Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Malo mi je sumnjiva ta odluka da se ne igra KLS, zasto smo onda u prethodnim godinama igrali bez ikakvih reakcija na to sto se domacinstvo odredjuje na osnovu plasmana u ABA ligi. Sumnjivo mi je iz razloga da smo poravnati po broju domacih titula, i ako ne budemo igrali zvezda ce se lagano prosetati do titule i onda naravno biti najtrofejniji srpski klub kao i stub srBstva. Mada opet da je takva situacija, da Ostoja prepusta zvezdi titulu, tesko da bi se Zeljko slozio sa tim, tj ne tesko, nego ne bi sigurno. U svakom slucaju mislim da treba da igramo jer to pravilo postoji godinama unazad, i ako je vec tako zasto se ostoja nije javio pre pocetka sezone u ABA i rekao da ne zeli da se na taj nacin stice domacinstvo. Ovako deluje pomalo cudno i bez ikakvog rezona

Mogu u dupe da nas poljube. Fali im titula pobednika EL i mnoge druge. Da ne govorimo o učešćima na F4, i drugim zapaženim plasmanima koje smo i zaboravili jer smo prosto PARTIZAN dok bi oni makar jedan plasman u TOP 8 uramili.

Samo da se ovo naše učešće u EL ozvaniči pa da ih sve naučimo košarku .
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.896
Reaction score
7.763
Nisam ocekivao, ali meni se Lesor nekako dopao, iako je malo "divlji" decko je odigrao korektno bas, e sad dali mozemo naci boljeg, pitanje je.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Zna li neko nesto o ovome da smo aplicirali za divlju kartu?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.631
Preskočiće nas po broju titula?! Pa šta?!
To što je bio, osvojio, i što je imao nas košarkaški klub, cigani neće biti, osvojiti niti imati nikad, pa taman vučić živeo 200 godina.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.203
Reaction score
15.772
Локација
Beograd
Ljudi, jeste videli kako pokušavaju da diskredituju Željka? Pojavio se neki snimak sa...ne znam ko su oni, neke devojke, neki momci, zna li neko o čemu se radi?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.203
Reaction score
15.772
Локација
Beograd
Neko ga ja okačio na YT, današnji datum, mislim sada već jučerašnji, slučajno nije postavljeno sigurno.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.203
Reaction score
15.772
Локација
Beograd
Najgora moguća kombinacija je ciganin+novinar, a pošto su 99% medija njihovi, oni će jedva dočekati da provlače Željka kroz blato. Nikola G kaže da je klip stariji, kako to baš danas da se pojavi niotkuda? Ciganska posla, prljava po običaju.
 

GoranMd

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
79
Reaction score
723
Локација
Modriča, Republika Srpska



Ja sam malo proguglao, uporedio story- priče na insta i vidi se da je stariji snimak. Na prve dvije slike se vidi da ima opcija lajk na story, nema znak kamerice na novom storiju tj. da posaljes sliku direktno na priču, u okviru gdje piše pošaljite poruku nema tri tačkice kao na starom.. Proguglao sam još kada je opcija lajk izašla direktno na priču, otprilike u februaru..

Cigani su baš našli momentum da objave, nešto što nema veze sa trenutnim stanjem. Klasični spin.

P.S. namjerno sam uzeo primjer nekog poznatog i anonimnog zbog opcija u story pričama.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Ljudi, jeste videli kako pokušavaju da diskredituju Željka? Pojavio se neki snimak sa...ne znam ko su oni, neke devojke, neki momci, zna li neko o čemu se radi?
Nisu momci. Sisate plavuse su.

Momke juri vucic. Kao nekada Tozovac i Dzajka. Cisto da se nastavi tradicija.

Picke ciganske maloumne. Nikada nece imati ono sto Partizan ima u kosarci.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
374
Reaction score
2.167
Локација
Trstenik
Lesor nije centar na kog se tim koji juri trofeje moze osloniti.

Kvalitet ima.
Ima i ludu glavu.

Treba nam nesto drugacije na petici.
Što je iskusniji, to će pametnije igrati, a čini se da je Željko u tom pogledu za kratko vreme učinio dobar posao. Njegova igra je daleko smislenija u odnosu na to što je pre igrao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top