Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.183
Reaction score
15.706
Локација
Beograd

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Pogledah konkurenciju..
Budućnost ima lepu ekipu ali dok je Džikić tamo ne treba da se bojimo njih.. On je za Krku trener ili za Borac, katastrofa kako čovek vodi ekipu..

Sekundarci trenutno od nas za klasu bolji kada je reč o odbrani. Standardno odvratni kalinic utripovao da je Lilard, ispucava se.. Kuka na svaku sudijsku odluku i ironicno se kao smeje, tacno trazi da mu neko od najka napravi umbro.

Uteži to Željane pa da ebemo bagru.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kuruc se oporavio od korone i konkurise za sastav za mec u subotu protiv Studentskog Centra.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobra vest za Žoca i Partizan

Letonac je počeo s “punim treningom”, što pokazuje da kovid 19 nije ostavio nikakve neželjene posledice. Očekuje se da će ovaj krilni igrač da debituje u dresu Partizana u 3. kolu ABA lige, protiv Studentskog centra. Taj meč je na programu 9. oktobra (19:00). Ujedno, to će, da bude prvi meč kluba iz Humske pred svojim pristalicama u ovoj sezoni.

Rodions-Kuruc-Starsport.jpg
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.874
Reaction score
7.704
Zar nisu rekli da ce Arena biti zauzeta na pocetku sezone?

Malo je neukusno, velika hala, nasi navijaci kao po pravilu biraju protivnika i protiv ovih da bude 4000-5000 "samo".

Kuruc umesto na svakih nedelju dana intervjua, da se dozove pameti i krene da igra nesto, da vidimo zbog cega je on bio preko "bare" nekoliko sezona.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.780
Локација
Nedodjija

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.874
Reaction score
7.704
Kolega, ne znam sta iskreno zameras u ovom postu, ja nase igrace ne vredjam, samo iznosim misljenje prema onome sto sam video do sada od ovog momka.
Ovaj igrac nije doveden da ga mi "cekamo", vec da donese odredjeni kvalitet nasem timu.

Ovde je kapiten najvise osporovan, a trenutno je klasa iznad Kuruca i Dangubica, sa sve svoje mane.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.780
Локација
Nedodjija
Kako mozes da procenis to kada nije odigrao ni jednu zvanicnu utakmicu?

Na sve to bio je 10-12 dana bez treninga, sigurno ce trebati vreme da uhvati zalet..

A i na sve to, bio je i vise nego konkretan u pripremnim utakmicama, pravio greske jeste, ali klasa je bila ocigledna.

Sta je sledece, da pljujemo Pantera jer ima uzasne procente na prve dve utakmice?!?

Pravo lice ove ekipe mozemo da vidimo tek za par meseci, do tada bez previse mudrovanja i procena jer ce kasika da radi na kraju :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Zar nisu rekli da ce Arena biti zauzeta na pocetku sezone?

Malo je neukusno, velika hala, nasi navijaci kao po pravilu biraju protivnika i protiv ovih da bude 4000-5000 "samo".

Kuruc umesto na svakih nedelju dana intervjua, da se dozove pameti i krene da igra nesto, da vidimo zbog cega je on bio preko "bare" nekoliko sezona.
Ima li ijedan iz trenutnog sastava da ti je po volji?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Zar nisu rekli da ce Arena biti zauzeta na pocetku sezone?

Malo je neukusno, velika hala, nasi navijaci kao po pravilu biraju protivnika i protiv ovih da bude 4000-5000 "samo".

Kuruc umesto na svakih nedelju dana intervjua, da se dozove pameti i krene da igra nesto, da vidimo zbog cega je on bio preko "bare" nekoliko sezona.
Koliko vidim sezonske vise ne mogu d se kupe na tiketline sto do skoro kad sam pratio bilo je mozda jedno 1000 da nije prodato, mozda i manje. A 6k je pusteno u prodaju.

Znaci mi cemo da imamo minimum 5k sezonskih, da mu jebem majku ako barem 1000 dodatnih navijaca ne bude...
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Zar nisu rekli da ce Arena biti zauzeta na pocetku sezone?

Malo je neukusno, velika hala, nasi navijaci kao po pravilu biraju protivnika i protiv ovih da bude 4000-5000 "samo".

Kuruc umesto na svakih nedelju dana intervjua, da se dozove pameti i krene da igra nesto, da vidimo zbog cega je on bio preko "bare" nekoliko sezona.
Prijatelju, ja iz Niša potežem put da dođem na ovaj meč... Stvarno verujem u minimum desetak hiljada na ovoj utakmici... I apsolutno sam za to da sve mečeve igramo u areni, kad god je to moguće,koliko god ljudi bilo... Što se Kuruca tiče, ni ja nisam zadovoljan ovim do sada, ali će momak da dobije najveći aplauz od mene, kao podršku... Kritika... Ima vremena... Zna neko nešto za Mozlija???
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top