Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Nisam uspeo da ispratim, ne znam ni rezultat(vidim da je razmontiravanje po komentarima) , u 22h repriza na Arena3 premium. Jedva cekam!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Na vestima limenke pišu lako pobediti tim koji igra sa osam igrača. Pa mi dobar deo sezone igramo sa 8 do 10 igrača pa nikom ništa.


Miletić sjajno odigrao i baš zanimljivo bilo gledati Partizan sa dva centra u igri. Miletić mora bolje da koristi svoju visinu i da se ne plaši. Ima sad Lesora i Balsu pored sebe i nadam se da ce da se opusti. Treba nam što više igrača u rotacija za Aba i Eurokup.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
417
Reaction score
2.736
Локација
Beograd
Na vestima limenke pišu lako pobediti tim koji igra sa osam igrača. Pa mi dobar deo sezone igramo sa 8 do 10 igrača pa nikom ništa.


Miletić sjajno odigrao i baš zanimljivo bilo gledati Partizan sa dva centra u igri. Miletić mora bolje da koristi svoju visinu i da se ne plaši. Ima sad Lesora i Balsu pored sebe i nadam se da ce da se opusti. Treba nam što više igrača u rotacija za Aba i Eurokup.
Pa ne znam, trebalo je, da nam se komšinicini poklonici ne uvrede i ne zabrinu, da namerno promašujemo. Sve vreme o sebi pišu kako su favoriti, kako im niko ništa ne može, a kad god igramo puna im usta nas. Na svakom se koraku gleda da se opljune Partizan. Sve se omalovažava naše dobro, a veličaju njihovi "hrabri" porazi. Zamuckivač je veći i bolji trener od Žoca, čemu onda briga. Sad im je pritisak 200 sa 300 što smo pobedili Split 60 razlike(koji nije neki reper ni kad je u potpunom sastavu, ali nismo ni mi bili u punom sastavu)...šta je trebalo zbog njihovog mirnog sna da prikočimo i da "ispoštujemo" protivnika, po meni protivnik je ispoštovan u svakom smislu(pre meča i za vreme istog i svaka im čast što su došli i odigrali, a ne kao neki).
Samo jedno pitanje, jel bilo nekom žao kad je bilo 3 na 5, kad su nam rovarili oko "mladog gorana" Gagića, kad su nam tamo neki ljudi pljuvali Vlade Jovanovića, kad su bacali svinjsku glavu na teren, protivpožarne aparate, kad su drmali koševe, bacali kese sa urinom, jel bilo nekom žao? Jel neko žalio kad je oteran Dule Vujošević, i kad je razbijena najtalentovanija generacija KKP od kraja osamdesetih koja bi verovatno osvojila EL? E da jel bilo nekom žao kad Muta najavi tri igrača(Jovanović, Rakićević, Janković) pa svu trojicu odvedu u kurvu da greju klupu da ne bi igrali kod nas? Klizeći ljudine na Renfrou, četvorokorak, jel bilo nekom žao ili se slavilo i likovalo? Jel žao nekom zbog prekinute sezone zbog korone i odluke o poništavanju sezone(da se ne zaboravi kako je ko glasao tada)? Nikoga mi nije žao jer nikome nije žao Partizana, Partizan je sam i ima samo u sebe moze da se uzda.
Dok je dobro uživajmo, kad je loše tugujmo i to je to. Drugi me ne zanimaju. A cigojneri nek crknu. :D
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
207
Reaction score
1.294
Protivnik je ispostovan maksimalno. Svaka cast Splitu na tome sto su dosli i odigrali utakmicu i svaka cast nasim igracima na pristipu..
Ne postoji vece ponizenje u sportu nego kad vidis da te je protivniku zao i da protiv tebe ne igra punom snagom pa makar ta igra punom snagom znacila i poraz od 100 razlike… Tako sam se, barem ja, uvek osecao, a bilo je i ovakvih i onakvih situacija…..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Невероватно леп залазак Сунца на Новом Београду, а који сат после и неочекивано висока, али и свакако веома лепа победа Партизана у новобеоградској Арени!
Добро, Сплит је због Короне играо без неких играча, али...има нешто и до тога да смо ми све бољи... :D

ВЕЛИКУ ЗАХВАЛНОСТ дугујем нашем Кошаркашком Клубу Партизан и његовом пи-ару, Ивану Ивковићу, који су ми омогућили да фотографишем вечерашњу утакмицу!

Надам се да ће вам се бар нека од фотографија допасти, поставићу их у три ,,серијала,,.

:napred-partizan:




















 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Стварно је велика част бити уз наш тако и толико велики клуб...
И не само част, него и задовољство и срећа!
Доле, поред терена, још једном сам се уверио колико се Партизан воли...
Али и какви су и колики су разлози да се КК толико воли...
Причаћемо...
...и о томе...




















 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Mislim da smo pokazali velicinu i respekt, al isto pohvale i za Splicane.

Kako to da spustis rucnu, kako reci Glasu, e druze prikoci, nemoj da ubacujes, a isti se bori za minute i igra sjajnu kosarku, kako reci Koprivici da ne dominira, kad lik svaku tekmu je sve bolji, ili Kurucu reci da smanji intenzitet u odbrani?

Rotirali smo, sve sto smo imali na klupi, igrali su svi i rezultat je takav kakav jeste.

Zeljku pohvale za izjavu na konferenciju, na nama ostaje da dobijemo sve do kraja ( jbg i ja nisam normalan ) :D

Srecni Bozicni praznici familijo sa foruma, pa da u maju slavimo Evro i Aba titulu, pre toga cemo na KRK uzeti zalet, a Kls ce biti slag na torti i Deleon leon, ima da pevamo "Dule skini se":šal
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
@Goran Tomić Skidam kapu na izuzetno lepim i kvalitetnim fotografijama.
Po kadrovima bih rekao da si bio pored terena i verovatno si dobio novinarsku akreditaciju (svaka čast Ivanu Ivanoviću koji ti je u tome pomogao),koju definitivno treba da zadužiš do kraja sezone,a i nadalje.Zaista je lepo videti kada se dobrim fotografijama ovekoveče neki detalji iz utakmica.Svestan sam da dok fotografišeš ne možeš u potpunosti uživati u "vragolijama" naših košarkaša,ali to je svakako žrtva na koju si morao pristati :clap.
Iskoristiću priliku u ovom upisivanju i da čestitam svima koji danas slave Božić :).

Mir Božji Hristos se rodi!
Srećan Božić!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Стварно је велика част бити уз наш тако и толико велики клуб...
И не само част, него и задовољство и срећа!
Доле, поред терена, још једном сам се уверио колико се Партизан воли...
Али и какви су и колики су разлози да се КК толико воли...
Причаћемо...
...и о томе...




















Свака част за фотографије!
Можда би било практичније да их поставиш директно на форум а не преко ово imagebam-a, утисак би био још бољи.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Možda bi bilo praktičnije,ali definitivno je fotografija mnogo kvalitetnija i u većoj rezoluciji preko imagebeam-a pa ako hoće neko da je preuzme i sačuva to će biti u mnogo boljem kvalitetu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top