Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
420
Reaction score
2.748
Локација
Beograd
Ljudi morate da shvatite da je taj isti Željko sedeo skoro celu prethodnu sezonu i uživo gledao KK.
Valjda on zna kakve igrače hoće? Valjda on može bolje da proceni? Valjda može i on da pogreši?

Jaramaz je već dogovorio odlazak u Bajern.
Paige, Mozli i Tomas su jako dragi momci koji su dosta dali klubu. Da su svi ostali, ništa zamerio ne bi. Ipak pogledajte njihove tekuće sezone. Tankosava.

Glupo je o ovome pričati, a sezona još traje. I ja sam posle Burse potonuo, ali dajte malo dostojanstva. Jel vi jebeno shvatate da nama niko ne valja? Svakom treneru se traži dlaka u jajetu.

Tim nije jeftin, tim je formiran da pokuša da se bori za ulazak u EL. Tim trenutno ne izgleda šampionski. Protivnici su pre ove sezone bili miljama ispred nas. Ali to je sport, jedan brejk, jedna povreda, jedan koš promene sve!

Ja bih sad potpisao da gledam Želimira na klupi do kraja života.

I ja se skenjam, iznerviram ali mi poštovanje prema njemu ne da za pravo da ga ja nešto seciram i skautiram. Nisam mu košarkaski ni do kurijeg oka.
Jaramaz i Novica, još sezonu... iz tog tima jedino bih njih zadržao...ostalo iz te sezone il' nema pravi karakter koji nam treba ili ga ceo život traži... jbg ode ti igrač sa najvećim samopouzdanjem koji je tu dve i po godine, koji ti se polako nameće kao vođa. Partizan mora imati nekakav kontinuitet u igračima, od ovog tima mora da ostane 70 posto da bi kliknulo ono nešto o čemu svi pričaju...A za Željka ne brinite ne ide on nigde.
Ja bih npr. malog Milijaševića vratio samo zbog karaktera da gori na parketu...ne ide da ti se najviše lože Lesor i Ledej... jbt neki naši mlađi igrači izgledaju kao da su too cool for school, kao de da se ložim pa da me zezaju ortaci... alo bre igraš u KKP, loženje ima da bude i zahteva se na max.
Pa jbt valjda sanjaš da uđeš u tu halu i čujes taj huk.. ili izađeš na JNA i kreneš da plešeš uz muziku tribina?! Mladi su čudni, jer sve su im gluposti preče od pravih životnih stvari, pa i ta strast prema sportu je stvarnija od nekih stvari kojima se bave...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
@Tuljo bio si u pravu kad si rekao ne vjerujte aplikaciji,sad ima novi datum 20-ti,to je sve zbog F4 EL,na kraju cemo igrati 22-og ili 23-eg
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Format takmicenja uzasan, polufinale se igra GM1 pa nedelju dana pauze do GM2, pa nedelju dana do majstoricu, a finale rokas dan za danom:buhaha:banghead:
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.662
Pa i to je njegova greska...zasto nije doveo pleja?
Pogresio je na trojci sa kurucom ali niko ne moze da mi kaze da nam je bolje bez njega nego sam njim...bar odbranu moze da odigra..doveo je mura koji je prangijas i zabranio mu da sutira za 3 kako bi od njega napravio pleja i time izvrsnog sutera ubio u pojam...dao je panteru odresene ruke da sutira kako hoce i ovaj uzima neke ludacke suteve koje retko pogadja..a najbolji je kada probije pa sa polu-distance i tu najvise pogadja,sto retko koristi ...i to je do trenera sto mu ne skrene paznju sta treba da radi.gde je tristan,glas...dangubic za neku odbranu...zasto nema poverenje u te igrace?
Ovde imamo dva resenja : ili zna nesto sto mi ne znamo ali slutimo, ili vise nije dobar trener.
Postoji i treca mogucnost , a to je da su mu pola obecanja ispunili, pa ga posle navukli na tanak led se alternativnim resenjima, ali to mi ne zvuci realno.
Nemaju dovoljno veliki mamac za njega.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Igramo u Pioniru i onda maravno kad se bude odlucivalo u finalu, ponovo cemo u Arenu posle mesec dana. Sta mi radimo sunce ti poljubim, bolje da smo igrali u Hali sportova celu sezonu pa makar i pred 5.000 nego ovako sto se mrcvarimo.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.343

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Za mene
ubedljivo najgluplji navijači na Balkanu ostavljeni da se vode primitivnim instiktima bez ikakve ideje već godinama da okupe Partizanove navijače oko Partizana pa zvali se oni
Milogorci, Vučkovci,Titovci,Julovci...
Pa makar se i pretvarali da to rade dok im
Partizan služi godinama samo kao obrok da napumpaju i nadograđuju svoj poremećaj ličnosti dok ih vlast pušta kao pacove u lavirintu.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Satnica utakmice Partizan-Buducnost je promijenjena,pocinje u 18:30 datum ostaje isti,tako stoji na zvanicnom sajtu KK Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top