Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Danasnja "bitka" je izgubljena - oni su u ovom trenutku bolji i to je cinjenica.

Nama ostaje da i dalje jako radimo i pokusamo da dodjemo do neke bolje i konstantnije igre kako bi u sledecim mecevima parirali jakim ekipama. I dalje verujem da to mozemo.

Podrska treneru i igracima ne sme da izostane i to je ono sto je do nas.

Idemo dalje. Slede jos bitnije utakmice.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ne znam da li je neko vec komentarisao, ali koliko sam video, cigani su maltene konstantno nesto ubacivali na teren, pogotovo kada im je blizu Punter. A na terenu svi samo sutnu u stranu to sto je bacano, pa cak i sudije! I da je papir, baceno je na teren, ne jednom, nego vise puta. Nisam primetio da je neko to odnosio za zapisnicki sto ili da je nakon ubacivanja toga prigovarao da se ubaci u zapisnik!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Овако браћо:
1. Вечерас су били бољи, али они не могу пуно боље од овога.
2. Код нас има итекако простора за напредак, и вјерујем када буде требало бићемо много бољи.
3. Вечерас када је било битно исцуреле су буквално неколико лопти. Судије неким одлукама омогућили им да се одлијепе, као фаул Ледеја над Симоновић, и фаул Копривице после промашених бацања Алена. Да је Ален дао то не би било фаула и потпуно другачија слике.
4. Идемо даље следећи Литванци и онда дерби опет који се надам да ћемо добити. Битно ће то бити добити да би Будућност одаљили од себе, јер је битно бити први или други.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Ne znam da li je neko vec komentarisao, ali koliko sam video, cigani su maltene konstantno nesto ubacivali na teren, pogotovo kada im je blizu Punter. A na terenu svi samo sutnu u stranu to sto je bacano, pa cak i sudije! I da je papir, baceno je na teren, ne jednom, nego vise puta. Nisam primetio da je neko to odnosio za zapisnicki sto ili da je nakon ubacivanja toga prigovarao da se ubaci u zapisnik!
Ne znam da li si primetio kad izvodio loptu iz auta, bilo mislim u prvoj četvrtini, iza njega jedan slepac ga vredjao i videla se tolika mržnja iz tog čoveka. Mi imamo talibane iste ali ne sa tolikom mržnjom. Ono ubacivanje na terenu i konstantno vredjanje mora da se kazni.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.631
Reaction score
22.349
Локација
Beograd
Jedna stvar, jesam li se ja istripovao ili su njima na početku treće poklonili dva poena, imali smo minus 10, Dobrić pogodio trojku iz ćoška, pa nakon toga Mitrović i TO za nas i vidim 40:23(!?)?
Moguće da sam se istripovao, ali sam ubeđen da se ovo desilo...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.214
Reaction score
3.983
Локација
Uvek uz Partizan
Jedna stvar, jesam li se ja istripovao ili su njima na početku treće poklonili dva poena, imali smo minus 10, Dobrić pogodio trojku iz ćoška, pa nakon toga Mitrović i TO za nas i vidim 40:23(!?)?
Moguće da sam se istripovao, ali sam ubeđen da se ovo desilo...
Napisali su to ali su se posle ispravili i vratili na 38:23.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Danasnja "bitka" je izgubljena - oni su u ovom trenutku bolji i to je cinjenica.

Nama ostaje da i dalje jako radimo i pokusamo da dodjemo do neke bolje i konstantnije igre kako bi u sledecim mecevima parirali jakim ekipama. I dalje verujem da to mozemo.

Podrska treneru i igracima ne sme da izostane i to je ono sto je do nas.

Idemo dalje. Slede jos bitnije utakmice.

Tacno tako, u potpunosti se slazem.

Generalno imamo sjajan pocetak sezone, kako u EK tako i u ABA i nema razloga za nezadovoljstvo vec samo da gledamo napred i pruzamo podrsku.

