Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne treba da radimo to.

Jedan igrac gore-dole u rotaciji, imamo sirok roster.
Ne slazem se da je nebitno takmicenje, ali ne bih isao ni toliko ekstremno da se sluzimo metodama drzavnog mezimceta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.718
Reaction score
29.440
Локација
Beograd
Слажем се да нема потребе да наврат-нанос људе ,,префабрикујемо,, у Србе, имамо их већ довољно, Загор из стрипа Србин, страшни брзи Пантер Србин, још по неки Србин, понеки Американац и Мурићи Албанац - довољно нас има па да узмемо тај куп. :D
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.079
Reaction score
5.017
Локација
vezenemam
Ne treba da radimo to.

Jedan igrac gore-dole u rotaciji, imamo sirok roster.
Ne slazem se da je nebitno takmicenje, ali ne bih isao ni toliko ekstremno da se sluzimo metodama drzavnog mezimceta.
Podržavam! Jedna od većih lakrdija je delenje pasoša (uglavnom) Amerikancima, šakom i kapom.
Ali šta bi falilo da Glas dobije naš pasoš, na primer?

Inače, što se tiče "prekobrojnih" stranaca, ako se Željko bude vodio trenutnom (a i dugoročnom) formom, prvi na spisku bi trebao biti Kuruc. Sa druge strane ako bude posmatrao kup kao jednu od (poslednjih) prilika da probudi "uspavanog Letonca", onda je Kuruc siguran putnik za Niš, a verovatno će otpasti Madar i Glas.
 
Последња измена:

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Da se ovo ne pretvori u neko licitiranje i nagađanje samo bih stvari oko stranaca za kup sagledao ovako. Centarska linija nam je potrebna cela iz razloga što tu možemo odneti najveću prevagu u eventualnom finalu sa ciganlijom. Rodi bi trebao da igra radi odbrane iskrivljenog samo da ga ovaj ne isprovocira ima sa ga izlomi (ispravi) da neće moći da ga sastave.
Tu dolazimo do bekovske linije. S' obzirom na partiju Mura mislim da je on probio neke blokade koju su mu nabili iz radničkog posle prve utakmice dolazimo do Glasa i Madara.
Elem, da mi osvojimo ovo pa kako god. Željko zna.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Moguće je da će Ledej dobiti srpski pasoš jer je stranac koji nikada nije zaigrao ni za jednu reprezentaciju, tako da Željko u tom slučaju ne bi mogao računati na jednog stranca za predstojeći kup.
Ja sam itekako protiv da se stranim igračima dodeli srpski pasoš. Neki su mnogo više uradili za ovu zemlju pa su izvisili dok eto kurta i murta preko noći dobiju pasoš.

Kup bi bio najzanimljiviji kada bi igrali domaći igrači. Mi imamo odlične omladince i kada bi se oni priključili Balši, Smajliju, Tristanu, Trifunoviću, Miletiću i hajde da uključim dva balvana Zagorca i Dangubu, imali bi koliko toliko zanimljiv i jak tim.

WebCrew edit
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.846
Није Загор балван. Балван бар има одговарајуће габарите.

Загор је изгубљен између позиција, између више деценија развоја кошарке и између жеље да пије кафу организујући синдикат и жеље да нешто професионално и одигра, некад, кад је расположен.

Дангубић је неталентовни дефанзивац и играч задатка, који је максимално спреман, ради и труди се. Не бих поредио.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Jel se zna nesto oko Avramovica?
Zdrav li je
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.480
Reaction score
29.133
Локација
Novi Sad

Nećemo klonuti duhom, napadamo sve ostalo što možemo napasti. Posedujemo kvalitet, možda smo bili u blagom padu forme kroz neke prethodne utakmice. Podići ćemo se i pronaći pravi put do osvajanja trofeja".
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.537
Локација
Yaoundé

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
Preposteni mi, pusticemo sve igrace u reprezentacije, i imacemo Ledeja i povredjenog Smajlija na treningu da "uigravaju" kombinacije... Za to vreme ce "preposteni" FMP2, preokupiran brigom za srpsku kosarku trenirati kompletan.
Naravno da ce svima biti puna usta price o Gospodinu Zeljku i lepim manirima koje pokusava da vrati u nasu kosarku, te Partizanu kao najvaznijem stubu reprezentacije, a odvratne ciganske njuske ce se otvoreno nasladjivati tom pricom...
Epilog ce biti, nasa ekipa neuigranija nego sto je neuigrana bila, sa ko zna kojom novom povredom, a FMP jos odmorniji i kompaktniji...
Meni je ovo cist primer samoubistva.
Resenje: Zabrana odlaska svim igracima ne reprezentativne pripreme (Ostoja da presece), zatvaranje u "rudnik", paklen rad, ishrana zivim mesom radi povecanja agresivnosti...:) , angazovanje Novice Velickovica ih skolujje kako se bori za Partizan...
 
Последња измена:

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Gledam sada fudbal LŠ, i baš mi Dušan Tadić i Aleksa Avramović liče!
Kamo sreće da nam Aleksa i igra bar na nivou Tadića.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Definitvno smo kurac od kluba... inače ovo nije moglo bez našeg pristanka, da smo rekli ne ništa od promene dana igranja... vreme da Ostojah polako kupi pinkle...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top