Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Da ga je Dule doveo onomad....eh


Glavni igrac ekipe zasigurno.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad

"Još ne razumem do kraja šta trener želi od mene na terenu. Dešavaju se situacije kada pričamo na treninzima, ali i dalje ne razumem sve. Nadam se da hoću jednog dana. Čuo sam informaciju da je to njegov metod rada, da želi da edukuje igrače kako bi znali u svakom trenutku šta bi trebalo da rade na terenu", pričao je Kuruc za letonski portal Janus.

"Mogu da igram jaku odbranu, da pogađam šuteve, da stvaram akcije za moje saigrače, da se borim ispod koša, da kradem lopte. Mogu sve. Samo što mi je jasnija uloga koju imam u reprezentaciji nego u timu".
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Ništa, tražimo Letonce da i oni potvrde da je ovo cigansko Google Translate novinarstvo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Preteraste više oko posete. Porediti posetu od pre godinu ipo dana, kada nije bilo korone, i kada nam je pobeda u toj utakmici donosila sigurno prvo mesto pred plej of, a i u evropi smo gurali dobro, plus smo uzeli kup Srbije i super kup aba lige. Euforija je bila na vrhuncu. Arena je bila rasprodata i za utakmicu u evropi koja nikad nije odigrana.
S druge strane, sada igramo protiv future nakon relativno lošeg perioda, u krizi smo, svakodnevno smo opterećeni epidemijom plus, tek je prvi krug aba lige.
Neverovatno mi je da je nekome poseta u takvim uslovima od 9000 ljudi, na košarkaškoj utakmici slaba?! Mislim, šta jbt očekujete?! Kao u nba ligi, svaku utakmicu 15-20000 ljudi?!
Da li postoji klub u evropi koji na košarkaškoj utakmici ima konstantno takvu posetu?
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Verovatno ne postoji klub u Evropi koji ima konstantno toliku posetu, ali ne bi bilo na odmet da naši na svaki mogući način animiraju publiku kako bi što više ljudi dolazilo.

U svakom slučaju, meni je nemoguće da iz celog Beograda i okoline nema ljudi koji žele da gledaju Partizan svaku tekmu.
Jedini realan razlog je epidemija.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Могуће да би неко гледао Партизан сваку текму, само што у време утакмице мора да ради.
Могуће је и да се не плаши епидемије, и да у време утакмице не мора да ради, али - нема у том тренутку пара да купи карту за утакмицу...

То су ти друже Shadow, још два, веома веома реална разлога за недолазак на сваку текму...

Neverovatno mi je da je nekome poseta u takvim uslovima od 9000 ljudi, na košarkaškoj utakmici slaba?!
Где слаба?! 9000 људи на кошарци је фантастична посета...
За више од тога...треба још свашта нешто да се ,,поклопи,,...
А ако дође до нечег веома битног и одлучујућег - и Арена ће бити ,,тесна,,...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Ma, znaš kako je sa brojkama i statistikom...nekad nam kažu nešto bitno, a nekad baš i ne...
Veliki broj ljudi koji živi u Bgdu je samo neka ,,polazna tačka,, da bi možda neka velika ,,cifra,, mogla da dođe i na utakmicu...
Ali...od ,,tačke,, do realizacije... dugačak je put...

Nešto slično kao kad bismo rekli - u Bgdu živi toliko mnogo žena da je možda moguće da svakog vikenda ,,izađem u provod,, sa drugom...
Aha, možda...
Ali u realnosti - malo sutra...

Imaš u Bgdu i okolini 2 miliona ljudi - ali onih koji bi stvarno i stalno dolazili redovno na utakmicu - mnooogo je manje od te ,,cifretine,,...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Mozemo mi da razglabamo jos 5 dana.
Atmosfera protiv Buducnosti je bila jadna.

Da li neko u evropi moze masovnije i bolje? Ne znam, svakako malo ko. Ali znam da navijaci Partizana mogu.

A ni oko te epidemije se nesto mnogo ne sekiramo, ali hajde neka je i to jedan od razloga.
Kako god okrenes, ono u subotu je bilo ispod onoga sto sam bar ja ocekivao i stvarno mislim da je to razlog za brigu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
E pa sad… mislim da bi idealno biko kad bi postojala hala do 12,000 mesta kapacitet…
Pa onda dodje 8-9 kao protiv Crnogoraca,i to bi izgledalo mnogo utegnutije…
Ako cemo realno da pricamo,mnogo je ovo velika hala za nase uslove,ona nekako i jeste pravljena za specijalne dogadjaje..
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Да се играло у Пиониру, хала би била тесна. Па јбт ми у целој полусезони на фудбалу не можемо да скупимо 10.000. Ако уведу ковид пропуснице и за спортове у халама, неће нас бити ни трећина од ових 9000 против Будућности.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Hala izmedju 12-15k bi bila pravo merilo. Realno, nama kada su bitne utakmice, nama je i stadion mali... Tako da treba biti realan i rexi da nama hala vise od 15k i ne treba.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Atmosfera protiv Buducnosti je bila jadna.

Zbog cega je bila jadna?
Polu puna arena, u par navrata zajednicko navijanje cele hale, ne znam sta si ocekivao pa kazes da je bila jadna atmosfera.
Zvizdalo se kad su oni napadali, pravio se pritisak na protivnika.
Ne znam sta je vise trebalo, pa da kazes da je bila dobra ili odlicna atmosfera.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Vidi, uglavnom smo zviždali mi, a oni u ćošku su i dalje pevali, i onda su u jednom momentu prestali, na naše zviždanje, oni su ćutali. Simple as that. Ja sam za poslednjih petnaestak godina, propustila maksimalno pet ili šest utakmica, menjala smene, molila da izađem ranije pa ipak stizala tek na poluvreme, dovijala se na svakakve načine, a ove godine u Pionir nisam ušla. Prvo i osnovno, gužva, epidemiološka situacija, nisam vakcinisana, jesam preležala ali ne želim ni da razmišljam o tome uopšte, drugo, cena karte. Jeftinije, komfornije, manja gužva u Areni, koliko god i šta god ja mislim o prelasku u tu halu, to je drugi par cipela...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Nisam uopste hteo da ulazim u raspravu ko je zvizdao, nije to poenta, nego sam hteo da kazem da atmosfera uopste nije bila losa.
A inace zvizdalo se i iz "ćoška".
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
114
Reaction score
517
Što se tiče posete, nadam se samo da klub neće više dozvoliti situaciju kao pred ovu utakmicu - Da na blagajni ljudi odustaju jer im tamo saopšte da nema više karata za gornji nivo (600din), ima samo Standard 1 (1500 din). Imajući u vidu da je gore bilo i te kako mesta, to je po meni klasično vaćarenje sopstvenih navijača i ne priliči klubu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ne znam koliko je gore bilo mesta, ali moguće da ima ograničenje u broju karata koje klub može da proda zbog kovid protokola... sigurno ne smeju da prodaju pun kapacitet.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Da bas nema tu nikakve logike,bas naprotiv jer gore je bilo mesta koliko `oces,a dole puno. Samo im izgleda zinulo dupe za lovom,a epidemiolosku situaciju ko sisa,a samim tim i navijace
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top