Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487

Ovo je jos gore nego superliga u fudbalu.

Ako se ovo desi bice lijepo...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ali jel moguce da se niko od kosarkaske publike ne buni za ovo?

Sta ce se onda desiti sa nama koji ne budemo u tih 20? Sa svim ostalim klubovima sta ce biti?
Tesko da ce se neko zadovoljiti da igra samo u svojoj ligi cijeli zivot. Evo prvi ja necu gledati ovu nasu srpsku smijesnu ligu sada sto pocinje. Niti me interesuje niti ima kakav znacaj. Partizan protiv Crnokose. E bas me privlaci tu utakmicu da gledam.
Liga u kojoj imas samo nas i cigane je meni barem smijesna. I da se ja pitam nebih ni ucestvovao u njoj. Eto jedino ako te pritisnu pa moras onda bih sa kadetima igrao.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ja EL ne gledam od kad smo mi zadnji put igrali.
Tako da je meni svejedno bila zatvorena ili ne, ja je necu gledati dok mi ne budemo u njoj.

A Crnokosu, gledaj slobodno. Ja necu. Niti cu gledati ovu kls smijesnu ligu.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
@grobarani Samo sto je Fiba kur.. od organizacije pa da im udari kontru kao sto je UEFA zveknula za pokusaj Superlige u fudbalu.

Ta super liga nije propala (nisam siguran da je sustinski uopste propala) zbog uefe, vec zato sto su se pobunili navijaci sirom svijeta. Ukljucujucu i navijace klubova koji su trebali igrati to takmicenje.

U evropskoj kosarci nema ko da se pobuni. Imas par klubova koji mogu redovno puniti dviranu od 5k ljudi i jos par koji to mogu ako imaju dobru ekipu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Ma kakvi navijaci
Ebe im se za navijace... super liga je propala zbog uefa-e tj zbog toga sto su iz svega iskljucili nju, u nekom sledecem pokusaju treba samo i njoj da daju parce kolaca i sve prolazi glatko

El ce biti zatvorena, mislim da je to jasno kao dan, bukvalno jos koju godinu ovako i caooo
Ono sto je meni u celoj prici najidotskije sto el ne donosi profit onima koji je igraju, znaci osvajac evrolige ne moze da pokrije ni 1/3 ulozenog novca ?! Potpuno apsurdno

Istina mi bar o tome ne moramo da se mislimo, dok nas vodi vlada narodnog spasa i drzavom vlada veliki vodja, sumnjam da ce nam svanuti i jednog dana kad on padne ako tad ista i ostane od kkp-a
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.494
Локација
"preko bare"
Ali jel moguce da se niko od kosarkaske publike ne buni za ovo?

Sta ce se onda desiti sa nama koji ne budemo u tih 20? Sa svim ostalim klubovima sta ce biti?
Tesko da ce se neko zadovoljiti da igra samo u svojoj ligi cijeli zivot. Evo prvi ja necu gledati ovu nasu srpsku smijesnu ligu sada sto pocinje. Niti me interesuje niti ima kakav znacaj. Partizan protiv Crnokose. E bas me privlaci tu utakmicu da gledam.
Liga u kojoj imas samo nas i cigane je meni barem smijesna. I da se ja pitam nebih ni ucestvovao u njoj. Eto jedino ako te pritisnu pa moras onda bih sa kadetima igrao.
Koja sam ja budala. Ja mislio da mi idemo na utakmice Partizana da gledamo Partizan.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ne znam sto je muka druze?

Svako laze kad kaze da ga ne privlaci vise (da mu nije draze, da mu nije ljepse) da gleda PFC - Real/Barsa/CSKA od glupe kls lige.

Takvu ligu i takve utakmice ja da gledam ne mogu. Vi mozete? Gledajte ko vam brani.
I da, vi ste zbog toga veci grobari od mene ;) ;-)

Necu raspravu o ovome. Vi ste takvi ja ovakav. I to je to.
Ja dok sam zivio u BG-u (vise od 10 godina) ja jednu utakmicu fk-a i kk-a (osim kls lige) nisam propustao. Bio sam cesto i na vaterpolu i na rukometu i na zkk u hali Sportova dok su bili zabranjeni. Bili smo i na hokeju dok smo igrali onu slohokej ligu, bese li se tako zove.

Meni nije bilo muka da idem nedeljno na 3-4 utakmice da navijam i gledam.

Ispade da se pravdam. Ali neka.
Uglavnom kls je smijesna liga sa smijesnim klubovima. Jos mi je smijesnija od fudbalske ling long lige.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Koja sam ja budala. Ja mislio da mi idemo na utakmice Partizana da gledamo Partizan.

Nisi budala druže ali širiš defetizam svesno ili nesvesno. Partizan je klub koji ili stvara ili ima šampionski tim. Ako nema šampionski tim ili ako ga nestvara, onda je to neki drugi klub a ne Partizan. Ili ako je formalno reč o Partizanu, onda u najboljem slučaju to nije onaj Partizan kojeg vole i prate milioni.

