Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Bas ruzna utakmica za gledanje... sve na mahove, sa puno praznog hoda. Mnogo primljenih koseva.
Ali, pise se pobeda.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Što neko na TW napisa: "Matović je Trinkijeri za Filipovskog" :)
Čestitke braći grobarima.

Jbte, do čega su nas doveli. Da strepimo za ispadanje. :mad:
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Eh da su se jos od pocetka sezone usaglasili ovako kao sinoc i jedni i drugi gde bi nam bio kraj...

... ovako, cekamo sledecu sezonu kao nekad oni. A s obzirom na "ambicije" (nacekacemo se ko zna koliko) dok nam je klub okupiran sns govnima ostaje samo jedna poruka...

... sisaj kurac ostoja, umri i crkni vucicu pedercino !!!
 

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
Koliko vidim Mladost ozbiljno juri ABA ligu. Budući da Partizan ima neki vid saradnje sa njima, ne bi me čudilo da nekome odgovara da budu ugurani, kako bi se relativizovalo igranje fmp 1 i fmp 2 u istom takmičenju već godinama.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Arsen Lupin

Samo jak i stabilan klub može imati mogućnost da pruža šansu nekom treneru. Partizan jese jedan od TOP 10 klubova u istoriji Evropske košarke ali više nije jak. Jeste velik ali ipak slab u ovom trenutku da bi ikome "pružao šansu."

Partizan sledeće sezone mora pružiti priliku SEBI da se vrati gde mu je mesto. Uprava sebi mora pružiti šansu da ostane gde jeste (mada su u mojim očima tu šansu davno propustili al ne odlučujem ja o tome na žalost). KLS nije liga za dokazivanje nečije sposobnosti da vodi Partizan u EC ili u ABA. Ova liga nije merilo vrednosti.

Matović je OK, pružio bih mu priliku da vodi Partizan u KLS ali Partizan treba sebi da pruži priliku pre svega i nema više taj luksuz da pruža prilike drugima, posebno ne na mestu trenera.

Uprava da dovede zvučno ime na klupu, nađe pare i odvrne slavinu. Onda taj koji sedne na klupu neka pravi roster za sledeću sezonu pa da vidimo kako će ići. Nema više mesta u Partizanu za prilike. Partizan je u neprilici i mora da se vadi iz iste.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Arsen Lupin

Samo jak i stabilan klub može imati mogućnost da pruža šansu nekom treneru. Partizan jese jedan od TOP 10 klubova u istoriji Evropske košarke ali više nije jak. Jeste velik ali ipak slab u ovom trenutku da bi ikome "pružao šansu."

Partizan sledeće sezone mora pružiti priliku SEBI da se vrati gde mu je mesto. Uprava sebi mora pružiti šansu da ostane gde jeste (mada su u mojim očima tu šansu davno propustili al ne odlučujem ja o tome na žalost). KLS nije liga za dokazivanje nečije sposobnosti da vodi Partizan u EC ili u ABA. Ova liga nije merilo vrednosti.

Matović je OK, pružio bih mu priliku da vodi Partizan u KLS ali Partizan treba sebi da pruži priliku pre svega i nema više taj luksuz da pruža prilike drugima, posebno ne na mestu trenera.

Uprava da dovede zvučno ime na klupu, nađe pare i odvrne slavinu. Onda taj koji sedne na klupu neka pravi roster za sledeću sezonu pa da vidimo kako će ići. Nema više mesta u Partizanu za prilike. Partizan je u neprilici i mora da se vadi iz iste.

Spalding

Pre svega bih istakao da veoma cenim i volim da citam tvoje upise, jer sam jedan od oni koji vise vole da citaju nego da pisu po forumu. U teoriji tvoj upis je apsolutno tacan, samo svi mi odlicno znamo gde zivimo i kakva nam je sudbina sto se rezultata tice vec predodredjena, bice tu po koji kup, kls svake prestupne godine ako i tada, a kada aba izgubi apsolutno svaki znacaj mozda i to ubodemo.
Na nasu zaslost ( daj Boze da gresim) nece niko hteti od zvucniji imena od trenera da dodje ( kada su ti unapred vezane ruke), uprava tesko da ce da nadje pare za kvalitetan roster, a samo nemojmo Duleta da prizivamo i ostale legende ( jer je to vec nemoguce i naucna fantastika)
Ovaj klub postoji od 1945 godine najveci uspeh pri ovim okolnostima bi bio da klub nastavi i dalje da zivi, dakle nikavi uppr,fuzije i sve ostalo ne dolazi u obzir,narodski receno use u svoje kljuse dok muka ne prodje( juri klince po regionu, evropi, ubodi po nekog stranca a sve samo pod uslovom da se dugovi ne povecavaju), a na ciju se vodenicu sve vodi jasno svako moze da vidi

 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Hvala ti na lepim rečima, slažem se i ja sa tobom samo to posmatram iz malo drugačijeg ugla. Ovaj post nije tebi prozivka nego svima nama /uključujući i mene/. Sportski deo odgovora ću ostaviti ovde a jedan duži deo pogledajte u temi vezanoj za upravu, finansije itd/

Da bi Partizan pravio mladog igrača, mora ga praviti u jakom timu, pobedničkom timu gde će od 12, biti 2-3 mlada igrača. Oni mogu da dobijaju šansu u utakmicama koje takmičarski ne znače /kada je pozicija na tabeli izvesna/ u bilo kom takmičenju, ili kada je rezultat utakmice takav da se ista ne može dobiti ili izgubiti.

Ti mladi osim takve prilike, treba da treniraju uz kvalitetne igrače sa nekakvim iskustvom. Dalje, igrača osim jake ekipe, pobedničke ekipe može da napravi samo kvalitetan trener a ne neko poput Božića, Šćepanovića i sličnih. Igrač se pravi na treningu a na utakmicama se "kali" i uči da pobeđuje i/ili gubi.

Ostatak odgovora videti u temi vezanoj za upravu.
:ziveli
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
U poslednje četiri utakmice i četiri pobede, šutirali smo 43/90 za tri poena, što je ogromna razlika na ono što smo šutirali od početka ove sezone. Procente za dva poena smo takođe dosta, dosta popravili.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bravo momci.

Posebne pohvale za rafalnu paljbu Trifunovica.
Samo neka sa Matovicem dizu i formu i samopouzdanje pred domace prvenstvo.
Za mene ce licno titula uvijek biti bitna, iako ne donosi neku prohodnost u evropskw takmicenja i sl..

Da ih namucimo, pa neka opet igraju cetvorokorake.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top