Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Nije pametovanje nego isto iznosim svoje mišljenje. Tanka linija nije veća koncentracija boje ali dobro.
A kad se setim histerije oko boje sponzora ne bude mi dobro. Nivo razmišljanja ispod srednje škole. Niti smo više Partizan ako nemamo drugih boja niti neko više voli ovaj klub ako "nema ništa crveno i ne druži se sa likovima koji nose crvenu majicu".
FK je u istoriji dva puta nosio komplet bordo dres, a bordo je nijansa crvene, nije to ništa strašno. Lgbt mi nikad neće oduzeti dugu kao što mi ni čerga ne oduzima crvenu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kada neko napiše da za njega ne treba vraćati crvene boje Sponzora na dresu Partizana a ovaj mu odgovori:
"grb Partizana ima crvenu boju i zastava Srbije ima crvenu boju"
A kasnije napomene da ne razume zašto je dominiranje crvene boje predlog dodavanje crne trakice na kragni ?!
Ili replicira da je Partizan nosio bordo plave dresove na dokazivanje opozita od toga da treća garnitura može se praviti u drugim bojama?!
Onda to nije ni pametovanje već podjebavanje.

I da dodam da ja manje neću voleti Partizan tj ono što Partizan za mene predstavlja i ako u se slikaju za promociju pored grba Crvene Zvezde2
Ili ako je lično SNS i Vučić na čelu Partizana.
Ne, ja volim Partizana onakog kako sam ga ja oblikovao u mojoj glavi da mi bude emotivna dopuna ni manje ni više.
Ali za razliku od tebe ću mrzeti budale koje su to dozvolile i vikati "Vučiću Pederu" jer mi to odgovara i ne smatram da je to nivo mržnje i nezadovoljstva pubertetlije već borba da mi ne ublate ono što za mene Partizan predstavlja.



I koji mi je to drug ako dodje na utakmicu Partizana u crvenoj majici?!
Niti sam ga poznavao niti bi navijao sa njim.
Tako da uzdravlje sa tvojim mišljenjem nemam ništa protiv.
Navijači Partizana ipak imaju prava na različitu identifikaciju sa klubom.
I oni sa crvenom majicom i oni drugi sa duginim bojama neka navijaju zajedno, nemam ništa protiv
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Dobro je da si prepoznao podjebavanje, malo sam se i zabrinuo.
Ma da bre, samo crno bela partizanština i infantilnost i nema zime.
Već sam pre par meseci imao post u kom sam objašnjavao ovakve nedoslednosti pa se ne bih ponavljao.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Drago mi je što si imao post i što vodiš računa da se ne ponavljaš
:ziveli
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.776
Ubija me sve ovo, cupam kosu do pocetka priprema, snimci, izjave sa treninga, kontrolne utakmice i ono najvaznije pocetak sezone.
Lepo bi bilo da se kao ranije organizuje predstavljanje tima na otvoreno, da se na samom startu pokaze timu i strucnom stabu kakav ce imati vetar u ledja!
Zao mi je ako ne odigramo bar pola sezone u Arenu, jer je pravi momenat da bude u proseku po 15,000 navijaca ako ne i vise!
Igrajmo taj tango smrti....
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Ovo nam dodje kao neka predigra za ec i docnije el
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Avramović za MaxBet sport: Kada Žoc pozove nema razmišljanja, cilj su titule i povratak Partizana u Evroligu

avramovic-srbija.jpg


Od momenta kada je legendarni Željko Obradović došao u Partizan postalo je jasno da crno-beli u novu sezonu ulaze sa velikim ambicijama. Najtrofejniji trener Evrope uvek ima jasne ciljeve, a za ispunjenje istih potrebna je kvalitetna ekipa. Iz tog razloga krenule su da se ređaju “bombe” u Humskoj. Stigli su Kevin Panter, Zek Lidej, Rodions Kuruks, Dalas Mur, kao i srpski reprezentativac Aleksa Avramović, fantastični bek koji je prethodnih pet sezona bio u inostranstvu, a sada se vratio u svoju zemlju zbog samo jedne stvari – želje da osvaja trofeje. Uvek raspoloženi Čačanin je u razgovoru za MaxBet sport otkrio kako je došlo do saradnje sa crno-belima.

Kontaktirali smo Aleksu baš kada se u rodni Čačak vratio sa odmora, sa ciljem da pričamo o Partizanu. Ipak,nešto drugo je i dalje Avramoviću bilo na umu.

Stigao sam da se odmorim, evo sada gledam Olimpijske igre i dalje mi je neopisivo žao što nismo tamo. Prošao je već neki period od tog teškog poraza od Italije ali i dalje mi je teško i samo se nadam da ćemo imati priliku da predstavljamo Srbiju na Olimpijskim igrama pošto za mene ne postoji veća čast za sportistu od dresa nacionalnog tima – počeo je Avramović razgovor za naš portal.

Priča se prebacuje na klupsku košarku, Avramović je deo novog velikog projekta Partizana. Već sada je jasno da će crno-beli imati izvanredan tim na papiru, a kako su izgledali pregovori sa klubom iz Humske otriva nam reprezentativni bek.

