Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nazalost, Kuruc pozitivan na koronu.

Rodion Kuruc pozitivan na virus korona

"Rodion se oseća dobro, ima blažu kliničku sliku i klub čvrsto veruje da će se brzo oporaviti. Svi ostali igrači i članovi stručnog štaba su testirani i ni kod koga nije registrovano prisustvo virusa Kovid 19", ističe Partizan.

1632646242506_kkkkkkkkkkkkkk.jpg
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Uvek je tamo zeznuto na gostovanju. Od sezone 2008/9 imali smo tamo 12 utakmica i skor je 7:5 u pobedama za njih. I kada smo dobijali to su uglavnom bile teske utakmice osim sezone 2011/12 kada smo tamo dobili +15 razilke, sve ostalo ili gusto ili produzeci ili maksimalno do +7-8 razlike. Doduse i oni kada su dobijali nas uglavnom je bilo gusto. Poslednji mec tamo smo izgubili nakon produzetka 96:94 (83:83). Nece biti lako posebno sto je pocetak sezone i prva takmicarska zvanicna utakmica ali verujem u ekipu, verujem u Zeljka.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Vjerovatno se čeka šta će biti sa Mozlijem. Mišljenja sam da ako se Mozli oporavi i bude u stanju da igra, mi zvucnu peticu nećemo dovoditi imajući u obzir da Željko često voli da igra sa small ball petorkom.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Drago mi je što je Željko ubacio i Gregora Glasa, potpisan danas ugovor na tri godine. Mislim da će biti prijavljen za ABA jer bez ugovora nismo mogli da ga prijavimo.
Još samo kršten centar nam treba, čekam seckanje u NBA i baš me zanima ko nam je prvi pik.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.725
Sta radi Mozli trenutno u Beogradu? Ne trenira, prima neku terapiju, ceka se na njega itd.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.185
Reaction score
15.720
Локација
Beograd
Srećno momcima i stručnom štabu na početku nove sezone a i sutra. Da ih zaobiđu povrede i ostale gluposti koje mogu. Utakmica po utakmicu do konačnog cilja. Biće oscilacija, biće svega ali kako neki znaju da kažu, nije bitno kako počneš, nego kako završiš.
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Bice uspona i padova tokom godine sigurno, ali samo neka nas zdravlje posluzi i siguran sam da cemo ostvariti postavljene ciljeve. Na nama, navijacima je da i u losim utakmicama damo jos jacu podrsku i vjetar u ledja ekipi. Uzmi Zeljko sve!!! :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top