Drugi je pristup reći da smo "okupirani" i da to nije razlog da se klub "napusti" - Slažem se! Međutim, kada je klub okupiran onda treba da se OSLOBAĐA! A ne da se ćuti i aplaudira u mečevima protiv Crnokose! grobarani je potpuno u pravu, potpisujem svaku reč!

I ja sam mislio da mi idemo na utakmice Partizana da gledamo Partizan. Danas mislim da treba da idemo na utakmice ne da bi gledali već da bi smo delali - jebali majku svima koji su Partizan okupirali. Treba ići na utakmice da bi se oslobađalo a ne da bi se gledalo. Nema se šta gledati, gotovo je sa gledanjem!

Neću ni ja da gledam ligu kojom upravlja ćoravi gmaz, neću da stvaram legitimitet FMP titulama, neću ovo što danas gledamo da zovem Partizanom - već Partizanom u okupaciji! Stojko = Nedić. Učestvovanje u skrnavim takmičenjima bez ikakvog značaja je iluzorno!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Nema se sta mnogo dodati na izlaganje Spaldinga.

Mi smo navijaci i pjevamo Partizan sampion a dobro znamo da se ne moze biti uvijek sampion. Ali zato uvijek mozes biti avangarda. Lansirati igrace koji postaju popularni zahvaljujuci tebi i koji te nikada ne zaboravljaju i isticu ono sto su naucili u nasem dresu.
Isto tako mozes pokazati svakom timu koji dolazi da nece proci lagano tvojim terenom. Sto zbog navijaca sto zbog ponosa koji ti daje sveti dres. Ne moramo biti sampion, ali moramo biti tvrd orah za svakoga ko igra protiv nas.

Danas ovo sto pisem zvuci kao da pricam bajku u buci rialitija dok zvalavi duva trube u zelji da ugusi svaku zdravorazumsku ideju. Klub je okupiran i tesko je reci kako da se ispravno postavimo u ovoj situaciji.

I slazem se da nema vise navijanja za pobjedu i ova prica je odavno prevazisla sportske okvire. Razumijem i one koji ostaju kod kuce uz ugasen tv i one koji zvizde upravi ili se cak osmjele na skandiranje bolesniku.

Ne razumijem samo one koji misle da se moze napraviti kompromis.
Imam utisak da naseg sportskog drustva nigdje nema od aprila i sada ja trebam popusiti foru da to zbog nekih ranijih gresaka. Ma daj.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.494
Локација
"preko bare"
@Spalding @grobarani

Bojim se da se nismo razumjeli. Naravno da svi volimo da gledamo Partizan u Evroligi i Ligi Šampiona, ali to ne znači da ako on tamo ne igra, da trebamo prestati da ga gledamo. Ako ukinu ABA ligu, hoćemo li onda odustati od Partizana? Apsolutno ću bodriti i gledati Partizan gdje god bude igrao (na utakmice baš i ne mogu da idem, jer sam na drugom kontinentu).

Čekaj, ja širim defetizam jer kažem da treba gledati utakmice zbog Partizana!? Partizan jeste šampionski tim ili ga stvara, ali ako nije u toj situaciji, ko ga jebe. Ne znam ni gdje sam ja to napisao da se treba da se čuti i aplaudira, bez obzira na situaciju.

Naši klubovi su u najgoroj situaciju i najgorem okruženju možda u istoriji. Ako sada ne budemo uz klub (ne mislim na podršku upravi) onda ne znam kada ćemo. Ako to znači da ću da gledam ligu kojom upravlja "legenda", onda ću to i da radim.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ako ukinu ABA ligu, hoćemo li onda odustati od Partizana?

Gledati necu KLS ligu ni tada.

U slucaju da ukinu ABA ligu necemo mi odustati od KKP-a nego ce on odustati od nas. Srozacemo se do amaterskog nivoa, jer utakmice za Kostantinom i Novim Sadom i ostalima nece biti ni deseti dio jake ko sto su u ABA ligi. A bez jakih utakmica nema ni jakog Partizana.


Ako sada ne budemo uz klub (ne mislim na podršku upravi) onda ne znam kada ćemo. Ako to znači da ću da gledam ligu kojom upravlja "legenda", onda ću to i da radim.

U trenutnoj situaciji jedino kako klubu mozemo pomoci je na ulici. Na protestima.
To sto ti pricas, i ostali sto skrecu glavu kad se pomene protest ili neka akcija, to nas je i dovelo do ove situacije.

Neutralni i reci cu picke na tribinama su nas dovele do ove situacije.

Da nije bilo satro "neutralnih" koji su davali legitimitet i brojnost pogresnim stranama sve ovo sad se nebi desavalo na tribini. A samim tim nebi bili u ovolikim govnima ni sa lopovskim upravma.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Gledati necu KLS ligu ni tada.

