Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

MarijanBg

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
19
Reaction score
17
Локација
Beograd
Je l mi se čini ili je neko od onih mafijaša sa pištaljkom pokazao da je lopta okrznula obruč pre šuta ovog šmokljavog Davidovca?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Kakva je naša centarska linija govori činjenica da kuzmić dominira nad njima. Čovek koji je u EL maskota, bukvalno kao da staviš sedmogodišnje dete na parket. To mi govori ko je nama u timu.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Kakav je problem sa Jankerom?
U timu je ali u nekoliko poslednjih utakmica nije ni sekunde ulazio u teren.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
278
Reaction score
1.653
Локација
Beograd
Filipovski kaze da ce oni ovo zaboraviti za dva dana i da ce pojacati treninge.
Mozda on moze za dva dana, a sta cemo mi?
Nije ovo MZT pa da me bole uvo ako izgubim od Skendije...alo treneru ovo je Partizan. Da mi se ona gnjida sto ukrade loptu raduje inonaj kradljivac pehara i njihov ideoloski trener i vodja....pu pu...ajd sad treniraj
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
sad su nas smestili gde zele... trener koji poraz u derbiju i u polufinalu kupa kaze da ce da place 2 dana i zivot ode dalje, igraci za koje se ne zna ko je u goroj formi, i uprava koja je to i sve postavila da bi se dodvorila kome treba...

ni manje ni vise... taman smo postali fikus... ali da, kriva je prosla sezona i debeli Italijan... menjamo strategiju do prvih pad utakmica nove sezone, gde cemo dovoditi nekog iz poljske pa onda opet na pola sezone se vracati na nasu decu...

oproban recept kao u FK
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Naviknite se.
Sezona je još daleko od gotove, a čeka nas i KLS.

Kad vidim Zagorca, prvenstveno Zagorca, kako šutira preko ruke sa 10 metara u 5. sekundi napada, sjetim se opaske komšije gurbeta: "uplašio sam se kad sam vidio da vam nema Babovića u timu, al mi je bilo mnogo lakše kad sam vidio da vam Miljković ipak igra".

Zagor je vidio da nema 'ljeba od košarke pa se bacio u sindikalne vode i ulogu zaštitnika prava radnika.
Mirko Poledica da pozavidi.
Rade se sad samo dobro zajebava.

Hvala Pejdžu, Jaretu, pa i Novici na tome što smo se držali veći dio vremena u igri.
Žao mi je što prva dvojica, zajedno sa Mozlijem, neće iskusiti neku titulu u dresu KKP, a svakako su je zaslužili.
Najviše mi je žao što glavni i sporedni krivci za ovo stanje neće biti kažnjeni, nego će biti uzorni građani, bilo u Srbiji, bilo u Rusiji.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Filipovski kaze da ce oni ovo zaboraviti za dva dana i da ce pojacati treninge.
Mozda on moze za dva dana, a sta cemo mi?
Nije ovo MZT pa da me bole uvo ako izgubim od Skendije...alo treneru ovo je Partizan. Da mi se ona gnjida sto ukrade loptu raduje inonaj kradljivac pehara i njihov ideoloski trener i vodja....pu pu...ajd sad treniraj
Ja sam razumeo da je rekao da će plakati 2 dana. Samo nam još to treba, da se rasplaču.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Perkins, Zagorac, Dangubić... previše je tu amatera za neku ozbiljniju košarku.

Ja kad vidim njihove kretnje, stav, ubeđen sam da bilo ko sa foruma ko loptu nije pipnuo u životu ne bi ništa manje koristan bio.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
http://instagr.am/p/CLRho2Ohnaf/
Zagore brate, do sada sam možda i imao razumevanja za tvoje partije, loša forma, sezona, dešava se... Bilo mi je žao dok sam te gledao, jer si u teškom kanalu. Ali molim te, teraj se iz Partizana!!! (da ne kažem nešto teže i tako rizikujem ban)
Za sobom povedi neznalicu Dangubića ( koji iako je neznalica, za tebe je DVE KLASE IZNAD ), kao i cirkuzanta Perkinsa koji ne zna loptu da prevede preko pola i da izvede običan aut, a kada sjebe nešto ima toliko glup pogled, da je to mučno za gledanje...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Volio bih da cujem misljnje onih forumasa sto su tjerali Gordica i pricali protiv njega proteklih mjeseci.
Jel vam sada ova neznalica Perkins bolji od Gordica? Zadovoljni ste promjenom? Posto ste trazili promjenu.
Cak je i onaj muceni CMM izmislio kosarku za Perkinsa.

Onda ste pljuvali Scepanovica. Jel vam ovaj Filipovski (svasta bih rekao za njega ali necu ban) bolji?
Dje je sad hajka na ovog nazovi trenera? Nema. Vazno da ste se na Scepanovicu i Gordicu ispraznili.


Ja najozbiljnije mislim da smo mi postali amaterski klub. Vise se ne salim sa tim, kao do sada sto sam radio. Amaterski Kosarkaski Klub Partizan. Eto na taj nivo su nas doveli.

