Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Reče Željko na konferenciji da je bio planiran da igra ali je bolestan.

Slušao sam pažljivo prvo je nabrojao sve ostale igrače i onda se setio i Kuruksa. Kaže plus i ovaj Kuruks je bio bolestan, on je deo tima , trenira i on. Možda se varam ali mislim da se na njega računa, ako se Miletić povredi :D
Inače ga stvarno gotivim, moze u nekim su da doprinese, ali svakako najveće razočaranje ove sezone, kada pogledam šta sam od njega očekivao kad je dolazio. Ubedjen sam sledeće sezone on je negde daleko odavde.
Glas vidljivo u padu forme, i on neće imati mnogo minuta u narednim mečevima , kako je igrao onaj deo sezone , ko dug Bogdana da je ušao u njega tada, sta ti je glava i samopouzdanje.

Inače jedva čekam sredu i da konačno počne ono što svi čekamo od avgusta.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Dok sam (nažalost) gledao tekme isključivo na tv-u, mogao sam nakon utakmica da imam razne (laičke) utiske vezane za igru, zalaganje, greške...

Od tekme sa Mornarom ja imam nekoliko utisaka koji se ponavljaju:

-Mogao bih da gledam uživo utakmicu i da samo posmatram Želimira, i ne bih se smorio;
-Svaki igrač se trudi da se dokaže publici i Željku, a to je preduslov za sve ostalo;
-Glas se boji Željka :rolleyes::rolleyes::rolleyes:;
-Madar je igrač sa najlepšom tehnikom koju sam video uživo (a gledao sam i 5+ NBA utakmica, i da, subjektivan sam);
-Novica je i dalje tu, i dalje je kapiten i hvala mu!

Sad kreće ono pravo i neka traje što duže!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Ma boli me kuruks za Kuruksa... ajd bre hajpovao se od nekih ko da je Isus... brate igrač ko i svaki drugi, ako se dokaže igraće itoeto, nek da trojku za titulu:)...
Bukvalno kad sam video onaj pozdrav i radost Željka i Duleta kad nisam zaplakao tamo... kucanje Balše i pas iza leđa Avrama ka Lesoru(šteta) e to je Partizan...
Sve karte skrivene i čeka se grobarijus Alimpijević da se pokloni Željku i da lambada krene...
Bože koliko je ono međ kolenima Saleta Đorđevića donelo Partizanu nismo ni svesni...Sale mi te volimo!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Madar u prethodnim utakmicama koristi sve više i više šut sa distance, ne davi loptu kao pre. Ima sada dva izbora, ili da sam sebi izgradi prostor za šut ili da drugom doda loptu, kao da mu se najzad složile kockice pa više ne pravi velike gluposti.

Najbolje da sačekamo i vidimo na kog Željko više ne računa, zvanično naravno. Ne kroz špekulacije.

Inače, moj izbor igrača se nije mnogo razlikovao tokom sezone. Dolaskom nekih, stari su gubili mesto i po meni je to opravdano.

1. Balša
2. Lesor
3. Madar
4. Fali nam drugi plej
5. Avramović
6. Panter
7. Mur (od skorera, nije se bunio i prihvatio je da igra za tim)
8. Glas (neki ga ovde osporavaju ali on itekako podseća na Bogdanovića)
9. Ledej
10.Smajli
11.Tristan
12. Fali igrač

Otpadaju Miletić, Dangubić i Zagorac.
Lomi se za Kuruksa ali on nikako da slomi tu barijeru u glavi i da bude top igrač.

Za 12 mesto u timu bih doveo srpskog igrača, ima dosta potencijala koji su svakako bolji od ovih što nisu na spisku.

Zagorac se potpuno izgubio, gledam njegovo ponašanje na utakmici, kao da luta, strepi.


P.S. Smatram da Željko još uvek nije puštao neke akcije sa treninga na zvaničnim utakmicama i to je plus za nas.
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Madar u prethodnim utakmicama koristi sve više i više šut sa distance, ne davi loptu kao pre. Ima sada dva izbora, ili da sam sebi izgradi prostor za šut ili da drugom doda loptu, kao da mu se najzad složile kockice pa više ne pravi velike gluposti.

