Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.482
Reaction score
29.136
Локација
Novi Sad

Tako će Partizan morati da plati 5.000 evra zbog prekršaja u utakmici 5. kola Evrokupa protiv Lijetkabelisa, odnosno, ubacivanja čvrstih predmeta u teren.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Zna li se nešto više o povredi Smailagića? Meni nije delovalo strašno, odgledao snimak i njegov izlazak sa terena. Ceo dan niko ne objavljuje kakva je povreda u pitanju.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.200
Reaction score
15.770
Локација
Beograd
Džoni43, skočni zglob je u pitanju, e sada koje je težine povreda to se još uvek ne zna, mada aludiraju da možda i nije nešto ozbiljnije pošto je tražio od Pešića da ostane na terenu, međutim on ga je poslao preventivno na klupu pa tek onda u svlačionu da se tamo tretira. Znaćemo sutra sigurno u Nedelju se igra utakmica u Belgiji.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Znam da to nije Žocov rezon, ali me interesuje postoji li mogućnost da klub, ako ne da insistira, onda barem da preporuči da Smajli ne igra sljedeću za reprezentaciju?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.200
Reaction score
15.770
Локација
Beograd
Ja nigde nisam mogao da nađem neke vesti o njegovoj težini povrede? Bukvalno ništa.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.892
Reaction score
7.755
Danas se vracamo treningu, cini mi se da je Zoc tako naglasio, sigurno ce biti reportaze Tegeltije i verovatno cemo cuti Smajlija i nesto vise o eventualnoj povredi.
Subota, Laktasi, jedno od omiljenijih "gostovanja", nimalo naivan mec.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Улазница у Лакташима кошта 50КМ (25€). За стандард Републике Српске то је иживљавање. Вероватно иду на ту опцију да је ЖОЦ магнет за публику, па да што више згрну лове :confused-smiley-013:
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top