Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.595
Локација
Beograd
Centri najsporije sazrevaju i jedini igraju gotovo do 40 godina. Evo Horforda u 37 godina igra sezonu karijere u NBA. Jednostavno sa njima je tako, vremenom dobiju i onu "mekoću" što nisu posedovali zbog izraženih fizičkih predispozicija.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
A jos bi dodao sto je kolega @Vlad sinoc rekao,centra je tesko naci dobrog na trzistu
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Bitno je pitanje da li je milostinja na jednu sezonu ili na duze staze
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Bitno je pitanje da li je milostinja na jednu sezonu ili na duze staze

Pa tesko da ce biti na vise sezona. Neka bude za pocetak na jednu sezonu, pa onda da naredne obezbedimo rezultatima ili u Evroligi ili u ABA. Bez Evrolige sledece sezone, mnogo igraca bi nam bilo nedostupno, kada pricamo o pojacanjima.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Taj deo kroz evroligu me buni...jer mozemo da budemo dobro plasirani ,ako se vrate rusi a mi ne uzmemo abu izbacice nas...ali dobro aj mi da udjemo a za ostalo ce mo lako
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Da bi se igrao top 8 potrebno je nekih 15 ozbilnih igrača.
Da bi se ispratio taj tempo duplih kola, plus Aba.
Nije to tako lako, naročito ako rusi budu izbačeni, mnogo će igrača da pojača ostale klubove...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.595
Локација
Beograd
Dakle, treba i Lesor i Koprivica i Kamenjaš... :D
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
200
Reaction score
1.417
Локација
Beograd
Mišljenja sam da u obe varijante dobijamo. Ako se igra EK dobija se više prostora za Koprivu, Tristana, Smajlija, Mađara i ostalu decu da se razvijaju. Sa druge strane ako se igra EL ti isti igrači će napredovati kroz jače takmičenje bez obzira na potencijalno limitirane minute. Ono sto nas treba da zanima je 3. Željkova sezona kada će nabrojani projekti biti u pravim godinama posle 2 sezone kod Željka. Naravno da sam prepaljen na povratak u EL kao i većina ali i ako bude EK miran sam.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
mi ako u drugoj zocovoj sezoni sa evroligaskim rosterom ne mozemo da uzmemo aba ligu, jbg, ne treba ni da igramo evroligu...

To pretpostavljaš da će limar da kaže pičkoustoj nakazi da mu popuši kurac i da će da plati kriminalcima da obezbede fer uslove takmičenja?
Ili pretpostavljaš da će skraćeni mongoloid iz Kremlja da sruši pičkoustog i zabrani većinskoj srBiji mešanje u sportu?

Jebotebog, šta još treba da se desi?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.344
To pretpostavljaš da će limar da kaže pičkoustoj nakazi da mu popuši kurac i da će da plati kriminalcima da obezbede fer uslove takmičenja?
Ili pretpostavljaš da će skraćeni mongoloid iz Kremlja da sruši pičkoustog i zabrani većinskoj srBiji mešanje u sportu?

Jebotebog, šta još treba da se desi?
a sto onda igramo?! aj lepo katanac i svako kuci svojoj..
Mi imamo najtrofejnijeg evropskog trenera na klupi i to ce biti dovoljno da sa nadogradjenim rosterom vec u drugoj zeljkovoj sezoni jbm kevu svima u aba ligi...nisu smrco, pa ni ostali u aba ligi kadri da se nose sa njim... mogli smo i ove ali danak neiskustvu je presudio... i jedino sta mogu vodje ,limari i pudle da nam urade je da sjebu budzet kao kod trinkjerija ali da li ce bas smeti, pitanje... zeljko nece da cuti za razliku od trinkjerija
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Ajde da sacekamo do cetvrtka ipak, stanite na loptu jebem mu mater, ohladite pice do cetvrtak, pa da kolektivno proslavimo :D

Jebote sigurno cemo imati 3 puta manji budzet od kurvetine, ali sigurno ce i top igraci izabrati Zeljka pre jadonjica i moralnog gmizavca, kakvo prskanje ce biti tek sledece sezone :D :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top