Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Poruka za sve koji su pisali kad je otišao trener:
- da je debelo govno
- italijanska laskava prevara
- zinulo mu dupe za pare
- pljeskavičar pohlepni

Izvolite, čestitam vama, i vašem predsedniku Ostoji. Trinkieri je otišao, jer mu nisu dali konkurentan tim, odbio je da bude ukras na ciganskoj torti na proslavi titule.

Takvi ljudi kao što ste vi, ne zaslužuju ništa bolje od ovog. Uživajte.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Završetak jedne od najmučnijih sezona svakako. Igračima iskreno i nemam mnogo šta da zamerim. Bore se koliko mogu, igraju koliko znaju. To je sasvim dovoljno da budemo 4-ta ekipa u Srbiji, sedma na Jadranu.

JSD Partizan je okupiran odavno. Mrcvare ga sns činovnici nižeg ranga. Izvršavaju želje i volje većinske Srbije, podilaze vrhovnom Vođi zarad svojih punih džepova i sitnih stranačkih poena.

Grbović puši ciganski kurac javno, kao osvedočeni sns smrad. Mačvan dočekuje zlikovca i diktatora. ravnodušno.

Klub nam vodi izdrkani limar iz sela kraj Čačka. Toliko sposoban da uspe da otera jedinog trenera na kugli zemaljskoj, koji nam je dao kakvu takvu nadu. Zaludeo nas da možemo bolje. Pokušava jednog Duleta da izvaćari za sitnu paru.

Naravno sad krece novi spin, tu su najjači.
Okretanje mladima, bla bla. Čekanje na Želimira. Bombe ala Iliev.

Ja prošlu sezonu vidim ovako. I na KK dok je ovakav stavljam tačku, do daljnjeg. Jer su uspeli da u meni probude jedinu stvar koji nisam ni sanjao da ću imati prema Partizanu, ravnodušnost.

Kilavo
Kamenjar "Danga"

Perkins "pojačanje"
Amaterska košarka
Rotiranje trenera
Teranje Trinkijerija
Ideje bez
Zagor?
Angola
Novica je PARTIZAN. Tačka!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.856
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Već su krenuli u spin na Tnjiteru stižu nam avioni, kamioni, samo se malo strpite Grobari dvadesetak dana tipa dok se strasti smire a od jeseni limar, julovac i svinjura ponovo jašu.

A do jeseni će se to proširiti i na forum, kao za onaj prokleti Zenit, pa posle da nećemo igrati, ako fmp igra, i ono o pokvarenom žabaru i vilama na dedinju...

Predlažem već sad banove za debile.

Jebi ga, kad godinama nećete da usvojite moj predlog da se uvede ban za glupost.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.393
Reaction score
2.087
Време је за Жељка да нас вади од гована који су окупирале клуб. Нажалост оно прошле године и резултат били су само лепи сан.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Не дао Бог да Жељко дође у овакав Партизан. Жељко треба да дође у ослобођени Партизан.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Не дао Бог да Жељко дође у овакав Партизан. Жељко треба да дође у ослобођени Партизан

Nek dođe i nek se bori direktno iz kluba.
Znam da neće ali pre ćemo da budemo ugašeni nego oslobođeni pa ne vidim drugi način.
Kad već ne može zli potpirivač mržnje i dukljanski jugonostalgičar ajde neko nek proba.
Lako ćemo pevati u kafani pesme o Partizanu, daj samo da ne budu u prošlom vremenu.
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
A do jeseni će se to proširiti i na forum, kao za onaj prokleti Zenit, pa posle da nećemo igrati, ako fmp igra, i ono o pokvarenom žabaru i vilama na dedinju...

Predlažem već sad banove za debile.

Jebi ga, kad godinama nećete da usvojite moj predlog da se uvede ban za glupost.
Jako je bitno da se ovo izgura. Jos jednom apelujem na moderaciju da krene u kampanju protiv ovih pojava. Postujuci i to sto su se pravovremeno jasno ogradili i stali iza jedinog ispravnog stava. Mislim da samo ogradjivanje od ovog Ostojaskog botovanja na vec poznatim glasilima nije dovoljno, vec je potrebno krenuti i u kampanju protiv njih.

Za mene licno, navijac Partizana koji zarad svoje licne koristi, po direktivi nekih ljudi u upravi, u javnost (preozbiljan je broj ljudi koji to prati) namerno plasira informacije kako bi zataskao razmere ove sramote i izdaju kluba, je gora ciganstura od Nebojse Covica. Posto znam da neki takvi prate ovaj forum, po cenu poena im javno porucujem da mi se napuse kurca prodanog, jebo ih Ostoja sve u dupe!

Ovo se radi vec par sezona i jednako je iritantna pojava kao politicko botovanje. U ovom virtuelnom prostoru, sem ovog foruma i jos par nekih stranica, navijaci Partizana su svedeni na sadrzaj koji kao da je ispao iz Informera i Srpskog Telegrafa. U pocetku je bilo latentno, a sada se vec otvoreno botuje na mnogo maliciozan i odvratan nacin.

O rezultatima je suvisno pricati. Mozda ne mozemo da uradimo nista protiv ovih sto nam sjebase klub jer smo nemocni. Ali mislim da ima nacina da se stane na put ovom ludilu kojima se truje manje obavesten i naivniji deo navijaca Partizana putem raznih drustvenih mreza, stranica, foruma i portala.
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Završetak jedne od najmučnijih sezona svakako. Igračima iskreno i nemam mnogo šta da zamerim. Bore se koliko mogu, igraju koliko znaju. To je sasvim dovoljno da budemo 4-ta ekipa u Srbiji, sedma na Jadranu.