Verujem da smo svi malo smuseni i besni vise zbog toga sto su nas dobili mutanti iz zeleznika nego sto smo doziveli poraz generalno, ali bice jos dana za megdana polako tek je prva utakmica sa njima.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Hajmo braco ono pozitivno od danas... Smajli-realno, niko mu ni do kolena nije. Fantasticna predstava. Sam u nasem reketu protiv cesto i dva njihova igraca, ona zakucavanja kojima utisava nize oblike zivota na tribinama.... Mur-Odlicna partija. Odrzao nam glavu iznad vode da ne potonemo skroz. Veceras, to je to. Ostali, ma bice. Polako. Treba to cika Obrad Car jos da zategne, a ne sumnjam da ima plan. Rano je jos za donosenje krucijalnih zakljucaka. Prerano.
P.S. Ko mi kaze samo jos jednom da je onaj mitrovic fin i korektan igrac, nece dobro proci. Psina se na 9 sekundi pre kraja utakmice zaustavlja i levom rukom u stilu da nece ici dalje u napad i onda onoj nakazi koja trci kontru na tih 9 sekundi do kraja baca pas preko pola terena da poveca rezultat!!!
P.S.2. Zivim za dan kada ce neko drkoskoj krivoustoj nakazi da ispravi ona usta ako ni zbog ceg drugog, a ono zbog bacakanja pri svakom kontaktu, busanja u grudi, protesta kod svakog faula i napada na ipak golobradog Madara zbog obicnog faula!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
Večeras je mnogo toga jasnije.
1. Trebaju nam još dva pojačanja.
2. Prednost domaćeg terena je presudna za plej of...Ako nekom ni posle ovoga večeras nije jasno ili mu je nebitno, onda jbg...
3. Ne pozivajte na "revans" ciganima za sve što su večeras radili. Budimo ono što jesmo, a cigani nismo. Valjda.
4. Glede ostoje, ako neko ima nedoumice da li je spreman da zaštiti igrače i trenera, onda je večeras dobijen jasan odgovor. Nase igrače i trenera mogu da vređaju i gađaju čime god stignu bez ikakve reakcije sudija, delegata, domaćina, na žalost i našeg kluba.
Možda bi i jedan prigovor na sve bio prijatna promena, kada smo se već svojevremeno ograđivali od Sergeja, ponocnim saopštenjem.

Još od Zadra, Splita i gostovanja u Nemačkoj, videlo se kuda ovo za sada ide. Nakon toga par bljesaka, a onda evo četiri utakmice u nizu, loše. Odbrana i tako i tako, ali napad, užas. Večeras loši u skoku, standardno. Loše građenje u odbrani, ispadanja u odbrani, gde su lako pravili višak i kažnjavali naše greške. U napadu smo ili delovali pogubljeni i konfuzno, ili smo mašili zicere. Dva igrača vredna pomena, Smajli i Mur, ostali...neka stave prst na čelo. Volim Željka, ali čime je Zagorac večeras zaslužio ovoliku minutažu, a u većem delu je delovao kao musica bez glave?!
Sudjenje, rukometna odbrana, "bombardovanje" sa tribina, sve je to ono što smo znali, sa čime smo valjda računali. Prosto, to su oni. Naši sugrađani, sunarodnici...rece neko ovde...moji nisu, niti će ikada biti.
I još nešto,neko isto reče da je poraz u pravo vreme, da je nebitan poraz, neki rekoše i dobar poraz...
Poraz ne može nikada biti dobar, niti u pravo vreme, ne u mom mikro univerzumu. Možda neko može to lako da podnese, ja ne!
 

mickopfc

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2008
Порука
8
Reaction score
5
Procitani smo,i nije slučajno sto je pao procenat suta sa distance u zadnjih nekoliko utakmica,nece ova vlast dozvoliti da se mi nesto bog zna pojacamo,to je to,da li je ovo projekat ili samo varka dok prodju izbori videćemo..Mnogo se s nase strane forsira politička korektnost,dok oni napusavaju,gadjaju igrace,pa njihove sve pesme su bile direktno protiv nas, to one najogavnije,cast Zeljku,ali Vujosevic je mnogo bolje znao da pliva u u mutnim vodama sa ovom bagrom..
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Očekivan ishod svakome ko je realno gledao trenutnu situaciju, jedino nerviranje imao na neke naše konstantne greške u igri.

