Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.183
Reaction score
15.700
Локација
Beograd
Iskreno nisam očekivao baš ovoliku neizvesnost, ali ajde...kao što su već mnogi napisali, prva utakmica, možda je bilo i neke treme, u svakom slučaju pobeda je bitna. Dangubiću zabraniti šuteve za tri kada se rezultat lomi.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.610
Reaction score
8.645
Локација
"preko bare"
Nije bilo lako i bez napetosti, ali to ne možemo ni očekivati na početku. Čak mi je i drago da je bilo tako, da se nismo prošetali prvo kolo. Biće to sve dobro....
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.671
Cestitike na pobjedi mada sam ocekivao laksu utakmicu. Vjerujem da ce Zeljko posloziti tim i napraviti kaznenu ekspediciju.

S druge strane.. Zao mi je, ali za neke igrace stvarno vise nemam vise strpljenja.
zagorac.png
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.444
Reaction score
5.740
Локација
beograd
Na pocetku utakmice smo vrteli napade koje smo forsirali na pripremnim mecevima i to je sasvim pristojno izgledalo. Ko je gledao zeljkovo izlaganje na onom seminaru video je da smo iz tih akcija imali brdo laganih poena. Kada smo stali sa forsiranjem tih akcija, stala je i igra. Sve u svemu, bicemo sve bolji i bolji. Živeo Partizan!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.725
Reaction score
11.128
Локација
.
Šta ste očekivali, došao Željko i sad će svi da nam skinu gaće i da ih pokidamo 30 razlike. Ako je protivnicima falilo motiva do sad, od sad sigurno neće.
A i realno, kakav je to Partizan koji ti ne kida živce, to bi bilo neprirodno :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.033
Reaction score
14.003
Локација
Kipar
Slaba utakmica na pocetku sezone. Pobeda se pise ali ocigledan je krater na centarskoj poziciji I to jedan igrac nece moci da zakrpi. Znaci pojacanje pod hitno I Mozli da se oporavi.
Takodje utakmica bez pleja sto se tice asistencija. Jedna za celu utakmicu. Uz to Avramovic par katastrofalnih poteza, pogotovo zavrsnice napada. Skoro svaku je uzeo iako mi se cini da to nije dogovor sa trenerom.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Mur pokazao ono sto sam ovde pisao da ce biti glavni poenter sa klupe, njega je Zeljko najlakse ukrotio, bice malo zajebanije sa Avramovicem, on kao sebi da hoce da dokaze da je dobar suter.. sve u svemu Cestitke Na Prvoj Pobedi :navijac
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.899
Reaction score
21.552
jedino se pobeda pise, ostalo katastrofa.

Osim građenja koša, šta je drugo katastrofa?

Nije ciganisanje kolega vec ciste cinjenice, vracao sam nazad, a evo i fotke u prilog tvrdnji. 15 sekundi do kraja napada, a lopta jos uvek na njihovoj polovini u rukama igraca, na 14 je prenose na nasu polovinu.Погледајте прилог 14049

Pogledaj semafor, išlo je vreme na tv-u brže nego na semaforu.
15 sekundi tek na našoj polovini.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нама је Задар увијек али увијек незгодан често смо тамо губили утакмице, уз то ово је тек почетак. Види се да је екипа још неуиграна, а такође види се да екипа има доста резерве. Рецимо Мур нигдје га није било читаву утакмицу а онда ријеши ствар.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Neka nam je svima sa srećom početak.
I već ima razloga za slavlje - mnogi od nas smo (makar oni stariji) evo privilegovani da iz dana u dan možemo da pratimo nastanak već treće Partizanove velike dinastije.

Neke analize u sportskom smislu, timske i za igrače pojedinačno, ima smisla praviti negde od februara, marta, kada Željko završi selekciju i utegne orkestar, još ni jedan tim u istoriji planete Zemlje nije napravljen za dva meseca. Za sada može da se vidi da momci ginu po terenu i da se žderu za svaku loptu a to je milina gledati.

I kao što oni rade svoj posao, tako moramo i mi. Ako za ovo što se sada događa u Partizanu nemamo strpljenja i svu podršku na svetu, onda vala i ne zaslužujemo takav klub. Već se vidim formirala grupica nezadovoljnih stručnjaka koji mrače (za sada doduše uvijeno), pa se sve onako međusobno šašolje i lajkuju, a imamo i jednog genijalca, člana Mense bog i duša, koji već meri IQ igračima. Ali mi sa malo dužom kilometražom smo se nagledali i grđih svinjarija, pa se i ne brinem previše. Više mi nekako dođe žao, na ovom svetu ima toliko malo stvari iza kojih može da se stane puna srca i bezrezervno, da ko to propušta - mnogo propušta.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.845
Reaction score
10.760
Као и од припремних, не очекујем ништа од почетка сезоне. Биће свега на старту, а очекујем од јануара, фебруара појачавање гаса и пун гас на крају сезоне. Тако да лагано Гробаријо, "Чашу меда јошт нико не попи што је чашом жучи не загрчи".
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.823
Reaction score
9.778
Kakav problem pojedinci imaju sa Zagorcem?

Prosle godine nije licilo ni na sta. To arhivirajte.

Danas poneka greska iz zelje. U drugoj cetvrtini odigrao bez greske i pokrenuo sve.

Preuzima centra, iskace, prati odbranu, krpi greske, a nije atleta. Bodri.

Dosta od njega.

Mislim da je konacno shvatio svoje domete (da nisu NBA) da se bori i trudi i da mu je stalo. Igra dosta bolje.

Treba malo obustaviti rafalnu paljbu po coveku iz navike i ne gledati mu i najmanju gresku.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Нама је Задар увијек али увијек незгодан често смо тамо губили утакмице, уз то ово је тек почетак. Види се да је екипа још неуиграна, а такође види се да екипа има доста резерве. Рецимо Мур нигдје га није било читаву утакмицу а онда ријеши ствар.
Prijatelju... ne može Mur da uđe na teren kad hoće, već ga trener ubacuje (ako mu vreme na klupi računaš da ga nema nigde).
Čovek je za svoju minutažu odradio fenomenalan posao.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Када сам рекао да га није било, мислио сам да није шутирао што је му је најбоље оружје и онда ријешио утакмицу са двије тројке. Једноставно и њему и у остатку екипе има много резерве.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Tankosava protiv jako skromne ekipe.

Samo rad, rad i rad, pa da zaličimo na ozbiljnu ekipu kad je igra u pitanju.

Defanzivni skok je bio užasan skroz, sa pravim centrom ćemo djelovati dosta raznovrsnije i ozbiljnije, pogotovo u odbrani.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top