Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Hahaha, ja našao način da idem na derbi... Drugaru sa zvezdinom sezonskim se rođeni brat ženi tog dana, pa je ovaj prso što ne može na derbi... I onakav očajan, pozove me i kaže, burazeru, znam koliko voliš kkp, evo ti moja karta, idi na derbi... Car!!!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Hahaha, ja našao način da idem na derbi... Drugaru sa zvezdinom sezonskim se rođeni brat ženi tog dana, pa je ovaj prso što ne može na derbi... I onakav očajan, pozove me i kaže, burazeru, znam koliko voliš kkp, evo ti moja karta, idi na derbi... Car!!!
Koji, bre, derbi?! Tu glupost mogu da očekujem od niže rase, od Grobara ne... :banghead:
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Očekujemo svi ovde da makar ustaneš i pozdraviš Željka.
Ne znam stvarno kako ću sa emocijama, jer treba podneti njihovo radovanje na neku odbranu ili koš, i treba se suzdržati na neku našu čaroliju... Setih se jedne situacije sa kupa u Nišu od pre 4,5 godina... Bio komšija, žandarm, na obezbeđenju derbija, pa me uveo, ali na suprotnu stranu... Nisam razmišljao gde ću da uđem, bilo je samo bitno prisustvujem... Sve je bilo ok, dok mi redari nisu rekli da rsskopčam jaknu... Uuuuu, jebote, ja u tiguan crno belom dresu, a oko mene 30 cigana, naprženih skroz... Hahaha, kakav šou... Priđem najbližem redaru i kažem mu, ajd da preskočimo to raskopčavanje jakne, ako želite da izbegnemo teško sranje ovde, pokazujući mu crno beli okovratnik... Mislim da se uznemirio više od mene... Hahaha
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Година 2009-а, дерби у Пиониру (то је она сезона када је Лазме играо), цигани домаћини, а ја на трибини међу циганима. Меч се решавао неким пеналима у последњим секундама. Како леп осећај кад их добијеш и слушаш око себе коментаре исфрустрираних цигана. :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.723
Tesko cemo izvuci pozitivan rezultat u nedelju, govna imaju suvise jak i skup sastav i bice iznenadjenje ako budemo dobili taj mec.
Oni dovode pojacanja uveliko, dok mi igramo bez centre i jednog pleja.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Tesko cemo izvuci pozitivan rezultat u nedelju, govna imaju suvise jak i skup sastav i bice iznenadjenje ako budemo dobili taj mec.
Oni dovode pojacanja uveliko, dok mi igramo bez centre i jednog pleja.
Dobijamo lagano, lakse nego sto mnogi misle, trojkom Dangubica u zadnjoj sekundi! :icon-smile:

Jer Zeljko Obradovic je trener Partizana!:napred-partizan:
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Tesko cemo izvuci pozitivan rezultat u nedelju, govna imaju suvise jak i skup sastav i bice iznenadjenje ako budemo dobili taj mec.
Oni dovode pojacanja uveliko, dok mi igramo bez centre i jednog pleja.
Ako su skupi, pa nisu to Lejkersi da se ne mogu pobediti.
Mislim da će biti neizvesno, na jednu loptu, ALI verujem u pobedu i plakanje njihovih 7000 Gurovića!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.723
Daj boze da bude tako, ja zivim za tu utakmicu i kad god ne dobijemo romuljage ja sam nedelju dana sjeban.

Jako bitna utakmica, dobijemo li ih, mi smo maltene obezbedili prvo mesto u ABA u regularnom delu, ako ne budemo zabusavali u "male" utakmice sto kaze Misa.

Lepo je vratiti ih u kavez, jer ce biti sve samo ne svadbarska atmosfera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top