Od početka pričam da nam nedostaju dva centra i postaje iritantno za gledanje naše mučenje bez istih. Konstano ne igramo napad preko centra i u odbrani pravimo greške na preuzimanju jer nam četvorke glume petice dok ovi sa 'tri' preuzimaju na četvorci i tako u krug. Balša je dečko odličan ali za svoju ulogu koju ima i biće od njega igrač ali ja pričam o igraču za startnih pet.

Udvajanje Pantera od svake krštene ekipe i naša nemoć da koristimo to isto postaje iritantna ali to već Žoc može da sredi vremenom ali prvo svako mora da dobije svoju poziciju u timu.

Zakurac i ono musavo ciganče igrač manje, ovaj prvi može da igra samo na +- 20 poena razlike dok zbog ovog drugog dobijem napad aneksioznosti kad neko krene da priča o nekoj njegovoj 'odbrani'. To kad sredimo zaličićemo na organizovan tim.

Pozicija pleja sa poenima u rukama isto problem mada uz kvalitetnu peticu to može da se niveliše, Mur je igrač zadatka Madafaka EL prospekt ali ne može on da preuzme tu ulogu još uvek.

Lošije od ovoga da odigramo ne možemo, skor koji imamo EK - ABA je odličan za našu poziciju ma šta ko mislio.

Žoc i Savić rade odličan posao biće ovo tim kad najviše bude trebalo.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Zaista sam se nadao da možemo večeras da pobedimo,ali... svi smo videli kako se to završilo.
Dve stvari su mi posebno zapale za oko a to su da kada su naši košarkaši imali ulaz pod koš i umesto da šutiraju uglavnom su vraćali povratnu loptu i kružili njome a imali su uglavnom lepu i čistu poziciju za šut.Mašili smo dosta zicera,koji se ne smeju mašiti sa takvim protivnicima.
Možda ću biti dosadan ali mi zaista ne možemo da pariramo jačim protivnicima bez klasične petice i to se opet pokazalo kao tačna konstatacija.Koja je pozadina cele priče oko te fantomske petice videćemo ili ćućemo nadam se nekada,jer zaista je glupa priča kako nam trenutno ona nije neophodna.Jednostavno ne pije vode.
Biće ovo sve bolje kada se igrači još uigraju u to ne sumnjam.
Večeras smo jako loše odigrali i nadam se da ne može gore od ovoga.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
I vise nego ocigledno je da su veceras dobili pre svega na duzinu klupe i rotaciju.
Ali ne vidim razlog da sada nesto panicimo i tome slicno. Mi i sa svim problemima stojimo vrlo dobro.
Uostalom ako Zeljko ne brine, zasto bismo mi to radili? Mislim da ce sve doci na svoje, jednim delom to ocekujem kroz rad, drugim delom kroz potencijalna pojacanja.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Центар, центар, центар, без њега не узимамо ништа, са њим можемо до свих трофеја. Види се од кога је Радоњић испекао занат. Били су бољи и здраво. Увек боли пораз од рециклираних, али рад, рад, рад, и центар.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Podrska Zeljku i igracima. Pogotovo za ono skandiranje na pocetku i nekoliko puta u toku utakmice dok nije bilo jasno da gubimo.
Ovo je samo jos jedna utakmice. Medjutim, ja ne mogu na mec sa ovom gamadi da gledam iskljucivo sportski. Kakvi su ono imbecili.

Nase igrace necu da vrijedjam, ali neke moram da kritikujem. Za Kuruca i Madara imam neograniceno strpljenje, ali ne i starosjedioce. Ovo samo govori sta nam je ostoja spremao u prethodnih par godina. Smrdljivi limar.
A pojedini imaju problema da razumiju Zeljka. Prvo mi pada na pamet Lidej, proslu utakmicu non-stop sutira a ovu non-stop fintira. Doduse, mozda covjek shvata da ga sut nece sluziti za razliku od Trifunovica. Zagorova dodavanja :pop

Ne mogu oprostiti padove u igri protiv fmp-a, a imali smo ocita dva pada. Nije posteno Krku gaziti do 39. a protiv onih spodoba stati u 25. minutu. To nije grobarski i treba da se zamisle.

I ono osnovno, vucicu pederu i svi pederi koji te podrzavaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top