Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

AntraX

Početnik
Учлањен(а)
08.09.2021
Порука
32
Reaction score
65
Локација
Srbija
Au ljudi, koliko nama fali jedan centar!!!
Cibona većinu poena dala iz reketa, neretko posle ofanzivnog skoka.
Idemo dalje, ko je sledeći?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Baš mnogo oscilacija u prvom poluvremenu iz kojih nas je jedino vadio LeDej koji igra nestvarno, nema slabu tačku u svojoj igri. Par teških šuteva Pantera, Zagorca i Mura je ušlo i vidi se da je Cibona neiskusna, ali njihov loš šut je bio takav zbog naše agresivnosti. Ograničili smo njihovu poletnost u tranziciji i konsolidovali se u drugom poluvremenu.

Raduje što Koprivica igra sve bolje i tek raduje što ovako igramo odbranu i napadamo niski post bez Kuruksa. Da pohvalim Pantera i Madara, muški su izginuli u odbrani, kao cela ekipa.

Sjajna košarka i prava borba s obe strane, pritom Željko nije ni morao da se dere i troši tajmaut :D

Dajte taj Evrokup!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Murov nadimak treba da bude "Clutch".
Ledej je previse fizicki dominantan u odnosu na ekipu Cibone.
Smajli takođe neko ko bez problema pravi razliku.
Gledajuci Madara, on definitivno vise lici na Kajrija, nego na Karija.
Koprivici za ono sto pokusava treba jos 50kg misica.
Kuruc je agilniji nego sto sam ocekivao.

Greskom postovah na ovu temu, molim moderaciju da prebaci u temu gde pripada.
 
  • Like
Reactions: Oki

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Heja heja cibosi ili ste ipak cigosi. Posao odradjen uspesno jebana cokijeva zagrabacka ekspozitura teraj dalje.
Cestitke momcima samo nek nizu pobede i raste iz utakmica u utakmicu :napred-partizan:
A cigosi pardon cibosi nadam se da su uvideli razliku kad Partizan igra pripremnu i takmicarsku utakmicu.

Nevezano za utakmicu 16.10 odnostno sutra je zadnji dan kada se u NBA prave last cuts pa u teku narednje nedelje mozemo da ocekujemo i dolazak centra :šal
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ali koliko tek ima prostora za napredak. Smajli da smanji lične i Madar samo da se opusti i igra kao u pripremnim, Panter samo da malko još podesi nišanske sprave. Avram solidan... da ne nabrajam sve ali osećam se potentno gledajući ovaj tim.

Kada dobijemo centra mi ćemo se lagano prošetati gde god igramo
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Dobro je ovo, svaki mec se vidi rezultat treninga. Ledej je vrhunski igrac nema sta. Raduju poeni Zagorca, treba nam svaki igrac jer sezona je duga, treba imati sirinu. Bravo momci, sad ne ispustajte prvo mjesto do kraja!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Na kraju ubedljiva pobeda u Zagrebu. Nije bilo lako iako krajnji rezultat drugacije govori. Lomili smo se malo vise od tri cetvrtine sa njima, imali po dva puta +14 a oni spustali i vratili skoro na egal. Ipak po meni odlucuju one dve trojke pred kraj trece cetvrtine (Dangubic i Mur) za +7 (50:57). U poslednjoj smo opet napravili razliku i ovaj put rutinski resili mec za konacno najvecu razliku (61:79). Moram istaci mnogo bolju nasu odbranu u drugom poluvremenu.

Sto se statistike tice... U sutu za dva imali smo 45 % (18/40), za tri vrlo dobrih 47,8 % (11/23) a bacanja 71,4 % (10/14). U skokovima Cibona bolja (37:30), asistencije mi bolji (13:20), izgubljene lopte oni vise (15:12).

A igraci... Ledej ubedljivo dominantan i najbolji veceras (24 poena, za dva 7/13, za tri 2/3, bacanja 4/6 + 5 skokova + 6 asistencija), nakon njega izdvajam Zagora (10 poena, za dva 3/3, za tri 1/2, bacanja 1/1) i oni su bas odskocili a ostali mogu i bolje... Ipak neki ucinak imali su i Madar iako nije dao puno poena (5 poena, za dva 1/2, za tri 1/1) i Panter uz jako los sut za dva (za dva 1/7, za tri 2/4, bacanja 2/3 + 5 asistencija),kao i Dangubic koji je ipak bio solidan mada malo je vise sutirao trojke (8 poena, za dva 0/1, za tri 2/6, bacanja 2/2), Mur jako dobar za tri poena koje je i samo pogadjao (9 poena, za dva 0/3, za tri 3/4) i Avramovic koji je dobro poceo ali posle bio slabiji (6 poena, za dva 3/5 ali i izgubio 3 lopte). I to je to. Ostali... Smajli opet problemi sa faulovima i mizeran ucinak (2 poena, za dva 1/1, za tri 0/1), pa Koprivica koji se ipak upisao (2 poena, za dva 1/3), onda Kuruc malo igrao (3 poena, za dva 1/1, bacanja 1/2 ali izgubio i 3 lopte) a bez ucinka su bili Trifunovic (0 poena , za dva 0/1, za tri 0/1) i Glas (0 poena, za tri 0/1). Miletic nije ni bio u sastavu (?).

Dobili smo i to je najbitnije. Bravo za Zelimira, bravo za momke. Vezali smo cetvrtu pobedu za 4/4 i prvo mesto koje samo mi drzimo. Ova ekipa moze mnogo bolje i to svi cekamo. Videcemo da li ce doci i taj centar jer mi nema druge logike osim te nakon odlaska Mozlija. Sledeca je Krka u Beogradu... a pre toga Evrokup i Nemacka (Hamburg u utorak). Idemo dalje.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Masina se pali, gace same padaju
čuj ovog: SE pali? :buhahaako 4:0 ne znači da mašina već UVELI MELJE onda…:confused-smiley-013: velike zamerke imam za trifuna i Balšu… kad su ta dvojica na terenu, kao da imamo, rukometnim/vaterpolo rečnikom, igrača manje na parketu (paz'te sad kad me u prvoj sledećoj demantuju)… ali dobro! bravo momci! sledeći: švabe u Hamburgu:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top