Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Немамо шта да замеримо Аврамовићу, пожртвован је, добар играч, он нас одржавао у првом полувремену. И ја мислим да се охладио на клупи и да је Мадар требао да одигра до краја када је већ ушао у ритам. Шта је ту је, пораз није толико штетан колико штетно може да буде ако паднемо психички после овог пораза. Момци су се сјајно борили чак и уз лоше суђење, да смо победили ово сасвим би било заслужено, а од те победе су нас делиле ситнице. Идемо даље па шта буде, из овог ћемо извући само поуке надам се, као после Лијаткабелиса.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Nema šta da se zameri, neke lopte izašle iz koša, negde smo srljali. Aleksa je sa onim pasom preko pola Lesoru i sa ovom izbijenom loptom na kraju pokazao da definitivno nije lik koji će nešto izimprovizovati, on se zaleteo ka košu, vreme ističe, ja sam ubeđen da bi se spetljao na kraju.

Isto tako mu ni ne zameram ništa od toga, kao i ostatku ekipe. Izgubili smo tesno, na baš teškom gostovanju, od ekipe koja je na vrhuncu forme i koja je pola tekme provela na liniji za slobodna bacanja... Ništa ovo nije loše ni zabrinjavajuće, rastemo i individualno i timski, imamo Želimira, dakle ova sezona je upravo onakva kakvu sam očekivao - prelepa.

:napred-partizan:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Cestitke, CedOl je mnogo bolji tim od nas ove sezone.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.721
U prvom poluvremenu pola poena olimpija je dala sa linije slobodnih bacanja. Mi smo u prve dve četvrtine izlazili iz bonusa u trećem ili četvrtom minutu, iako nismo igrali preterano agresivnu odbranu. Oni su svaku odbranu igrali na ivici faula, a iz bonusa nisu izlazili prve dve četvrtine.
Dosudjivanje namerne Madaru je sramota svakog iole ozbiljnog sudije, tehničke tek da ne pričamo. Pola minuta pred kraj, dosudjuju njima loptu nakon pet minuta gledanja snimka, i polemike izmedju sudija, koje stvaraju utisak da je odluka pogrešna. Lopta je udarila gornji deo table, što automatski dodeljuje loptu nama.
Imalo je grešaka sa naše strane, ali u kojoj utakmici ih nema? I mi i oni smo imali isforsiranih šuteva koje smo pogodili.
Težak poraz u psihološkom smislu, kada celu utakmicu vodiš, dodješ nadomak pobede i izgubiš. Naravno, i iz poraza treba izvući pouke, i gledati da se neke greške ne ponavljaju. Napredak je očigledan. Šteta je zbog Kuruca i Mura, Zeljko ima razloge zašto ne igraju, a značilo bi nam, to je sigurno.
Težak poraz, bar sam ga ja teško podneo, još sam pod utiskom.
Ako moram da izdvojim potez utakmice, to je nestvarna asistencija iza ledja Madara prema Lesoru...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nikakvu mi dobijenu utakmicu nismo izgubili, bila bi dobijena da smo ih prelomili nar jednom od 10 puta koliko su se nudili.
O bacanjima da ne pricam.
Aleksine greske na kraju su samo ogolile nasu danasnju nemoc da ih resimo na vreme.
I dalje sam siguran, ne znam zasto, da ih sve resavamo u po.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Više je namerna bila Smajlija, nego to Madara, prosto nisam verovao kada sam video šta su dosudili. Ili udaranje onog jadnika u masku Alekse, a oni daju tehničku Omiću(?!)...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Vice onaj pacovski gad "kole" negde sredinom trece cetvrtine kako slovenacki hrt ima tek prvo bacanje u drugom poluvremenu..posle toga Edin dobacuje kako je kerina izvela DESET u prvom delu. Eto kakav ciganski mentol prenosi aba tekme. Da ne spominjem sto je svrsavao na ovu zavrsnicu mutiranih pederskih govana.

Ne znam sta da kazem, bilo je dobro ogromnu vecinu utakmice. Tacno sam pretpostavio da nas ceka neko pomracenje uma, jebiga ovo je klasican Partizan. Ali nije Partizan kojeg prca ko god stigne i sa Vrapcem na beku, ovo je drugacija prica.

Bice to dobro na kraju.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.397
Reaction score
10.427
Локација
okupirana Srbija
Dosudjivanje namerne Madaru je sramota svakog iole ozbiljnog sudije, tehničke tek da ne pričamo.
Nije dobio tehničku, da jeste, za njega bi utakmica bila završena jer mu je već bio dosuđen nesportski faul. Mislim da je tada Panteru dosuđena tehnička. Izvini što sam ti isekao post, za ostalo si u pravu. Što se tiče suđenja, ono je rezultat čuvene borbe kroz institucije.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni ta situacija nije jasna. Ako je inicijalno sviran faul - onda je snimak moguće gledati samo u smislu da li je faul nesportski ili običan. Nije moguće svirati faul pa preinačiti odluku ako ja dobro razumem pravilo.

Drugo, ako nije faul sviran već nešto drugo, onda je moguće samo "to drugo" proveriti. Jedino ako su dosudili mrtvu loptu pa zaista proveravaju da li je mrtva ili ipak nije /a nisu inicijalno dosudili mrtvu loptu jer to se i ne može inicijalno dosuditi il je mrtva il nije... Bar koliko shvatam pravila. Ne možeš dosuditi mrtvu loptu a onda proveravati dal možda nije aut....

Ako su i dosudili mrtvu loptu, živo me zanima zašto je mrtva lopta? Ima li ko obrazloženje situacije? Ajd neka neko baci snimak ovde pa da malo polemišemo?
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Nisam gledao.
Zašto?
Pa, koliko mi se gadi onaj iz CO što je nekad bio kod onih, vrlo loše utiče na zdravlje!
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Meni ta situacija nije jasna. Ako je inicijalno sviran faul - onda je snimak moguće gledati samo u smislu da li je faul nesportski ili običan. Nije moguće svirati faul pa preinačiti odluku ako ja dobro razumem pravilo.

Drugo, ako nije faul sviran već nešto drugo, onda je moguće samo "to drugo" proveriti. Jedino ako su dosudili mrtvu loptu pa zaista proveravaju da li je mrtva ili ipak nije /a nisu inicijalno dosudili mrtvu loptu jer to se i ne može inicijalno dosuditi il je mrtva il nije... Bar koliko shvatam pravila. Ne možeš dosuditi mrtvu loptu a onda proveravati dal možda nije aut....

Ako su i dosudili mrtvu loptu, živo me zanima zašto je mrtva lopta? Ima li ko obrazloženje situacije? Ajd neka neko baci snimak ovde pa da malo polemišemo?
Pogledaj snimak, lopta je bila u autu,to je svirano. Napad je morao biti za nas, nikakva mrtva lopta. Nemoguca kradja.. Pogledaj video od BCPartizan na 9:25
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top