Najbolje da sačekamo i vidimo na kog Željko više ne računa, zvanično naravno. Ne kroz špekulacije.

Inače, moj izbor igrača se nije mnogo razlikovao tokom sezone. Dolaskom nekih, stari su gubili mesto i po meni je to opravdano.

1. Balša
2. Lesor
3. Madar
4. Fali nam drugi plej
5. Avramović
6. Panter
7. Mur (od skorera, nije se bunio i prihvatio je da igra za tim)
8. Glas (neki ga ovde osporavaju ali on itekako podseća na Bogdanovića)
9. Ledej
10.Smajli
11.Tristan
12. Fali igrač

Otpadaju Miletić, Dangubić i Zagorac.
Lomi se za Kuruksa ali on nikako da slomi tu barijeru u glavi i da bude top igrač.

Za 12 mesto u timu bih doveo srpskog igrača, ima dosta potencijala koji su svakako bolji od ovih što nisu na spisku.

Zagorac se potpuno izgubio, gledam njegovo ponašanje na utakmici, kao da luta, strepi.


P.S. Smatram da Željko još uvek nije puštao neke akcije sa treninga na zvaničnim utakmicama i to je plus za nas.
Uigravace nove akcije u eliminacionim mecevima
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Moj utisak je da se na treninzima uigravaju mnoge druge akcije vec duze vreme. Protiv Igokee je Zeljko nesto i isprobao pa je i sam Bajic na konferenciji priznao da ih je to zbunilo. Ko zna sta je Zeljko spremio i uopste nisam ubedjen da se na Kuruca, Glasa, pa i Dangubica ne racuna ozbiljno u finisu sezone.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.156
Reaction score
3.672
Dobra utakmica sa Cibonom. Mozda mec nije bio rezultatski vazan, ali je zalaganje bilo standardno i pobjeda nije bila upitna.

Zanimljiva mi je retrospektiva izmedju dva meca sa Cibosima. Bila je ona pripremna utakmica koju smo izgubili i kada samo svi vidjeli da je potrebno vrijeme za uigravanje. Oni su bili u top formi a mi tek sakupljeni. Jedino izmjene u timu su dolazak Lesora i ispadanje Kurucsa. Igra je toliko unaprijedjena dok iscekujemo zavrsnicu.
Rutinski smo ih odradili. Znali su da nemaju sanse.

Zagrljaj Duleta i Zeljka, cibonini dresovi od kojih sam pomislio da je neki problem sa digitalizacijom, Zeljkov ulazak u teren nakon Glasove trojke iz okreta.. toliko lijepih utisaka od sinoc.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
nRlkDY.gif
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
Lagano dinoć i s pola gasa, uz voljni momenat na maksimumu.

Jrdan lični utisak: Gregor je sada u onoj fazi u kojoj je bio Jam pre nego je prokinuo...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Gde 5ti nadjose, tad ću na svadbu da budem :(
Koji baksuz
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.776
Ja bih propustio i sopstvenu svadbu ako kojim slucajem igramo finale protiv gurbete.

Tegi javlja da je ostalo jos 3000 karata, e sad zavisi na koji kapacitet se to racuna.

Ocekujem 13.000.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Ja bih propustio i sopstvenu svadbu ako kojim slucajem igramo finale protiv gurbete.

Tegi javlja da je ostalo jos 3000 karata, e sad zavisi na koji kapacitet se to racuna.

Ocekujem 13.000.
Prica da je ostalo jos 3000 karata je vec od srede, verujem da su pustili odredjeni kontigent u prodaju i cim su videli da ide kao nenormalno, u prva dva dana rasprodat nivo 200 i nivo 400 centralno, povecavaju, jer malo malo preko onlajn kupovine na tiketlajnu se odjednom stvore i neka random mesta za nivo 400 centralno, a dobro znam da sam u cetvrtak gledao nivo 400 centralno preko sajta i da je sve bilo rasprodato…
17 hiljada minimum :pfc:
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.487
Reaction score
29.178
Локација
Novi Sad
Gledam sad na rts emisiju.... koja emocija me radi a tad sam imao 2 godine, nisam znao ni da serem bez pelena....kud nisam stariji bar 10ak godina, da ispratim ovo uzivo onomad....

VOLIM TE PARTIZANE, BAS JAKO!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top