Trebali smo Scepanovica da istrpimo, ako smo ga vec angazovali.
Uz Scepanovica trebali smo 5-6 kvalitetnih klinaca da dovedemo i da ih spremamo za sledece godine. Da ih guramo u vatru i da imaju sto vecu minutazu.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ja nisam tjerao ni jednog, al evo da ti odgovorim...

To sto su ovi duduci doveli prisjecnog igraca iz poljske lige, ne znaci da je Gordic dobar. Scepanovic, Filipovski, Gordic, KMM, Perkins - ni jedan nije za Partizan.
Ima ih jos dosta, al za ove si pitao.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Apsolutno se slazem sa tobom da nijedan od navedenih nije za KKP.
Ali ako smo vec krenuli sa Scepanovicem, i ako nam je ideja bila da ga napravimo u trenera za velike domete..onda smo trebali da ga istrpimo. A ne odmah onoliko pljuvanje i ceranje.

I onda kao njegovu zamjenu dovodimo Filipovskog??? Ko je skautirao ovog Filipovskog? Na osnovu kojih kriterijuma je bas on selektiran?
Loncar? Pa on u zatvor treba i zbog Perkinsa da ide, a ne samo za ovoga.
U sred sezone nijedan iole dobar trener nije slobodan. Za dobrog trenera treba dosta kesa.

Ps.. Mene samo boli nepravda sto se sad ne vodi hajka na Filipovskog. Toliko mi je gadan postao da ga ne mogu vise gledat. I njegove izjave posle utakmica i njegov stav na klupi i njegova kurcobolja za sve nas sto zivimo za KKP.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Ps.. Mene samo boli nepravda sto se sad ne vodi hajka na Filipovskog. Toliko mi je gadan postao da ga ne mogu vise gledat. I njegove izjave posle utakmica i njegov stav na klupi i njegova kurcobolja za sve nas sto zivimo za KKP.

Мени преостаје једино још да запуцам у Београд да га тражим :D
И никако се на слажем за Шћепановића, није ту било материјала за било шта озбиљније. Пред нама, видјећемо наставак његове тренерске каријере.
А и његове изјаве су као и изјаве Филиповског парале уши, и нису имале никакве додирне тачке са реалношћу. Мада и код једног и другог су сви други криви (сем пресветог и негрешног Остоје), Шћепа је то истицао, док овај то прикрива најавом неких тренинга и уигравања (ваљда за љетну паузу).
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Da, ali mi za Scepanovica to nismo mogli da znamo. Nismo mogli da predpostavimo da ce toliko los biti. Jer je bio pocetnik.

Ali za Filipovskog koji se predstavlja kao kosarkaski trener...zar njega nismo mogli da skautiramo?
Da smo ga skautirali i vidjeli da on nije nista bolji od Scepanovica, pa da kazu necemo uzeti njega. Daj drugog. Pa ni drugi ne valja, pa ni treci. Onda drzi Scepanovica pocetnika i trpi ga jer si zasrao sa Trinkijem.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Za Scepanovica smo znali, bio je tu, uostalom i nije mu bio prvi trenerski posao...
On je meni kriv samo zbog hvatanja u kolo sa ljudima koji su u tim trenucima vec pokazivali ozbiljne znake da nemaju nameru da se bore za bilo sta i da su tu da rade sta im se kaze. Ponadao se i onda se naljutio kad su ga pustili niz vodu.

Filipovski je dobar trener i red je da prestanemo da problem trazimo u treneru. Nije ni on trenirao KK Pirot pa da smo ga dovukli tek tako, znali smo dobro kakvog je temperamenta i sta su mu prednosti i mane. Imam utisak da bi smo sutra i Zeljka popljuvali i slali u Borac iz Cacka da sedne na klupu, a ubedjen sam da ni on, niti bilo koji drugi trener na svetu, ne bi uradio nista sa ovim timom jer je ocajno sastavljen.

Mi smo najkamenjarskija skupina kosarkasa u evropi, koja nema ni glavu ni rep. Svaki nas igrac, pored suta, ima bar jos po neku izrazenu manu i izgledamo kao skup amatera sa razlogom. Svima je bilo jasno da nam je na pocetku sezone trebala samo back-up trojka umesto Redinga, prvi centar i neki solidan bek suter. Mi smo najboljeg igraca poslali ciganima, a od istog menadzera doveli pleja koji nije nikako los igrac, ali isto tako je odmah bilo jasno da se nikako ne moze uklopiti u jednu ovakvu ekipu kakva je nasa. Dovodjenje ciganskog otpatka koji nije imao gde i rezervnog centra raspadnute Brese prosto je suvisno i komentarisati jer je to izdaja velicine ovog kluba.

Sad samo ubiramo rezultate takvog "rada". Ostoja i likovi oko njega su jedini i iskljucivi krivci na ovo, tako da je malo bezveze prizeljkivati hajku na trenera, ma ko on bio.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
@Dino

Kolega, sa svime mogu da se složim, osim sa ovim da je Filipovski dobar trener.

