Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Није Крка толико слаба показаће то она током сезоне поготово код њих, вечерас се погодила наша страшна партија. Да се нисмо опустили било слично и у Њемачкој. Оно што је битно што сваку ткму неко ново искочи, такође носиоци мало играли што је важно због ритма од двије утакмице недељно. Напредујемо из утакмице у утакмицу и н сумњам да ћемо бити и бољи.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Svi novi momci potenciraju zajednistvo u intervjuu što je jako vazna stvar, koja ce odnositi prevagu kada budemo igrali sa ekipama naseg kvaliteta.

Madar na kraju snimka (tegijevog) viče Glasu da napravi pauzu sa intervjuom i da se pridruzi ekipi u razmeni navijanja sa publikom.. :clap :respect
Divni momci svi i bice mi krivo za svakoga ko izvisi iz postave, mada ima dosta utakmica za sve.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
@Илић-Капитен

Krka je jezivo ocajna. Bice lep reper Turk Telekom, polako idu jace utakmice.
Nije bas da je jezivo ocajna, ima tu igraca koji su igrali ozbiljnu kosarku, ali da je znacajno slabija, svakako.

Ne treba zaboraviti da ova utakmica dolazi posle Hamburga, gdje smo potrosili veliku prednost i cupali se na kraju, tako da je ova utakmica terapeutskog znacaja, da se ne ispostavi da po pravilu u zadnjoj cetvrtini trosimo ono sto smo mukom sticali u prve tri. Nesrecnoj Krki se zalomilo da plati ceh.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.067
Reaction score
15.649
Локација
Храм фудбала
Апсолутно, погледај само како клупа слави Пантерове и Куруцове мајсторије.
А што се тиче тога да ли смо и колико јаки, јасно је к'о дан да ови људи имају гомилу поена у рукама и да ми ту нећемо имати неких већих проблема, оно што радује је сјајна одбрана, која дјелује све хомогеније, искакања и преузимања из утакмице у утакмицу радимо све боље.
Мадар ме одушевљава, момак има све, брзину и кретање, одличну одбрану и веома добру прангију.

Само здравља!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Nije bas da je jezivo ocajna, ima tu igraca koji su igrali ozbiljnu kosarku, ali da je znacajno slabija, svakako.

Ne treba zaboraviti da ova utakmica dolazi posle Hamburga, gdje smo potrosili veliku prednost i cupali se na kraju, tako da je ova utakmica terapeutskog znacaja, da se ne ispostavi da po pravilu u zadnjoj cetvrtini trosimo ono sto smo mukom sticali u prve tri. Nesrecnoj Krki se zalomilo da plati ceh.

Vise sam zeleo da ispotenciram to da smo imali jako lep raspored do sad, ne mogu da docekam da vidim ovaj arsenal ekipe i mogucnosti protiv nekih boljih ekipa. Otuda mozda i previse potcenjenosti prema Krki, slazem se da imaju neke solidne igrace, Stipcevic igra kao preporodjen od pocetka sezone.

Polako se kockice slazu, bicemo zajebani samo tako !
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Мадар ме одушевљава, момак има све, брзину и кретање, одличну одбрану и веома добру прангију.

Само здравља!
Kad je Madar trebao da dodje predstavljan je kao izraelski Kari, tako da sam ja ocekivao nekoga kome je najjaci adut sut.
Ispostavilo se da od suta cesto zna da bjezi, a da mu je ball handling najjace oruzje, tako da umjesto Karija dobismo Kajrija.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Uzivanje je gledati rad ovakvog majstora na nasoj klupi.Za razliku od raznih "trenera" koji su nas "trenirali" prethodnih 5-6 godina kod Zoc-a bas kao i nekada kod Duleta se primecuje napredak svakog igraca nakon svakog treninga.Znalo se i kada krene lose sezona da ce ici na bolje i da ce se uci u formu kada je najvaznije.Ovo sto radi Zoc je magija.Svaka analiza je nepotrebna.
Opustite se i uzivajte.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.190
Reaction score
15.730
Локација
Beograd
Evo šta je rekao Žoc posle utakmice na konferenciji o potencijalnom pojačanju na poziciji centra.

