Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.080
Локација
Kipar
Ucinkom i potezima ove sezone ostoja ne da nije zasluzio poverenje nego prezir svih navijaca. Teranje Trinkijerija mu niko nece zaboraviti i pustanje voldena u fmp.
U ovim vremenima navijac Partizana je naucio da ne moze ocekivati nista dobro od uprave kk i fk.
Jedina stvar koja se ne uklapa u sumornu stvarnost kluba je dolazak Savica. Covek sa takvom reputacijom i jos vise karakterom se ne bi upustao u neke kombinacije i projekte bez nekih cvrscih garancija. Takodje je nas covek, verujem sposoban da prepozna prevaru bolje od Trinkijerija.
Ne znam zasto ali imam osecaj da moze biti nesto dobro za klub.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Ima poprecnih misljenja ,dal je dobar,dal je los trener ...
Ima i uspeha sa repkom,a i losih izdanja u klubovima...

Za mene,je samo jedno jedino ALEKSANDAR SAŠA DjORDjEVIĆ !!!

Čovek,više od legende !!!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.080
Локација
Kipar

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Prvo ovo


Pa onda ovo



I tako nas napredni upravnik ekspresno razbucao aljkavu fibinu administraciju
Nego kad ce opet ono pitaj precednika da nam objasni koliko smo smanjili dug od kad je otisao onaj pohlepni debeli talijanski pljeskavicar :cekanje:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mantra se nastavlja... Opet pričaju o parama a to onda znači da opet nema takmičenja... Završila se i sledeća sezona pre nego što je i počela! Meni je jasno zašto oni to rade ali mi nikad neće biti jasno zašto MI to radimo? Koji je nama Q da učestvujemo u svemu tome?

Partizan ima ili nema dugove, ima ili nema para zavisno od volje vlasti a ne od Stojka koji vlasti služi! Sam Vučić je rekao "ma kakve uprave...". Ono za šta je jedino Stojko odgovoran jeste da isporuči REZULTTE! Kome je odgovoran? NAVIJAČIMA! Pošto navijači od njega ništa ne traže, pošto nema Slobe i Borisa "da se ubiju" i tako "spase Srbiju", nema ni razloga da se išta promeni. Ne teramo vlast, ne teramo upravu kluba, imamo avatare, lažna imena i uživamo u iživljavanju na tastaturi.

A Stojka baš zabole šta o svemu misli "Spalding", posebno ako lik koji se krije iza "lopte" kupuje sezonske (a kupuje, jebo mu pas mater!)... I na kraju, kad prodasmo DV-a a potom i AT-a, onda bolje i ne zaslužujemo! Boli me kurac koliki je dug. Mnogo me više zanima koliko smo dugi na terenu i na klupi, al to niko ne pita...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Takmicenja nikad nije ni bilo. Prosla sezona je incident, a nije se zavrsila, tako da ne znamo da li bi KKP izgubio neku bitnu utakmicu kao onu posle tri ocigleda koraka Berona u zadnjoj sekundi. Mi otkako je Ostoja dosao na celo kluba, nismo uradili ama bas nista sto se na bilo koji nacin kosi sa interesima drzavne mezimice i ne vidim neke naznake da cemo uraditi. Apsolutno svaki sukob Covica i Ostoje je isfabrikovan i desio se na nekom virtuelnom nivou, mi nista konretno nismo uradili.

Za tazliku od FKP u KK navijaci jos nesto znace, pa se ne slazem bas da Ostoju boli kurac sta misli Spalding ili bilo ko ko dolazi na utakmice. Ima toliko pameti da moze da shvati da cemo postati jos gori kosarkaski beskucnici nego sto smo sad i da cemo trajno da se premestimo u Halu Sportova ako se javnost obrusi na njega. Vazura i Vucela nemaju taj pritisak, oni su tu sa zadatkom i ne zanima ih sta ce misevi da misle o njima, pa to rade prilicno bahato. Evo i ja licno sam se jos odavno ohladio od odlaska na stadion, cak i za derbije i za evropske utakmice, a emociju osetim tek kad zadaju neki bas nizak udarac kao sto je ovo sa Asanom npr. Sa kosarkom je vec druga prica, ne postoji klub u evropi kome navijaci vise znace i koji su vise vezani za klub. Za sta je onda Tegi prodao guzicu i za sta mu svakog meseca gazda uplacuje lovu na racun? I za sta mu sluzi vojska botova koji se kunu u njegove dobre namere?