JSD Partizan je okupiran odavno. Mrcvare ga sns činovnici nižeg ranga. Izvršavaju želje i volje većinske Srbije, podilaze vrhovnom Vođi zarad svojih punih džepova i sitnih stranačkih poena.

Grbović puši ciganski kurac javno, kao osvedočeni sns smrad. Mačvan dočekuje zlikovca i diktatora. ravnodušno.

Klub nam vodi izdrkani limar iz sela kraj Čačka. Toliko sposoban da uspe da otera jedinog trenera na kugli zemaljskoj, koji nam je dao kakvu takvu nadu. Zaludeo nas da možemo bolje. Pokušava jednog Duleta da izvaćari za sitnu paru.

Naravno sad krece novi spin, tu su najjači.
Okretanje mladima, bla bla. Čekanje na Želimira. Bombe ala Iliev.

Ja prošlu sezonu vidim ovako. I na KK dok je ovakav stavljam tačku, do daljnjeg. Jer su uspeli da u meni probude jedinu stvar koji nisam ni sanjao da ću imati prema Partizanu, ravnodušnost.

Kilavo
Kamenjar "Danga"

Perkins "pojačanje"
Amaterska košarka
Rotiranje trenera
Teranje Trinkijerija
Ideje bez
Zagor?
Angola
Novica je PARTIZAN. Tačka!
samo si Tegeltiju zaboravio, ta ljiga mi je gora od svih tih neskrivenih naprednjaka i neprijatelja.

Željko da dođe u ovakav kolektiv sa ovakvim roterom, rukovodstvom i PR ekipom? Naučna fantastika. Hajde da se ne zamlaćujemo.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.281
Локација
Brdo Banovo
Čestitke gospodi partizanovcima Milenku Tepiću, Gandri Milosavljeviću i Vladi Jovanoviću!

Apsolutno!
Umesto da pored Petruseva stoje uz Novicu i nasu klupu, imamo "srecu" da ih gledamo u pink panterima.
Sreca, Danga je to iznevelisao...

Toliko o kosarkasima i sportu.


Sad ostaje da cekamo popularnu sledecu sezonu, naravno, borbu za ec licencu i ostale vragolije iz poznate nam kuhinje.

Dovedeni do tacke, slobodno pisajte po nama, nema potrebe ni za saranjem.

Gde li su sad silni ljubitelji Partizana, gde li su oni sto su se setkali sa fudbalskim klubom po Madridu i Marseju, gde li je prvi red iz Pionira i sve one poznate face?

Mada, bolje da se i ne javljaju, mozda krenu primerom Krstica, Varde, Grbovica i slicnih Pekovica.

Tesko je danas biti Mica Beric!
 
Последња измена:

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Jedna od utakmica koju u prvih 5 minuta, vidis da ne mozes da dobijes..eto tolika je razlika! Ikebana, gasi svetlo ..:navijac:pop
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
vucicu majku ti jebo svoju

Pazi, ne bi me cudilo da ovo zvalavo govno cita, zato molim te, biraj reci...

... ali bez zajebancije. ne bi me cudilo... to je psihopata teski...

... mada, da cita odavno bi nam poslao muriju na vrata, zato birajmo reci...

... vucicu govno pusi kurac, cigansturo odvratna ...

... crkni.

Toliko o ovoj kosarkaskoj sezoni. Pozdrav.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jel mam jos ragbi ostao?
Za aleksandra od zvezde pitam.
Da zna sta je sledece.
A onda sledi umetnicko klizanje,mesani parovi.
E tu cemo da mu jebemo jeza u ledza.
ZIVEO PARTIZAN.
Jos.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I jos nesto, cigani su govna ali... svaki Grobar, Partizanovac, simpatizer koji je glasao ili glasa za sns sektu je 100 puta vece govno od ciganina !!! Svaki Partizanovac koji podrzava na bilo koji nacin sns bagru pa makar to bile i najvece legende su isto govna. Primer kao grbovic (namerno malim slovima) a ima ih jos... To su izdajnici. Pa da mi rodjeni cale ili burazer glasa za sns sektu rekao bih mu u lice da je govno i zavrsio svaku pricu sa njim. Ljudi, zapamtite... ovako NIKADA nije bilo ali NIKADA da se Partizan svede na najnize moguce i to se sve sa namerom i konacnim ciljem. Samo cekam jednu stvar - da se izadje na ulice i rasteraju govna. Ovo vazi i za ubacena govna u nas klub. A docice i taj dan.

Dok je Partizan pod okupacijom vucica i sns bagre - ako se vec ide na utakmice po meni treba skandirati celu utakmicu protiv govnara a ne samo na mahove ili dva-tri minuta. Govnara itekako boli to. I to mnogo. Psihopata zamislja ovu drzavu kako ga svi vole ali kurac...Ubedjen sam da ga jako boli a to dokazuje i njegovo pravdanje kako je on kao dao Partizanu mnogo para za licencu i pitaj Boga za sta jos. Vidim ovde neki komentarisu kao sta njega briga to sto mu se skandira i da ga zabole - e pa nije... itekako ga to nervira jer rekoh on zamislja kako ga svi vole i kako je voljen. Pa lepo je Dule sve rekao...zbog cega je govnar ubacio "janicare"... da mu se ne bi skandiralo i svi znamo pricu...

Tribinu nemamo, ostalo smo samo mi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top