Mediokritet koga je jednom ukenjalo u životu i na tom talasu pliva ceo život. Svaki igrač mu je gori nego kada je došao, svakom utakmicom delujemo sve gore i gore. Opšte rasulo u timu. Ni jednu utakmicu ne umemo da privedemo kraju.

Napisao sam pre neki dan, dajte Dragana Jakovljevića, pa da ciganizacija bude kompletna.

Naravno, Ostoja puši kurac Vučiću.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
U sportu u kojem je od esencijalnog značaja imati igrača koji je mozak ekipe, KK Partizan nema tog čoveka. Najprostije rečeno, naš košarkaški klub nema igrača na primarnoj poziciji u košarci. Jedinica, plejmejker, osnov i baza svega, onaj koji vodi, usmerava, kreira i najbitnije organizuje.
Ukoliko nemaš organizaciju sa jedinice, onda koncipiraš ekipu tako da imaš jednog visokog igrača, obično krilo, sa izuzetno visokim košarkaškim IQ-om da nominalno bude taj mozak ekipe.
Partizan nema "pametnog" igrača, nema onog jednog koji razmišlja.
Perkins je bekap igrač za koledz košarku. Nije on amater, već igrač limitiranih sposobnosti, pravi fit da sa svojih 26 ili koliko već ima igra protiv onih od 18,19 koji još nisu postali košarkaši.
Na krilu su Zagorac i Dangubić, dva momka upitnih košarkaških kvaliteta, obojica lišena elementarne tehnike i siromašne košarkaške inteligencije, koji nikako ne mogu da kreiraju za ekipu sa trojke, poput Redinga kod nas prošle sezone ili Davidovca koji to radi za cigane.
Jaramaz je čista dvojka, igra pleja jer nema ko drugi. Izgubi pola snage na drkanje oko prenosa lopte sa ciganskim kerinama poput Lazića, udvajanjima, i ponavljanjem akcije dva puta jer to ne treba da mu bude opis posla. Može to da radi, kao kod Trinkijerija, s vremena na vreme.
Čovek je imao posebne akcije za Jareta, Iverson cut-ove, ali nije kreirao.
Sva tri naša centra zavise od pika, a mi nemamo igrača da igra taj pik sa njima!
Rašon Tomas je kalibar za neki evroligaški klub, ali nikad neće zaigrati u nekom iz više razloga. Osim što mu igre variraju češće od raspoloženja devojke u pms-u, on tačno ulazi u onaj kalup tipičnog crnje iz geta, ne naročito inteligentnog (bez namere da omalovažavam crnce iz geta, niti rasizam, ali neke stvari su tu prilično jasne kada je reč o načinu njihovog života), radi brdo stvari koje ne zna, i neverovatno mnogo srlja. Tomas je najplaćeniji igrač u klubu, da napomenem.
Novica ne može više da igra ozbiljnu košarku, ali mu se diže na cigane, i radi ih na istu foru svaki put.
Nemamo kvalitet za više od ovoga, uz publiku bi se neki problemi zamaskirali, manje brukanja bi bilo, ali titulu i finale evrokupa ne bi videli svakako.
I za kraj, nešto o Filipovskom, možda pogrešno vreme, pogrešno mesto. Ipak više mislim pogrešno mesto, nije tip koji može da pliva u ovom mulju koji je prirodno stanište svakog ganfera na čelu sa idejnim vođom čovićem. Ima kvalitet za neku mirniju priču, prepoznajem šta on zapravo hoće, ima brdo ofanzivnih kretnji, akcija i stegera za šutere ali ne i igrače za iste.
Smatram i da je Lončar jedno veliko govno, i poručujem mu što i prošli put, pre mesec dana. Ako ti treba pomoć u skautiranju košarkaša, ima ljudi koji se time profesionalno bave pičko mutava.
Neću pisati o utakmici, mnogo me zaboleo poraz od njih na ovakav način. Davidovac je odvratna ciganska njuška, ali pametan igrač.
Među našim igračima neka apatija, nemamo nijednog pitbula koji kolje, koji podiže moral i diže adrenalin. Sa setom se prisetim i to samo u skorije vreme ubilačkog istinkta, žara u očima, inata i prkosa prema svemu crvenom i ciganskom, od Novice, Bogdana, Lučića, Mačvana pa i Pavlovića koji se tukao sa njihovim dzukelama.
Ja da igram tu utakmicu sa njima, doslovno svaki derbi bi popio jednu tehničku zbog trpanja muda Laziću u usta kad god bih mogao.

Nema toga više, nema novog Vese Petrovića, lavlje srce, na 20 razlike, a za to uvek stiže nagrada, kad tad... Faul, odbrana, skok u napadu, borba


Gde smo izgubili ovaj inat?


Gde nam je onaj Bogdanov pogled ka Davisu posle trojke, iz serijala "trojka Bertansa, tajmaut Radonjić!!"



I bez obzira na sve, lav je uvek lav, a cigani su uvek cigani, idemo dalje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top