"Najiskrenije pokušavam da budem van svih priča. Nemam pojma ko priča o pojačanjima, o čemu se priča, mene to ne zanima. Imam igrače kojima verujem. Verujem Zoranu i ljudima iz stručnog štaba koji rade dobar posao. Ako bude došlo vreme da se priča o nekim stvarima mi ćemo razgovarati. Nikada nisam bio pristalica toga da se dovodi po svaku cenu neki igrač, sem ako to nije neko... Veoma nam je važno da to bude neko ko može da donese neki ekstra kvalitet, sve se svodi na to“
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Kakva rapsodija večeras praćena odličnom odbranom i još većom požrtvovanošću. Očigledan je napredak pojedinaca kroz rast celokupne ekipe što je, bar po meni, došlo i brže nego očekivano a ujedno može biti pokazatelj da ova ekipa kao kolektiv ima još puno prostora za napredovanjem.
Još samo jedna stvar. Večeras je Pionir ponovo pokazao da je mnogo više "košarkastija" dvorana nego što će Arena ikad biti. Tri hiljade ljudi u Pioniru je ekvivalent petnaest hiljada ljudi u Areni, i to je jednostavno tako. Razumem finansijsku stranu Arene, ali isto tako znam da će se ona naplatiti u samo nekoliko utakmica tokom sezone, dok će u Pioniru atmosfera ludila uvek biti prisutna, nebitno da l dolazila Krka ili Virtus.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.006
Tegeltija ne postavlja pitanja, on konstatuje. Ne ostavlja reči igračima i sagivornicima. Dijalozi koje započinje su negde iz osmog kruga pakla ili čistilišta. Bukvalno tr hladan znoj oblije.

Tegi: Jame, odlična partija. 3 od 6, 7 od 9.
Jam: Da
Tegi. Atmosfera je bila odlična, to je sigurno dosta pomoglo.
Jam: Pa jeste.
Tegi: Ima dobar burek kod Milivoja na Zvezdari.
Jam: ????

Pitaj ga jebeno čime je zadovoljan u svojo igri na utakmici, čime nije. Na šta treba obratiti pažnju. Sto godina si brate na tv-u koji kurac.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Večeras smo, drage kolege, gledali ples na parketu. Jebenu poeziju košarke koja vrijedi mnogo više od tih 1000 dinara. Tražili ste, gledajte.

Siguran sam da je Duletu srce puno.

Ne znam za vas, ali se od dolaska Željka ni jedne sekunde nisam brinuo za to kako ćemo da izgledamo na terenu. Samo da nas povrede zaobiđu i biće to sve kako treba.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
K'o nekad!
Kad si bolji ne patiš se.
Još popraviti skok u napadu.
U vezi tog novog napada: Ima nešto što sam svojevremeno primijetio kod Kiće. On je pri šutu, u istom momentu znao da li će pogoditi. Ako hoće, tog momenta se vraća, a ako neće, sjajno je procjenjivao putanju odbijene lopte od obruča tako da je vrlo često ON hvatao tu loptu i stvarao drugi napad. To sam vrlo rijetko poslije viđao kod nekog drugog.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.294
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Radije bih gledao jednu ovakvu utakmicu, nego pola prethodne sezone.
Prethodna sezona nije reper uopšte i ne može da se poredi ni sa čim. Ona pre nje, ona prekinuta, to je već moguće poređenje. Inače, u utakmici uživali, ispred naših malih TV ekrana, nažalost ne i u hali, bar zasad... Borba je ono što nama treba, da vidimo da ima života u tim momcima, rezultati će doći.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
Krka jeste slabija ekipa, ali to ne treba da umanjiji sinoćni ni rezulatat ni lepotu igre.
U jednom momentu konstatujem da su dali samo 36 poena i bi mi ih žao. A onda se setim kako im je bilo lepo kad su dobili jedan Partizan 20 razlike i pomislim "It's payback time! Puni do vrha!"

Dva utiska:
1. Jam Madar!
2. Mislim da sve ekipe od večeras, posle nejgove izjave misle "Želimire, ne moraš nas baš toliko poštovati" :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top