Sezonu sam završio u Španiji i ubrzo po završetku sam dobio nekoliko ponuda od raznih klubova, a onda je usledio poziv. Bio je to Željko Obradović, posle toga nije bilo previše razmišljanja sa moje strane. Otvoreno je pričao sa mnom, izneo mi je projekat i kompletan njegov plan. Oduševio sam se i, naravno, prihvatio ponudu. Jednostavno, pozvao vas je najbolji trener u Evropi i to je to – sa ushićenjem priča Avramović koji je potpisao dvogodišnji ugovor sa crno-belima.

Očigledno da je Avramović oduševljen prilikom koja mu se ukazala – saradnja sa Željkom Obradovićem.

– On je Čačanin, tako da su harizma i energija uvek tu. Odmah sam, tokom razgovora, osetio njegovu posvećenost prema košarci. Pričao je pun samopouzdanja i s autoritetom. Jednostavno to je Željko Obradović, zvanično najbolji trener Evrope. Dovoljno je samo da pogledate biografiju i da znate sa kakvim stručnjakom imate posla.

Partizan već duži niz sezona ne može da se pohvali titulama u ABA ligi i nacionalnom šampionatu. Crno-beli su osvajali Kup takmičenja, ali ambicije su sada jasne svima u klubu.

– Kao što sam naglasio, otvoreno mi je izneo plan i ciljeve. Borićemo se za trofeje u ABA ligi i Evrokupu, a pre svega da vratimo Partizan u Evroligu preko nekog takmičenja. To je ono što meni u ovom trenutku najviše odgovara i što baš želim. Tokom karijere nisam imao priliku da se borim za titule, sada se to menja i moram da kažem da se osećam presrećno, ali i spremno da pomognem Partizanu u ostvarivanju svih ciljeva.

Prokomentarisao je Aleksa i dosadašnji roster Partizana. Pojačanja smo već nabrojali, dok je ugovor produžio mladi Aleksa Stepanović. Klub su napustili Rašon Tomas, Ognjen Jaramaz, Erik Mika, Džoš Perkins, Nikola Janković, a u penziju je otišao kapiten Novica Veličković.

– Stvara se odličan tim, protiv nekih momaka, kao što su Panter i Mur, već sam i igrao . Video sam da je stvarno bila euforija kada su krenula da se objavljuju imena. Ne znam kako su pregovori tekli sa njima, ali ja sam se već sve dogovorio tokom razgovora sa Željkom. Mnogo poruka je bilo kada je klub ozvaničio moj dolazak, mnogo pozdrava. Drago mi je što sam deo svega. Biće sigurno zanimljivo.

Nikada do sada Avramović se nije susreo sa ovoliko pažnje.

– Tokom leta uvek budu neke poruke, naročito kada se menjaju klubovi, ali ovo do sada nikada nisam doživeo. Neverovatan broj ljudi mi je prišao, poželeo sreću, broj poruka ni ne znam. Stvarno mi je drago što ljudi prate sva ova dešavanja. Sada je na nama košarkašima da se odužimo na parketu.

Profesionalnu karijeru počeo je u rodnom Čačku kao igrač Borca. Bio je i u OKK Beogradu, a inostrane angažmane imao je u Italiji kada je branio boje Varezea i u Španiji gde je bio član Unikahe, a potom i Estudijantesa gde je pružao sjajne partije.

– Posle pet godina se vraćam u Srbiju i moram da priznam da mi je mnogo drago. Najlepše je kod kuće. Tu mi je Čačak, najlepši grad na svetu, na drugom mestu je Beograd gde sam takođe odrastao, stekao mnogo prijatelja. Sada ću i sa njima moći redovnije da se viđam. Sve će ovo da bude lepo. Odmoran sam, spreman sam.

Partizan sredinom avgusta počinje pripreme za narednu sezonu, a za sada je poznato da crno-beli igraju pripremni turnir u Istanbulu. Što se Avramovića tiče, on već duži niz godina ima isti sistem treniranja.

– Još od OKK Beograda imam sistem individualnog rada. Krećem sa teretanom i radom sa loptom. Sve je već duži niz godina isto. Imam trenera sa kojim sarađujem i svakog leta poboljšavam sve elemente. Tako je i ove godine, od toga nema odstupanja. Pronašao sam sistem koji funkcioniše i koji mi je uvek pomagao da budem što bolji profesionalac.

Za kraj još jednom smo se dotakli ambicija Partizana.

Uz ovakvog trenera i uz ovakav tim koji se sklapa mislim da nas čekaju dobre stvari. Uz borbu na parketu imaćemo kvalitet da se borimo za titule zbog kojih smo svi došli u Partizan – zaključio je Avramović.

Za sada Partizan je doveo pet pojačanja, a nema dileme da će biti još novih imena u mozaiku Željka Obradovića. Nema ni deleme da će Aleksa Avramović da bude bitan deo kompletne slike.

(Izvor: Maxbet Sport)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top