Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Tema posvećena dešavanjima na terenu košarkaškog kluba u sezoni pred nama.

ZOC.jpg

Ne žuriti sa pričama o mogućim dometima i ishodu sezone već uživati u svakom danu u kom imamo tu čast da nas vodi najveći. Vratio se, zasukao rukave i izbio nam sve izgovore da ne uradimo isto. Oni na terenu, i mi oko njega, vratimo se klinačkoj zaljubljenosti u Partizan.

Igraće se košarka, Partizane srećno!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Uopste o rezultatima i moranje ostvArivanja istih ne bi trebalo da bude tema

Najbolji i najtrofejniji trener u Evropi se vratio kuci i odnjega samo ocekujem da uspostavi sistem rada a sve ostalo ce doci…

i da, ovaj covek je zaduzio sve grobare, i moramo ga paziti kao jednog od nas, ukoliko se nesto preokrene (citaj pljeskavice, stan u beogradu na vodi…)
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Meni je dovoljno da Partizan u ovom trenutku ima najboljeg trenera u Evropi, makar izašli na parket protiv Reala, Armanija, Barse ili Efesa, svaki komentator to mora napomenuti.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Uopste o rezultatima i moranje ostvArivanja istih ne bi trebalo da bude tema

Najbolji i najtrofejniji trener u Evropi se vratio kuci i odnjega samo ocekujem da uspostavi sistem rada a sve ostalo ce doci…

i da, ovaj covek je zaduzio sve grobare, i moramo ga paziti kao jednog od nas, ukoliko se nesto preokrene (citaj pljeskavice, stan u beogradu na vodi…)

Ubedljivo najbolji komentar na temu Žoca i njegovog povratka.

Ako prokockamo i izdamo Žoca, onda ne treba ni da postojimo više!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Dobrodosao brate nas!
Hvala ti sto donosis svjetlost i svoju velicinu u nas klub a mogao si da biras klub. Bukvalno.

Nemam velika ocekivanja, ali rezultati tesko da mogu biti gori od prosle sezone.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија

Evrokup je danas objavio da će sistem takmičenja biti promenjen - u prvoj fazi će biti dve grupe od po deset timova - i Partizan će biti u četvrtom šeširu sa Budućnosti!

  • Prvi šešir: Valensija i Andora
  • Drugi šešir: Promiteas i Lokomotiva
  • Treći šešir: Gran Kanarija i Badalona
  • Četvrti šešir: Partizan i Budućnost
  • Peti šešir: Virtus i Lijetkabelis
  • Šesti šešir: Cedevita Olimpija i Trento
  • Sedmi šešir: Bulon i Burg
  • Osmi šešir: Ulm i Ankara
  • Deveti šešir: Bursa i Hamburg
  • Deseti šešir: Venecija i Vroclav
Po osam ekipa iz svake grupe ide u osminu finala, a tamo se igraju klasične eliminacione utakmice.

Žreb je zakazan za petak (9. jul) od 13.15.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Žoc je svojim povratkom napravio jedan od ,,najgrobarskijih,, poteza ikada u istoriji našeg JSD-a!
Teška Partizanština.

Ja pamtim ovo:
Moca Vukotić se posle jedne sezone ,,ekspresno,, vratio iz inostranstva u F.K. da Partizan od dna tabele penje prema vrhu - godinama...
Moreira je prvo odigrao utakmicu za Partizan pa tek onda otišao na sahranu svoje majke...
Žoc se vratio...zato što se vratio...sve ste već napisali o tome, pridružujem se oduševljenju, i drago mi je što među našim ,,redovima,, imamo ČOVEKA kao što je to on...

Da, dobro, bilo je još nekih ,,najgrobarskijih,, poteza i ,,teških Partizanština,, u našoj istoriji, ali...

^ Za vikend kad prisupiš forumu - eror 404 fajl tu big for load, ima da skupljamo pare za jači server :buhaha

Vi za server, ja za kompjuter... :icon-rolleyes:

Vidim da su neki primetili da me ,,nema,, - tja - prvo sam bio potrošio internet na mobilnom, e a onda je ,,crkao,, i kompjuter...pa sam onda imao i nekih obaveza na poslu...i...eto tako...sad je taj stari ,,komp,, konačno ,,vraćen iz mrtvih,, ali funkcije su mu tek nešto moćnije od pisaće (latinične) mašine - tek kol'ko da mogu da otkucam ponešto i da odem i do vas na inter(Partizan)netu te da vam poručim:

U dobru je lako dobar biti, na muci se poznaju junaci....došao Željko, budi se nada, prave se rosteri i spiskovi želja...da, jeste, on je svoj ,,najgorobarskiji,, potez u životu na taj neki sudbonosni Vidovdan - ,,povukao,, - a da li je baš svako od vas uradio to isto? Koji je vaš najgrobarskiji potez u životu?
Punićemo Arenu i očekivati uspeh...
A koliko nas je bilo negde i nekada kada je bilo teško, neuspešno i beznadežno?

Da smo živi i zdravi, i da čekamo utakmice naših košarkaša i da nam sve bude lepo i uspešno...

...ali i da budemo uz Partizan i kada nije baš sve tako lepo i uspešno...
Man'te me velikih reči i oduševljenja...budite TU kada je teško i kada nas je malo...

Tol'ko od mene (bar za ovaj put) na temu košarke...
Sa onom temom o K.K. upravi, već sam vam bio napisao (još pre Željkovog dolaska) da sam za ovu sezonu sa tom temom - završio.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
uskoro idem da kupim loptu za basket, biće baš Spalding u čast našeg napaćenog brata :D

samo nek se momci bore i svi da slušaju Željka, mi grla da oderemo, a za ishod ne brinem, jer Partizan će biti prvi a ostali nek se poređaju kako im je volja

puno sreće svima nama a i klubu nam jedinom!!!
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Željko Obradović je veliko ime za Partizanov nastavak titularnosti i evro osvajanja.

Pa kraj je pudlicinih, kokljezinih, šabanpićevih, pokušaja unižavanja značaja Partizanovog fandoma, komjunitija crno-belih, parohijskih organizacija, za zdrav i prav sportski svet dužnost: spaljivanje prašine i pepela im, trunki i mikroba istrebljenje, lige balkanike i mrlje vampirske nikad više, ni udbaševići, šizofrenovići, ni skojevići.

Sloboda i pravda za naš Jug i Grobarstvo!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top