Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Zatvorio ih Zeljko u trening salu, i ubacuje im zivo meso kroz dimnjak.
Jer je tako mogucnosti jbg.
Zadar smo dobili bez njih dvojice, Split cemo bez druge dvojice.
Do proleca sve kako treba.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Au ljudi ala Tegi ubi u pojam Batu Zimonjića u ovom prilogu pred Split... Pa dobro majstore, svi mi volimo te priloge, ni ne moraš uvek nekog sagovornika (već se dovoljno jasno videlo ko ga je odjebao za intervjue i koje iste (uglavnom mlađe) vrti iz priloga u prilog), napravi prilog sa treninga, iz film-rooma, teretane uz muzičku podlogu, pesama hvala Bogu imamo! Izjave uzmi kada i svi ostali novinari u tom delu treninga otvorenom za medije i više nego dovoljno...

Mnogo sam zahvalan jer nam donosi ove priloge i kadrove, ali se tako uplete i udavi da sve postane negledivo...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Zagoru ocito treba vise prostora u igri. Kod Trinkijerija je bio najbolji i tada je ima slobodu za dribling sa trojke. Kada protivnicki igrac ocekuje taj ulaz, onda se logicno slabije brani sut za 3. Njemu je lucidnost i nepredvidivost najvece i oruzje i mana. Medjutim, Rade nije klasicni suter i od njega se ne mogu ocekivati visoki procenti u kontinuitetu.
Ono sto jos da unaprijedi je defanzivni skok (generalno gledano) i uz 10-12 poena imace odlican doprinos.

Cini mi se da mu je Zeljko dozvolio da vise kreira. Kao da se u strogo pozicionoj postavci nije najbolje snalazio. Trenutno Kuruc ne pravi razliku i Rade za sada dobro koristi svoje minute.
Mogu reci da me bas raduje. Za promjenu :) :) Ne brinem se za tanje role Pantera, Ledeja, cak ni Kuruca. Ono sto nam je potrebno za najvise domete je pouzdan Zagorac.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Zeljko se isto nesto ne oseca dobro ali je negativan bio na testiranju
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Split navodno dolazi sa 8 igrača, tako sam čitao na mozzartu
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Kad bi trebalo da se zna sigurno da li ce se odigrati utaimica?

Jel moguce da ce debili da objave tek 2-3 sata pred pocetak..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top