Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.899
Reaction score
21.552

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.161
Локација
Kej Republika
Slabo, baš slabo danas. Nekako smo ih ipak okrenuli. Na neki momentum i "domaći" teren.

Rade?
Timski defanzivni skok?

Trifa opet bljesnuo. Smajli je jebač keva.
Zek i Panter lutaju trenutno.
Aleksa i Madar dobri, defanzivno.
Mur baš malo minuta ima.

Teramo dalje. Trening, pa polako. Da se sve posloži do proleća.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Koliko negative i gorcine u pojedinim komentarima, tacno ne znam sta vi ljudi mislite i ocekujete. Sastavili smo tim nov, iz korijena, promijenili citav roster, nisu se ni u putu sreli prije nego sto su se kod nas okupili. A nije bas da imamo 12 Lebrona u ekipi. Dajte malo strpljenja, malo podrske, ubjedjen sam da cemo sa Zocom praviti velike stvari.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Realno igru nemamo
Znam znam tu je zoc bice bolje proradice sut... ok mozda hoce mozda nece ali mi SAD igru nemamo
Izvukosmo ovo ali...
Veliko bravo i hvala svim ljudima iz hale sto su opet napravili pravu domacinsku atmosferu za nas kkp
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Drago mi je zbog Trifunovica.

Tanka je linija izmedju agresivne kritike i pljuvacine. Nedeljama se dozvoljava da se igra po toj ivici... Nije ni cudo sto su neki to skontali kao poziv na besprizorno ponasanje.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Neka prokomentariše neko malo stručniji,ali sva logika ovog sveta je bila da pravimo faul,pa da nam ostane desetak sekundi za poslednji napad.
Njih je još solidno i išao šut,posebno Wallera koji da je pogodio onaj poslednji šut ne verujem da bi se isčupali...
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Pobogu ljudi, zar je moguće da iko ovu fazu posmatra i analizira iz takmičarskog ugla...

Ovo su sve, a biće još dugo, pripremne utakmice. Pa prva petorka ne igra više od desetak minuta po utakmici, svaki put neko od klinaca dobija minutažu i slobodu, nekada Glas, nekada Madar, Koprivica, danas Trifunović, Željko pola utakmice drži predavanje klupi a pola je okrenut ka terenu, tajmaute ako ih uopšte zove traži ne kada pada rezultat, nego kada hoće nešto da objasni kao na treningu, potpuno je očigledno šta se radi i šta je plan.

Ako kome šta nije jasno, samo neka prevrti šta je Željko lepo rekao o svemu i to ponovio mnogo puta - tim se pravi dve godine, centar se ne dovodi, Koprivica je prvi centar (i hvala bogu što je tako, dečko će biti veliki igrač), igrači su naučili dvadesetak akcija u napadu a treba još sto, dodatne selekcije će biti ako se proceni da bi trebalo a ne reda radi... Sve je čovek sto puta ponovio i stvarno ne mogu da skapiram šta nije jasno. Pa mi i sada bez šuta, sa 20% za tri pobeđujemo. Prosta matematika kaže da sa 35% svakog dobijamo sa petnestak razlike.

I da ne zaboravim, od ciganerije ima samo jedna gora sorta, to su grobari koji se ponašaju i razmišljaju kao cigani. Oni prvi su samo odvratni, a od ovih drugih me je sramota.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Neka prokomentariše neko malo stručniji,ali sva logika ovog sveta je bila da pravimo faul,pa da nam ostane desetak sekundi za poslednji napad.
Njih je još solidno i išao šut,posebno Wallera koji da je pogodio onaj poslednji šut ne verujem da bi se isčupali...
Gledao sam par utakmica kada se pravio faul uglavnom duletove i sve je izgubljeno. I večeras je ovaj izgubio...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.037
Reaction score
14.040
Локација
Kipar
Trifa je danas igrao od sjaja do ocaja I nazad. Mnogo me interesuje sta ce biti od njega.
Dangubic totalno pogubljen I cini mi se da je kljucni momenat bio kada ga je Zeljko vratio na klupu posle manje od minuta u igri.
Sta je sa Kurucom? Hrvatski komentatori rekose da mozda I nije povredjen nego je razlog onaj komentar o Zeljku.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.848
Reaction score
3.650
U sportu se pobeda pise,ima dosta vremena za finis i dobru igru.A bice i atraktivne igre,imamo takve igrace.Oscilacija ima u novom timu koji mora zajedno da provede mnogo vise vremena, da bi se stvorila timska energija.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Koliko samo bitna pobeda, tek ćemo videti tokom sezone. Velika prednost u plej-ofu biće prvo mesto, time je ovo još značajnije. Panter očajno ušao u meč, ali je onom trojkom bukvalno prevagnuo tas na našu stranu. Brine što smo opet debelo naskakani, čak 13 skokova su imali više, a toliko su imali i skokova u napadu.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
425
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Od prvog časa života mog, od trena kada sam ugledo dan u mojoj se glavi misao rađa da živim za Partizan!!!
Ajmo bre gotbari!! Kakav smo mi tim, da odigraš ovakvu tekmu i dobiješ... ma ne smem ni da kažem... da ne ureknem...ali imam osećaj da su ruže i da će procvetati. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top