Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Zbog cega je bila jadna?
Polu puna arena, u par navrata zajednicko navijanje cele hale, ne znam sta si ocekivao pa kazes da je bila jadna atmosfera.
Zvizdalo se kad su oni napadali, pravio se pritisak na protivnika.
Ne znam sta je vise trebalo, pa da kazes da je bila dobra ili odlicna atmosfera.
Zbog toga sto je bilo tiho i tuzno u poredjenju sa slicnim utakmicama prethodnih sezona.
Ne znam kako drugacije da objasnim nesto sto je licni utisak
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Nekolicina aktera meca protiv Buducnosti je u kameru nakon utakmice pohvlalila atmosferu u Areni. Ako je njima bilo fino, a navijacka podrska je prvenstveno upucuna njima, onda ne vidim kako se moze reci da atmosfera nije valjala. Mora da se pljune po necemu, jbg. Kad ne moze po ekipi koja je bila ok, onda po tribinama... sto bi reko narod 'voda nadje put'.
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Dobro,to uvek kazu. Mislim da ljudi uvek to porede sa pionirom pa im valjda zato u areni nikad nije dovoljno dobra atmosfera.pogotovo kad je polu puna
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Za donji nivo smeju koji je bio skoro pun, a za gornji koji je bio poluprazan nisu smeli..

Nema mi logike..
Mislim da je @JasminaT mislila da ogranicenje vazi za kapacitet cele Arene.
Nesto kao bilo je dozvoljeno pola kapaciteta, a ovi prodavali uglavnom donji deo (skuplje karte).

Mada meni to zvuci malo bezveze jer sada je lako proveriti gde su ljudi sedeli, a i nije bilo nikakav info pre utakmice da ima neko ogranicenje. :confused-smiley-013:
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Naravno da mozemo, ali za arenu je potrebno 20k napaljenih ljudi, bitna tekma, atraktivan protivnik..dok u pioniru i 3k ljudi protiv primorske moze da napravi atmosferu
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.563
Локација
Beograd
Kada sam rekao da možemo, prvenstveno sam mislio na odlasku i naviku da je Arena naša kuća. Npr, moj matori nikada nije mogao da prihvati Pionir do kraja, što je meni kao klincu bilo nelogično, uvek mu je Hala sportova i NBG bio to nešto za košarku...
Navika ne ide za sezonu, dve, pa ni pet, ali uz određeni broj velikih utakmica, provedenog vremena, navike same kreću da se stiču...
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Ma jedno je navika i nostalgija, ali ovde je rec o akustici i ambijentu. I kad je puna arena ,ako ne peva bar 10k ljudi atmosfera nije ni priblizna onoj iz pionira, a nije lako motivisati i pokrenuti 20k da peva celu tekmu. Prosto nemoguce
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
To je on pomenuo,ništa ga u tom momentu nije koštalo.
To i njegov šef tako radi,stalno nešto obećava...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.123
Reaction score
15.391
Локација
Beograd
Povredio se Smajli, nadamo se da nije ništa ozbiljno. :confused:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
E do kurca, ako je nesto ozbiljno, imamo 2 zajebana gostovanja koja se moraju dobiti, u Laktasima docekujemo Igokeu i gostujemo u Parizu.

Ako je ovo povod da se dovede centar....
 

Alejandroo

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
39
Reaction score
129
Локација
Novi Sad
Koliko sam ja razumeo Pesica na konferenciji, nije valjda nista ozbiljno. Mada nema nikakvih vesti danas o tome...
Jel ima nekosjsus
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top