Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
53
Reaction score
120
Eee,dok nam je jedina ideja za riješenje ove situacije kucanje po tastaturi i pisanje po ovom forumu bolje nam biti neće!!! Napred PARTIZAN!!!
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Eee,dok nam je jedina ideja za riješenje ove situacije kucanje po tastaturi i pisanje po ovom forumu bolje nam biti neće!!! Napred PARTIZAN!!!
Sine ne staj mi na muku. Imas ideju, imas resenje ajde bre pokreni. Ti, tvoja ekipa, ko god. Ako je ideja ok, tu sam a verujem i ostali forumasi. Pun mi je k.... takvih izjava. Sta bre hoces da kazes time sto si napisao. Ne mogu bre ceo dan da dodjem sebi posle sinocne utakmice, posle one tuge od kosarke a ti mi tu pises takve gluposti. Eeeeej bre, nagledao sam se ja poraza Partizana koliko hoces ali ovakve nemoci nikad bre. I za kraj da ti kazem ja se ovde i radujem i tugujem sa ljudima kojima je Partizan u srcu a to da kucanjem postova se nesto menja niko normalan niti misli niti je pomislio.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Filipovski , pa ti nas j.... u zdrav mozak! Ako mi u Aba ligi ne mozemo nikoga da dobijemo, kakav Evrokup i osvajanje istog..da se ne zajebavamo, ova sezona je gotova..eventualno Kup da se nesto desi, ali ne vidim kako..
Pa biće naučna fantastika dobiti Borac koji nas je oba puta ove sezone lagano pobedio...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.780
Локација
Nedodjija
Imaćemo još manje šanse ako budemo bespotrebno trošili energiju u ABA ligi. Ne vidim satisfakciju pobjeda u ABA ligi dok su nam još neki frontovi otvoreni.
Bespotrebno trosili energiju?!?

Kolega, pa nismo mi vasarski klub, igraci su bar sada kao sto kaze preCednik redovno placeni, ne igraju za stipendije, njihov posao je da trose energiju i prestavljaju Partizan u najboljem svetlu u svim takmicenjima.

Kada jednom krenes da biras koje ces treninge da treniras, utakmice da igras, takmicenje u kome ces da se nadmeces, onda postajes amaterski tim..

Preveliko je ime Partizan da bi se to radilo..
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.896
Reaction score
25.590
Локација
ante portas
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.896
Reaction score
25.590
Локација
ante portas
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.251
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Za mene domaći trofeji i dalje ima veliku vrednost. Kad se sav ovaj košarkaški mulj očisti, pisaće ko je osvojao trofeje, tako da svim silama treba napasti ovaj kup. A da ne spominjem da smo bez domaće titule od 2014 godine.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.182
Reaction score
33.072
Локација
vaginamandibularia
Prvo da nas usere da prodjemo Borac, pa tek onda da vidimo mozemo li protiv okoronasenih cokijevih roma.
Daleko je trofej
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.162
Reaction score
36.568
Da je bilo ko preko puta pa da se i nadam. Ovako, moćni Borac, ja sam se već pomirio sa sudbinom. :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.291
Reaction score
10.759
Локација
Beograd
Letargija, Jasmina, eto šta je... Doveli su nas do toga da nam je, maltene, svejedno, da znamo da ne da nećemo pobediti već da se nećemo ni potruditi a ne daj bože oznojiti ili potući... Eto, ja mislim da je to.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Jesam li ja jedini primetio da nema Zagorca?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top