Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Nisam procitao tu vest, hvala na ispravci, svakako bice krcata hala ubedjen sam u to, samo je mrlju ostavila ta fuzija Olimpije i Cedevite, nema tu draz utakmica kao nekad protiv Olimpije, danas nam je ostalo jedino sa Buducnost da se merimo i jos uvek su slabasni, ali traju Cibona i Zadar.

Meni pobeda Partizana u Tivoliju, poenima Kecmana na isteku vremena mi je jedna od najdrazih, cini mi se bilo 70-71.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.515
Reaction score
13.079
Локација
Yaoundé
Partizan, Split, Cibona, Zadar, Budućnost, Vojvodina... bukvalno na prste ruku da nabrojiš klubove bivše Jugoslavije koji imaju kontinuitet od osnivanja.

Istina, Split i Cibona su imali promene imena, Jugoplastka i Lokomotiva... Slično je i sa Vojvodinom (prvih par godina klub se zvao Sloga) koja je posebna i pomalo tužna priča, jer kada je ispala u Drugu ligu 1998. navijači su ih doslovno zaboravili stvaranjem one druge NIS Vojvodine koju su izmislili 2000. i koja će sa pravom Vojvodinom posle toga godinama biti u sporu oko prava na ime. Ta druga mutant-Vojvodina kasnije se fuzionisala sa KK Novi Sad i ugasila 2016... O onima iz Stjepana Supanca ne bih trošio reči...

Praktično samo smo mi i Zadar od osnivanja do danas i po imenu ostali ono što smo bili od početka. Ima verovatno još poneki klub, poput Proletera iz Zrenjanina, ali oni su negde prvom polovinom 60-ih ispali u niži rang i izgubili značaj koji su imali prvih poratnih godina.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Vreme je za revans, napred Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top