Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Lepo si ti ovo napisao druze. Ja pokusavam od nocas da napisem nesto i nikako. Steglo me bre u mozgu u grudima, hocu da crknem od muke. Pa jebem Vam majku prodanu tebi celavi limare iz prislonice i tebi loncare i svim izdajnicima koji primaju platu u klubu a boli ih k.... za rasulo u kom smo. U mukama crkli da Bog da. Sine Zagore i ti decko Dangubicu dosta je bilo sto se mene tice, necu Vas pljuvati ali ako imate iole dostojanstva idite iz Partizana, vidite da Vam ne ide. Usput odvedite Perkinsa i Filipovskog do autobuske i kupite im kartu u jednom pravcu. Dragi Boze daj nam nade za crno beli soj za Partizan moj.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Možda dobijem poene zbog ovoga, ali meni deluje kao da je Zagorac tu da ubije u poslednju Partizanštinu u KK Partizanu. Setimo se da se taj momak pojavio sa idejom da se ukinu jutarnji treninzi.
Ko je doveo Perkinsa?
Ovu utakmicu je izgubio Partizan, nisu cigani pobedili, oni su samo uzeli poklon koji im je, po meni, dao Filipovski. Najveći krivacje on.
Ja ne znam šta dalje mogu da kažem. Šta da očekujemo u EC?
Da li, po vama, postoji neki trener koji bi mogao da napravi nekog mladog igraca (2-3), a da ostatak budžeta iskoristi za popunjavanje nedostataka?
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.573
Reaction score
3.068
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ma lako je nama kad imamo zivahnog i dobrog trenera...plakacemo dva dana i opet isto, pa nisam ja govno iz stjepana supanca(ako je jos ta adresa), picka ti materina janezska...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
U sportu u kojem je od esencijalnog značaja imati igrača koji je mozak ekipe, KK Partizan nema tog čoveka. Najprostije rečeno, naš košarkaški klub nema igrača na primarnoj poziciji u košarci. Jedinica, plejmejker, osnov i baza svega, onaj koji vodi, usmerava, kreira i najbitnije organizuje.
Ukoliko nemaš organizaciju sa jedinice, onda koncipiraš ekipu tako da imaš jednog visokog igrača, obično krilo, sa izuzetno visokim košarkaškim IQ-om da nominalno bude taj mozak ekipe.
Partizan nema "pametnog" igrača, nema onog jednog koji razmišlja.
Perkins je bekap igrač za koledz košarku. Nije on amater, već igrač limitiranih sposobnosti, pravi fit da sa svojih 26 ili koliko već ima igra protiv onih od 18,19 koji još nisu postali košarkaši.
Na krilu su Zagorac i Dangubić, dva momka upitnih košarkaških kvaliteta, obojica lišena elementarne tehnike i siromašne košarkaške inteligencije, koji nikako ne mogu da kreiraju za ekipu sa trojke, poput Redinga kod nas prošle sezone ili Davidovca koji to radi za cigane.
Jaramaz je čista dvojka, igra pleja jer nema ko drugi. Izgubi pola snage na drkanje oko prenosa lopte sa ciganskim kerinama poput Lazića, udvajanjima, i ponavljanjem akcije dva puta jer to ne treba da mu bude opis posla. Može to da radi, kao kod Trinkijerija, s vremena na vreme.
Čovek je imao posebne akcije za Jareta, Iverson cut-ove, ali nije kreirao.
Sva tri naša centra zavise od pika, a mi nemamo igrača da igra taj pik sa njima!
Rašon Tomas je kalibar za neki evroligaški klub, ali nikad neće zaigrati u nekom iz više razloga. Osim što mu igre variraju češće od raspoloženja devojke u pms-u, on tačno ulazi u onaj kalup tipičnog crnje iz geta, ne naročito inteligentnog (bez namere da omalovažavam crnce iz geta, niti rasizam, ali neke stvari su tu prilično jasne kada je reč o načinu njihovog života), radi brdo stvari koje ne zna, i neverovatno mnogo srlja. Tomas je najplaćeniji igrač u klubu, da napomenem.
Novica ne može više da igra ozbiljnu košarku, ali mu se diže na cigane, i radi ih na istu foru svaki put.
Nemamo kvalitet za više od ovoga, uz publiku bi se neki problemi zamaskirali, manje brukanja bi bilo, ali titulu i finale evrokupa ne bi videli svakako.
I za kraj, nešto o Filipovskom, možda pogrešno vreme, pogrešno mesto. Ipak više mislim pogrešno mesto, nije tip koji može da pliva u ovom mulju koji je prirodno stanište svakog ganfera na čelu sa idejnim vođom čovićem. Ima kvalitet za neku mirniju priču, prepoznajem šta on zapravo hoće, ima brdo ofanzivnih kretnji, akcija i stegera za šutere ali ne i igrače za iste.
Smatram i da je Lončar jedno veliko govno, i poručujem mu što i prošli put, pre mesec dana. Ako ti treba pomoć u skautiranju košarkaša, ima ljudi koji se time profesionalno bave pičko mutava.
Neću pisati o utakmici, mnogo me zaboleo poraz od njih na ovakav način. Davidovac je odvratna ciganska njuška, ali pametan igrač.
Među našim igračima neka apatija, nemamo nijednog pitbula koji kolje, koji podiže moral i diže adrenalin. Sa setom se prisetim i to samo u skorije vreme ubilačkog istinkta, žara u očima, inata i prkosa prema svemu crvenom i ciganskom, od Novice, Bogdana, Lučića, Mačvana pa i Pavlovića koji se tukao sa njihovim dzukelama.
Ja da igram tu utakmicu sa njima, doslovno svaki derbi bi popio jednu tehničku zbog trpanja muda Laziću u usta kad god bih mogao.

