Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Raduje me sto za sada nemamo velike probleme sa rasporedom i kovidom, al opet od druge strane plasi me da u kasniju i bitniju fazu ne zakacimo to zlo, pogotovo nosioci igre. ( Rodions, Aleksa, Nemanja, Uros i Rade recimo da su pregrmeli ).
Ne verujem, mislim što se tiče Kovida da je to iza nas. Zbog zarađenih stvorio se prirodni imunitet.
A verovatno su većina već preležala kovid što u krevetu, što na nogama - uglavnom nisu ni znali imaju kovid.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Dobišmo derbi.

"obaranje forme" STOP
"ovako se osvaja liga" STOP
Svaka u gostima nam je trenutno derbi, kako će biti kad se bude odlučivalo ne znam.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.387
Reaction score
4.312
sve osim pobede zaboraviti sto pre... energije bez... nije nam bio dan, mozda su malo potcenili derbi, Kenan bi bio dobro pojacanje za nas, steta sto ga nismo uzeli
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Muka živa. Kad se krene bez energije i sa mišlju da će se protivnik sam dobiti obično bude ovako pa i gore.
Pavlićević prototip toga što nam treba.
Teraj dalje ali ozbiljno da se zamisle.
Dule pogodio u srž sa komentarima ako znate na šta mislim.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Ako niste gledali utakmicu i samo na kraju proverite rezultat ucinili ste pravu stvar. Postedili ste zivce i nije vam skocio pritisak.
Znam da nemoze svaku da dobijamo glatko i sa stoka razlikom ali jebote da cupas utamicu u zadnje minute i dozvolis ovim raspalim poluamaterima 34 skoka od kojih 15 u napadu je previse.
Bitno je da smo pobedili teraj dalje
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ovo je bilo na guzove, samo zbog nase kurcobolje. Madar i Ledej su prednjacili u istoj, ali se ovaj drugi na kraju iskupio, zbog iskustva i suvog kvaliteta. Naravno, najvaznije je da smo pobedili, ali ubuduce mora ozbiljniji pristup. Panter je bas zrelo odigrao zavrsnicu i prelomio u nasu korist.

Je l se zna sta je sa Kurucom?
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Kao da su peške išli u Podgoricu, takva nam je svežina bila.

Iznenađujuće loše odigrano.

Dao bih dva Lesora za Kamenka.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Koliko nam je trebalo pojacanje na centru imam utisak da lessor gusi ledeja i smajlija
Teska utakmica ali bitnno da smo pobedili
 
  • Like
Reactions: mvp
Статус
Затворена за писање одговора.
Top