Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Zaista je lepo videti da gde god gostujemo imamo vernu i veliku armiju navijača :šalkoja dođe da pozdravi igrače zajedno sa stručnim štabom.Vidi se da igračima i Željku izuzetno prija ova pažnja i jako lepo što su ispoštovali ove navijače i na kraju sa njima i zajedno zapevali.
Veliki smo i to dokazujemo iz dana u dan!
Sutra očekujem žestoku borbu i naravno pobedu :pfc:.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Mogu li ova dva teletabisa sa arene hr da komentatrisu tise i nerazgovetnije? Ko je ova dva debila zajebao da to treba tako jebo mater....

@Nisi


ako nece preko hroma, otvori preko mozile
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Komentarisanje u toku utakmice plus vređanje
rade mater ti jebem

dovidjenja
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Svesni prekršaj i bezobrazluk
jos ovih 5 minuta dok spejs prati emc da iskoristim na forumu da kazem, da je glava uspela celu ekipu da uzbaci iz naleta sutem preko ruke istim onim kojim nam je svrasavao u usta kod canka 2 godine, sve mu jebem glupo bezobrazno
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Uspeli su kosarkasi da malo poprave dan, nakon poraza rukometasa. Osim preokreta i pobede, od pozitvnih stvari bih jos izdovojio Smailagica, pravu grobarsku glavu sa mudima do poda, Avramovicevu odbranu, i Pantera koji je rodjeni pobednik.Takodje, mislim da je doselekcija neophodna.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Stigao sam na 63-53
Drago mi je da sam imao šta da vidim
Bravo za Trifunovića koji je rešio posle Andore i drugih tekmi, bravo za Pantera koji daje kad treba uprkos tome što ga celu tekmu neće, bravo svima na borbenosti
Nek se piše pobeda a mi da teramo dalje i jače
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
O cigani gde ste odavno vas tražim, sada banovi u skladu sa pravilima, do Nove Godine lepo. Svaka čast braći iz RS , nosili ste ih do pobede iako ništa išlo nije. Kada vidim da ljudi stavljaju u isti koš Trifu i Zagorca i Dangubica , odmah znak da slabo znaju košarke. Trifa 2000-o, ima toliko vremena ispred njega , strpljenje ljudi samo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.899
Reaction score
7.771
Ovo je bila poslednja opomena, porazom smo mogli da se oprostimo od Aba lige ( t.j. prednost domaceg terena u PO finalu ).

Igra kriminalna, ni glave, ni repa, reket prazan potpuno, centar i plej pa da pricamo o podeli trofeja.

Bravo za Laktase i nase navijace, cestitke ekipi na veoma vaznu pobedu :partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top