Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.305
pokazali smo kako izgubiti dobijenu utakmicu za 5 minuta...bolje sada negu u plej off-u... zeljko ce im jebati mater
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Psovanje i provociranje članova

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Svu živu familiju jebem svim ovim govnima u dvorani Govnoli koji su došli sad da navijaju za zelenog mutanta pa će da dođu opet za godinu dana kada gostuje Partizan. Niti je ovo proslava 75 godina kluba niti ste klub niti bilo kakav kurac. Imate dve godine postojanja usta vas jebem raspala.

Sami smo sebe dobili, rezultatski nebitan poraz, biće psihološki teško zato što smo izgubili dobijenu utakmicu.

Još jednom jebem sve po spisku ovim zelenima od jake do mazgoslava.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Za Avramovića najbolje važi ona o kravi koja da punu kantu mleka pa šutne i prospe. Inače mislim da smo izgubili Trifunovićevim koracima posle tri osvojene lopte.

Biće bolje kad Žoc sredi sredi ovo i rastera ove što zahvaljujući sreći i da ni oni sami ne znaju kako nose dres KKP.

I koji moj mi dozvoljavamo ovom mutantu da glumi pokojnu Olimpiju preko naše veličine ?
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Do prije 20 dana ovo bi lagano izgubili. Steta sto nismo dobili, ali ovo je nama rezultatski nebitna utakmica.
Padove u koncentraciji moramo smanjiti ako zelimo osvajati trofeje.

Polako sa Radetom, nije bio toliko los. Samo jedna glupost koja cak nije ni kostala.

Nas najveci problem je Rupa na pozici 3. I to gdje imamo najvise igraca. Pa kakvi li su Kurucs i Dangubic, kada Trifa i Zagor dobijaju prednost.
EDIT: I za Aleksu mozemo reci da je generalno bio dobar. Djeluje mi da se dugo ladio na klupi i kao da nije bio isti kada je usao pred kraj. Jbg, moramo forsirati Madara jer on je nasa buducnost.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
416
Reaction score
2.733
Локација
Beograd
Sudije, nemam reči... ovako da se sudi Partizanu, be znam... ne znam šta da kažem... drzao je i Željko bespotrebno Lesora koji nas je bacio u kontra-ritam, ali ovo sve se ne bi ni desilo da smo imali normalno suđenje. Sramno. Polse onog "faula u napadu" Smajliju koji su se usudili da sviraju, i koji s ene bi usudili da sviraju bilo kojoj domaćoj ekipi iz vrha, ovo je novi pokazatelj kakvo ćemo suđenje da imamo u zavrsnici lige. Mi smo svakako drugi, ali ovakva krađa, ja ne verujem da niko nije odreagovao na ono u prvom poluvremenu.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Celu utakmicu vodis, pikas kosarku lepo, i onda dozvolis 10:0 i 4 promasena bacanja za redom, a vidis od pocetka da i sudije vrse pritisak. Bas glup poraz ali dobro, nije bitan.
Aleksa moras retrovizore da ugradis na masku ebem mu miša :D
Teraj dalje, lepo to izgleda, gazi gazi gazi dalje, recikliraj!!!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Panter mnogo ispod proseka, a ova tri slepca u narandzastim majicama njima posebno jebem majke, 30 bacanja im svirali, plus one nebulozne tehnicke, bez komentara…
Nema veze idemo dalje, ionako se nismo mnogo nadali prvom mestu…
Kako Zoc kaze, bitno je da budemo pravi tad kad to najvise budemo trebali :partizan-fan:

Panter je doktor. To što mu je bukvalno izašlo 3 lopte iz koša je loša sreća. To kako se čovek bori, podređuje se timu, je za udžbenik. On je kapiten bez trake. Bili smo mi pravi i danas, imali su konjušari sreće.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Више сам у шоку него што сам разочаран поразом. Аврамовић и Лесор, играчи који нестају под притиском. Цео меч смо квалитетно одиграли и онда задња 2 минута... Сачувај Боже. Биће, надам се, још прилика да играмо са овим педерима, добиће по лабрњи код нас само тако.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Gledao sam na preskoke ali ne računajući pomračenje u poslednja dva minuta dosta stabilna i dobra utakmica, onako laički i preuzimanje u odbrani dosta bolje deluje. Mutant 2 ima ozbiljan niz pobeda, očekivao sam da će oni biti dominantni i u vođstvu veći deo utakmice, ali uz malo pameti i koncentracije ovo smo trebali lagano privesti kraju.
Sudjenje perfidno i pedersko, šta im je značila ona mrtva lopta, Smajliju su dali tehničku za 1 pokret rukom, omic je umalo poleteo u poslednjem minutu koliko se kurobecao tokom pregledanja snimka i nista. Drug predsednik da se fokusira na borbe kroz institucije a da smanji dupeuvlacenje pizdoustom i svadjanje sa bivšim trenerima.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Bravo za MUDA

Bravo Madar

Aleksaaaaaa...

Ni krivi ni dužni pobediše, ali dobro je ovo

Najbolji komentar. Odlično je ovo!

Tvrdim 3 stvari:

1. Ovo je naša bolja utakmica ove sezone /uz sve gluposti/;
2. FMP neće igrati finale s kim god da se ukrste
3. Ko god da bude sa nama u finalu, mi osvajamo ABA
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.563
Локација
Beograd
Poraz nikad nije nebitan, ali sam zaista zadovoljan kako je sve išlo do ovog Aleksinog pomračenja uma na kraju. Četiri bacanja u nizu i provociranje njihovog šuta za tri pri +7 kada je Dragić pogodio su nas koštali pobede.
Suđenje, odavno nisam ovakve Miki Mause gledao da dele "pravdu", a Mrtva na kraju je samo šlag na tortu. Besan sam na nas što smo im bukvalno dali materijal da misle da mogu sa nama kako hoće i samo to, ostalo danas uz neigranja Mura, Kuruca i bukvalno sakaćenje Koprivice je sasvim bilo za moje ukuse ok...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Sve ovo ide u rok službe i onoga što nas uskoro očekuje kroz playoff EC-a pa onda i ABA.

CedeOli je ekipa sa strašnom formom, mi nismo čak i trenutno ništa ispod te forme a još imamo zamajca ispred sebe! Kao nekog iz košarke samo me brinu tih par igrača koji su već na gornjoj granici limita. Raduje me što se sada zna šta se radi u odbrani i rotacija i pomoć jako lepo izgleda.

Sada sedam dana za dobar trening za još veći upgrade na obe strane terena!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Статус
Затворена за писање одговора.
Top