Gledaces, kao sto si gledao i ranije.
Ovo je baza podataka i sve sto smo pisali je ostalo. Gledali smo svi i gledacemo i nerviracemo se.
Moze da se moralise do sutra, kome je stalo gledace, ako neko iskreno veruje da to nije taj Partizan onda su uspeli da mu ga zgade a to bi trebalo izbeci jer je to neciji cilj... valjda... jebem li ga
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.494
Локација
"preko bare"
@grobarani

Ne razumijem kako Partizan može da odustane od nas. Mi drugi klub nemamo (barem ja nemam) i gdje god bude igrao ne možemo tek tako odustati od njega.

A da klubu, u trenutnoj situaciji, možemo pomoći samo na ulici i na protestima, tu se se u potpunosti slažemo. Ali ne mogu ja pozivati na tako nešto kada sam hiljade kilometara daleko. Da sam tu, pa da mogu da se pojavim i podržim, to bi bilo u redu. Ali nije u redu, po mom mišljenju, da ja sad pozivam na ulicu i proteste, a sjedim u fotelji na drugom kontinentu.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Čekaj, ja širim defetizam jer kažem da treba gledati utakmice zbog Partizana!? Partizan jeste šampionski tim ili ga stvara, ali ako nije u toj situaciji, ko ga jebe.

Ne "ko ga jebe" već onda "Partizan nije više Partizan /zbog situacije/" a mi kao ljudi koji smo voleli i volimo Partizan, treba da tražimo da nam isti vrate a ne da "zbog situacije" da nema Partizana, podržavamo nešto što glumi Partizan da bi se nekako dao legitimitet titulama kao zvezde a u stvari FMP-a.

"Bolje rat nego pakt" je moja parola i to od nedavno. Iako sam dugo verovao u podvojenost i mogućnost da se bodri Partizan ali ne i uprava. To ipak ne može da funkcioniše na takav način.

Situacija jeste NIKAD GORA ali je Partizan u svakoj situaciji klub koji "ili ima šampionski tim, ili ga stvara. Realnost nije briga na koju se mi obaziremo". Situacija nije pala sa neba, ona se stvara. Kako je stvorena ova situacija? Tako što su posle skandiranja navijači stavljeni u SNS spot, a potom su disiplinovani. Sledeći korak je teranje DV-a i ćutanje na to se podrazumeva.

Zatim je AT kao neka vrsta "incidenta" oteran, proglašen izdajnikom. I naravno ćutanje! A gde to ne ćutimo? Ne ćutimo jedni drugima, tu smo najglasniji kada se treba busati u junačke grudi i pokazati ko jeste a ko nije veran navijač. Veoma glasno će reći neki da ne treba odustati od Partizana ali mi smo već odustali. Partizana od kojeg nismo smeli da odustanemo, odavno više nema ili postoji u nekakvom nokdaunu potpuno ponižen, upljuvan i osramoćen - našom krivicom.

Naravno da ću iz fotelje više voleti da i ovaj Stojkov Partizan dobija. Voleo bih i da Stojka ponovo nazovem Ostoja, da je sve ovo samo "greška u koracima" ili posledica neujednačenog sudijskog kriterijuma. Bio bih daleko srećniji da je AT zaista izdao Partizan, bilo bi mi u srcu lakše ali verujem da nije! Voleo bih da se sledeće sezone pobijemo ko svet za titulu i osvojimo je makar i u onih 00:06 sekundi.

Međutim, sve ukazuje da se uništavamo sistemski i da klub PRISTAJE na to. Kako onda podržati klub protiv sebe samoga? Da bodrim Partizan protiv Partizana? A da ne bodrim upravu koja čisto da bude jasno, upravlja tim Partizanom a ne vodovodom. U najvećem je interesu Partizana da mu se uskrati podrška. Ovo ne znači sedeti kod kuće /to bi takođe bilo štetno/ već znači platiti ulaznicu sa jedinim ciljem da se jebe keva svima kojima treba, da se zviždi, izvikuje, najuri. SKORO svi u Partizanu su tu zato što nemaju gde drugo da budu. A to onda u startu nije Partizan.

Možda čak i ne bacati pare i ne davati ni takvu podršku. Treba svaku tekmu da nas bude 20.000 ispred dvorane i da se do kraja utakmice izvikuju parole upravi. Čekam samo da vidim koga će dovesti na klupu... Odmah ću ti potom reći kakve su nam ambicije...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.494
Локација
"preko bare"
@Spalding

Mi se, očigledno, ne razumijemo. Jedno je ne ići na utakmice zato što Partizan igra protiv Crnokose, a ne Barcelone, a sasvim drugo bojkotovati utakmice iz protesta protiv uprave koja sistematski uništava naš klub.

Ja sam samo reagovao na izjavu grobarani da neće ići na utakmice zato što se igra slabija liga, a ne ono što Partizan zaslužuje. Po meni, to nije razlog da se ne prati Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top