemogućih pozicija? Ovo je debakl pre svega na moralnom planu a o etičnosti ljudi koji vode klub i igrača koji nose grb izlišno je govoriti. Svi do jednog su zaslužili doživotnu zabranu prilaska klubu sve sa onim SNS botom i Ostojinim spinerom honorarcem Tegeltijom. Možemo sami sebe da lažemo i da razloge za ovaj raspad tražimo u drugim stvarima i ljudima van kluba, ali ako pre svega ne budemo gledali i tražili krivce u našim redovima još crnje nam se piše.
 

AcaTrica

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2020
Порука
21
Reaction score
23
Локација
Bela Crkva
Biće sreća ako izborimo opstanak do kraja, ovakvo neznanje kad je košarka u pitanju nisam video nikad u životu. Da ti ne možeš da pogodiš jebeni obruč kad šutiraš za 3, ja ne verujem šta se dešava.
Sad se još bolje vidi šta je nama značio Trinkijeri, čovek je mađioničar.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Ono što je mnogo mnogo bitnije od trenutnih rezultata i igre je opstanak kluba, ne smemo dozvoliti prodaju imena, grba, istorije, a bojim se da sve ide ka tome i da nema ko da ih zaustavi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top