Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Cigani naostreni ,kao mi svojevremeno u nasim zlatnim vremenima..odradili nas vise nego rutinski…kao sto rekoh,mesta za napredak ima,a da li ima vremena…to je ono… mislim da tek sad kad igramo protiv ovih jacih ekipa ,pokazujemo koliko nam ustvari MNOGO fali…mislim da ce i Buducnost da nas rutinira …ali ajde da vidimo..
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Mi igramo sa 9 igrača jer su nam u poslednje vreme neupotrebljivi Miletić, Trifunović i Glas, a Zagorac koji po meni totalno ne zaslužuje da bude kapiten, nema tu energiju da utiče na igrače.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Poraz na dusu Zeljka Obradovica.
Katastrofalno vodjenje utakmice, prvo bez pritiska na sudije zbog gadjanja igraca, a onda i zbog toga sto smo mi ovdje znali da Mur mora imati minutazu, jer ima odlicnu prangiju i da bi se rasteretio Panter.
Ni jednu jebenu kontru nismo istrcali ni jednom nismo napravili kvalitetan pritisak na prenosu lopte.

Edit: i koji kurac vise glumimo sa ne dovodjenjem centra.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Ono kako smo odigrali poslije 2 promašena slobodna bacanja Smailagića, kad smo mogli da dođemo na minus 3, je teška sramota za ovakav sastav.

Nema tu bilo kakvog opravdanja, ni za Ledaya, ni za Pantera, da se pruži onakva partija.

Ne sviđa mi se ova opcija sa Avramovićem na pleju, samo nešto vrti, ali ništa korisno, dok Mur sjedi na klupi, uđe kad je vrag odnio šalu i uradi za 5min nešto konkretno.

Plej obavezno, centar obavezno, škartirati Zagorca i Dangubića.

Smailagić sam reket drži i defanzivni skok, ne može se tako.

I još nešto, apel Željku, ne prekidaj pogrdna skandiranja na domaćem terenu ovoj gamadi, nema sa njima gospodskih manira, to mora biti jasno.

Pohvale samo za Smailagića i Mura, ostali sramotno!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Fali još milion evra u budžetu da bi igrali protiv ovih.
Ja sam zadovoljan, uspeli smo da prebacimo 50.
A da nam je Punter bio u protokolu možda bi prebacili i 60. Biće još prilike.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Gde je kuruc,sto mur ne sme da sutira,zasto zagorac igra,gde je trifunovic...
Od pocetka sezone obradovic pokusava da ne budemo divljacka ekipa u napadu ali takav profil igraca imamo i lose je ogranicavati ih...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Oni od ovog ne mogu bolje... mi smo razočarali... samo jedna poruka za Ledeja, Avrama i Pantera... nek ne igra ko se lomi, kom ne kuca srce čelično... ne mogu najiskusniji onako mekano...
Jedan od razloga što sam želeo da Novica ostane još ovu sezonu... dobra škola da znaju šta ih očekuje na kraju sezone...
Koliko smo loši bili, naša je sreća što su ovi ofanzivno jalovi. Dobra škola, mora bolje i ne može klimavo u glavi. Borba bre!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Slazem se da im je ovo maksimum. Defintivno nam treba centar da zagradimo kos. Uzimamo sve bez brige bicemo sve jaci. Belosevic bi od Beronovog kola trebao da bude na izdrzavanju zatvorske kazne a ne da nam sudi opet utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top