Nema toga više, nema novog Vese Petrovića, lavlje srce, na 20 razlike, a za to uvek stiže nagrada, kad tad... Faul, odbrana, skok u napadu, borba


Gde smo izgubili ovaj inat?


Gde nam je onaj Bogdanov pogled ka Davisu posle trojke, iz serijala "trojka Bertansa, tajmaut Radonjić!!"



I bez obzira na sve, lav je uvek lav, a cigani su uvek cigani, idemo dalje

Kakvi klipovi. Da covek pukne od muke.

Nije nam dozvoljeno sada, i to je jedna bolna istina i cinjenica.

I zato poseban krug pakla za sve "legende kluba" i navijace Partizana sa poverljivim informacijama, za svu gamad koja je amortizovala sramotno teranje DV iz kluba. Tada smo unapred pristali na ovo gazenje koje KKP dozivljava od snsa i ciganskog vodje vucica. Svako ko je tada imao 2 grama mozga, mogao je da predvidi sta sledi. A bilo je alternative, nije da nije.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Danas bas pricam sa drugarom i ubedio me je da Filipovski treba da ide... Uostalom, posle ovakvih rezultata da ima obraza podneo bi ostavku vec danas pa nek se smrad limarski misli koga ce za trenera...

Ali kao sto rece jedan kolega sa foruma, sta se sekirate, sve ide po planu... Planu sns sekte... Zato ni on nece da ide, ni ovi nece da ga oteraju...

On da nesto zna ne bi u zavrsnicu usao sa Perkinsom i Zagorcem...
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Po mom mišljenju, sve priče oko trenera i igrača možemo da batalimo. Prvo moramo da imamo upravu sa nekom idejom i strategijom u korist Partizana. Nekoga ko će davati punu podršku stručnom štabu.
Nakon toga dolazimo do pitanja kvalitetnog sportskog direktora, a tek onda trenera i igrača.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
@Stojanče daj brate napiši nešto ...dugo nisi ništa pisao.
@garbaN Naklon do poda za post.Apsolutno se do poslednje reči slažem sa tobom.
Bojim se da nas toliko ne unište da izgubimo svoj DNK.
Ima li kraja ovim sranjima više?
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Iskreno borba treba da krene od uprave ne od trenera.
Boze zdravlja da korona prodje pa da se vidi ko na tribini ne skandira protiv gospodara ,odma da leti sa tribine.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Sreća u nesreći je da nema publike.. Kakav bi to haos bio.. Jos sad kad krenu "pravda za grobare" pa da nabrajaju..

Šta mi imamo za "sledeću sezonu".. Jbl su nam majku naši pa onda svi ostali..
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Нема се шта смислено ни прокоментарисати, осим свеопште пљувачине по свима и свему. Све је лоше и наопако од играча и струке, преко комплетне управе, до нас навијача. Све је баш како не треба! Још ако се на то додају ове две куге Корона и СНС, хаос је комплетан! :pop:pop:pop
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Pisete da treba da odu Dangubic,Zagorac,Perkins,Saso...
A sto bi oni sami otisli? Primaju platu,trckaraju nesto,nema ko da ih maltretira,nema pritiska rezultata... Pa za njih raj na zemlji,sto bi se sami odrekli toga...Trebali bi da budu totalno ludi da se odreknu svih tih privilegija.
Problem je taj sto nema ko da ih otera,sve ostalo je sviranje q.
Ovo ove sezone je crnilo,al jos gore crnilo je to sto ja ne vidim nacin da se iskobeljamo iz njega.
Napravili su nas na cigane pocetkom 2000-ih. Da bar ima nas na tribinama da im jebemo majku,ovako radi ko sta hoce i jos dobijaju privelegije od pickoustog za to sto su nas ukanalili ovako.
Prosto se sprdaju sa nama
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Polako. Docemo mi na tribine opet.
A onda treba od prvog sekunda svima redom da se jebe majka.
Pocevsi od Ostoje, Loncara debila, psihopate i redom dalje.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Zato je bio cilj otjerati Duleta koji je predstavljao sistem. Kod nas, na Balkanu, ne postoji snaga institucija. Kod nas postoji snaga licnosti i to je nas civilizacijski nedostatak.
Sada to otkrivamo na najtezi moguci nacin jer na vlasti imamo bolesnika koji zna kako da to maksimalno iskoristi.

Zagorac i slicni njemu jednostavno vape za nekim kao sto je Dule da im pokaze gdje im je mjesto. Takvi igraci nemaju jasnu predstavu da sloboda povlaci i odgovornost i mogu biti korisni samo kod autoritativnih trenera. Kod Duleta si bio sraf ili bagama na koju moze da osloni cijeli tim. A kod Sase su svi multipraktik alati koji imaju svoje minute, akcije i suteve. A opet je sve to nekako hafifno da cas taj alat ispadne, proklize ili posjece nekog drugog.

Sada je svima jasno da na klupu naseg Partizana jos dugo nece sjesti kurcevit trener.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040

Pokretna bolnica. Kako smo se do sada pokazali, ne bi me čudilo da sada iznenadimo i razvalimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top