Opravdanja je i previse, ali ocigledno da ima ljudi koji nece prestati da se pecaju na ista. Sve sto nam se desava u KK videli smo vec u FK. A tu smo svedoci da recimo nakon onog ocaja protiv RFSa i Sfintula imas ljude koji su ubedjeni da cemo zgaziti bilo koga ko ne napravi bunker ispred svog gola, a toliko je kristalno jasno da nemamo kvalitet za ozbiljan profesionalni fudbal.
Isto se desava i u KK. Nekad smo verovali sa razlogom, jer su Frenki, Adin i ostala gosoda bili losi igraci, ali su znali za koga igraju i za sta igraju, a sad verujemo bez razloga jer ovi momci koji su u Partizanu nemaju ni za sta da igraju. ABA liga vise ne donosi nista, a ni u njoj ne mozemo ni u top4 da budemo. Pare bi mozda i donele nesto, ali osim sto je na papiru Ostoja finansijski mag, mi realno pilicarimo za centra i cigani nam otmu najboljeg igraca bez po muke. Dakle, igracki - ne mozemo. Finansijski - ne mozemo. Igracemo rekreativno, a EK ce biti jedino nase takmicenje u pravom smislu te reci. Mozda nam puste jednake kriterijume i u KRK, a i tu ce se bahatiti kao sto se sad bahate u fudbalu. Krivac znamo ko je. Opravdanja nema. Pisao sam vec, Ostoju smatram vecim neprijateljom Partizana od Covica. Njemu je i san da bude Nebojsa Covic, drka uvece na to.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Dragi presednik ostoja tvrdi da je ISPLACENO 2 miliona i 700 somica duga ?! Ili ja to nisam nesto dobro razumeo ili je za toliko smanjen dug !
Jel to jos jedna sns istina tj laz ili on planira to necim da potkrepi a da to nisu exel tabelice
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Ja nemam stomak da čitam limara ali sam video da on pominje reprogram. Koliko sam upućen reprogram nije isto što i vraćanje dugova. Ako sam ja pogrešno razumeo moja greška.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Da da kroz reprogram
Reprogram je ono imas dug i ti maltene pravis neki novi ugovor u vezi isplate tj vracanje tog duga kroz rate (postoji mogucnost i otpisa nekih kamata)
On kaze da je isplaceno ?!

Ma ko i da je bitno i onako vrv nista nije tacno
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja nemam stomak da čitam limara ali sam video da on pominje reprogram. Koliko sam upućen reprogram nije isto što i vraćanje dugova. Ako sam ja pogrešno razumeo moja greška.

Ja sam još davno predložio da se zabrani pominjanje tog teletabis bolida na forumu, al' jbg, sloboda govora.

To što bolid kaže je relevantno koliko i ono što kaže ona jednoruka dea sa sve satrapom u jutarnjem programu ili šarenici, šta god da vode.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ne slazem bas da Ostoju boli kurac sta misli Spalding ili bilo ko ko dolazi na utakmice. Ima toliko pameti da moze da shvati da cemo postati jos gori kosarkaski beskucnici nego sto smo sad i da cemo trajno da se premestimo u Halu Sportova ako se javnost obrusi na njega.

I šta on (Stojko) ima protiv toga da mi budemo "košarkaški beskućnici"? Nema ništa, on se sa tim slaže! Vrhunski je prioritet ugasiti časove ljubavi, prestati sa interesovanjem za košarku... To je ono što je beda i jad naš. Od ulaznica se ne živi ni u bogatim klubovima Evrope, posebno ne kod nas. Stojku dođe na isto.

Mene boli neki unutrašnji osećaj da je Partizan danas potrebniji i značajniji panterima jer mogu da "lupaju recke" nego li nama kojima je Partizan u duši i srcu. I da, nikada odatle neće izaći. Moja ćerkica sa 4 godine peva navijačke pesme. Neko veče gledam Bayern, time out je. Ona viče "prikažite Trinkijerija, eno ga tajo!" kaže mi! Pita dete: "Jel to igra Partizan". JBT kucam ovo sada i suze mi na oči navrle! Kaže, hoćeš mi kupiti dres? Pitam je kakav dres? Meni beli zato što sam ja devojčica, a tebi crni zato što si ti dečak! A zašto? (pitam je). Kaže: "Zato da bi oni znali da mi navijamo za Partizan.

Partizan nije sporan, sporan je gubitak interesa da se gleda SPORT (konkretno, košarka). Kako će moje dete imati idola u dresu Partizana? Stranca, domaćeg, kojeg god! Kako ispoljiti navijačku strast ako igraš zbog toga da neko lupi recku? Takmičenje gubi na značaju samo ako
"ne vodi nigde" i ako nemaš baš nikakve šanse da ga osvojiš. E onda i interes za takvo takmičenje prestaje. Onda postaješ "košarkaški beskućnik" i navijaš za timove u kojima su protagonisti bivši treneri i igrači Partizana, umesto da navijaš za Partizan.

To je sva nesreća koja nas čeka a koju smo na neki način i zaslužili svojim pasivnim držanjem i prihvatanjem "realnosti" na koju zapravo nikada ranije nismo računali.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
KKP duguje Vujoševiću ko cigani Bronovickom. Nema kraja.

A vi ne verujete precedniku.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.080
Локација
Kipar
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Od juče smo u blokadi za 5,4 miliona dinara.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top