Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.487
Reaction score
29.177
Локација
Novi Sad

1637348452558_srbija-velika_britanija-41474_Cropped.jpg

"Partizan je u međuvremenu prošao mnogo toga. Igrao je Evroligu, fajnal-for, ostvario je pregršt uspeha. Željko se vratio i očekivanja su velika. Kreira pobednički mentalitet o kojem smo pričali. Drago mi je i kada vidim Koprivicinog sina, naslednika mog velikog prijatelja i nekadašnjeg saigrača. To je legat i krug koji se vrti u Partizanu. Neka imena su ponovo tu. Mnogo je sjajnih navijača, podrške, i želim Partizanu svu sreću. Prošlo je mnogo vremena, ali sam ponosan na ono što je moja generacija učinila u crno-belom dresu. Teško je ponoviti to, ne smatram da će biti lako, ali sa Željkom sam siguran da je to jedan od ciljeva", izjavio je Đorđević.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ajde sutra da vidimo reakciju jbg. Mislim na igrace, da ne bi Zeljko umesto sa 8 igrao se 6 igraca ubuduce.
Ocekujem i da neki pojedinac eksplodira, po mogucstvu Madar ako su ga prosla ledja. Da Glas I Balsa nastave da rastu, I da konacno krene sut.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.689
Hladno mi oko srca za veceras...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nece biti tog vetra sa tribina, ono protiv Litvanaca je bila mozda najgora atmosfera kojoj sam prisustvovao. Svi mrtvi, svi nervozni pljuju Smajlija, Pantera, Zagora, koga stignu, pljuju jednog Zeljka Obradovica kako se previse dere na igrace. Par puta nisam ocutao i ozbiljno se zakacio sa ljudima. Ej bre kad smo postali kao cigani, umesto podrska ekipi samo se pljuje. Nadam se da veceras nece biti tako ali se ozbiljna negativna energija nakotila kod navijaca Partizana za vreme vladavine ove pickouste cigansture, i ako se kojim slucajem izgubi veceras ne bi me iznenadilo da krenu ljudi da ponavljaju ciganske parole o izlapelom Zocu koji vise nije to sto jeste, a nadam se da gresim ali videcemo...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.487
Reaction score
29.177
Локација
Novi Sad
Ti sto pljuju i Zeljka i Partizan, to nisu Grobari! Ok je dati misljenje pa i kritiku, ali pljuvati nas klub i ovakvog trenera ne ide u istu pricu sa onim Da volim crno bele...
A ciganske parole su bas to, ciganske! Mrs da ih ne vidim da uzimaju Zeljka u usta, nisu dostojni toga! Nismo isti!!!!!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Protiv Litvanaca, navijače ne mogu nazvati navijačima. Ono je bila žestoka bruka. Onaj padobranac što pogodio sudiju, treba biti žestoko kažnjen i doživotno da mu se zabrani gledanje uživo utakmica.
Koliko god da sudije kradu, ne treba biti majmun i gadjati ih zbog toga, oni kradu sebe najviše tu, pljuju svoj obraz.

Videćemo kako će večeras biti navijanje ali ako opet bude nekog vredjanja, stvarno će biti sramota.

Imamo hiljadu pesama koje možemo pevamo od početka do kraja utakmice i tako deset puta, mi pevamo neke glupe uvredjive pesme.

Nismo jedini u tome, limenke su iste.
Ne želim da padamo na njihov nivo!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.208
Reaction score
15.784
Локација
Beograd

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Obzirom da Derbi kao takav u basketu više ne postoji, ovo je (za mene) trenutno najveća utakmica koju možemo igrati.

Dobra prilika da se odmerimo, da se dokaže ko treba i mora, neće imati mnogo bolju priliku od ove. Nadam se dovoljno punoj Areni, lepom basketu i važnoj pobedi.

Kul bi bilo da neko danas izbaci transparent Milka Džikić Partizan VOLI.

Ajmo indijance oveeeeeeeeeeee...
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ne rade ovi linkovi. Jel imate neke druge?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top