Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
@Grave
Znam da sam već više puta napisao nešto slično o mom doživljaju prošle utakmice, ali obzirom da sam gledao samo poslednjih 6 minuta regularnog toka i produžetak, možda je neki moj utisak (stečen preko interneta) pogrešan...

Dakle, ako Aleksa nije išao do njihove klupe da ih podjebava, zašto je išao?
Jel nešto prethodilo tome, oni radili nešto njemu, pa im on uzvratio?
Ili šta?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Goran Tomić
iz nekog razloga tebi odgovara da kažem : " Avramović je otišao da ih zajebava i nije mu bitna utakmica a ni šta Obradović želi da mu kaže"
Ne mogu ti i neću to reći.

Košarkaška utakmica odavno nije romantični skok-šut.

Njemu je poznat razlog i on će možda nekad interpretirati široj masi.
Veruj mi jednu stvar. Miljama je daleko od toga što si sliku stvorio i u etar pustio.
Jer postupci, agresija i borba govore u pravcu opozita od toga.
Mogu ti reći zašto to ljudi inače rade.
I ne kažem da je to njegova priča...
Odlazak kod klupe i bacanje pogleda na tablu napada dolazi se do preispitivanja da li je ili ne video akciju... Iz toga se rađa nervoza i menjanje odluke.
Naravno da mu nije uspeo manevar...
Kao što sam rekao ne opravdavam to, ali svakako mu ne uzimam za zlo i da ga osuđujem da je to karma ili ko zna šta i još da ga boli kurac.
Sa pravom mu je dodeljena uloga lidera na kraju, i to zakucavanje promašeno je došlo iz njegove dobrog zalamanja...
Jednostavno nije nas htelo i ko zna zašto je to dobro.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
@Grave
Da smo popričali, skapirali bismo se za dva minuta... ovako, preko tastature i foruma, potrajalo je dan i noć...
Ali, šta bi forumaši čitali za svo to vreme da nema ovakvih kao što smo mi?
:ziveli
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.402
Локација
Beograd
''BasketNews''

 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Specijalnu pozivnicu ne zasluzujemo, da se ne lazemo, sa onim mi smo Partizan, velika armija navijaca, puna hala, Zeljko itd.

Teren druze, to je merilo, kad jedva dobijes Sljonsk, Lietkabelis kuci, dok te isti tim odvali na strani, razni Turk Telekomi i Burse, kad ti Mega ubaci 100 poena u Pioniru, kad ti svaka ekipa spakuje 10+ trojki, nemas potrebu da izlazis na crtu Barseloni, Realu, Efesu itd.

Sezona je zavrsena i pravo je vreme da se krene sa secom tima i sa time na koga se moze racunati sledece sezone, na koga ne.

Ti mozes yugo da skockas do jaja, felne da blistaju, al ne ide se na F1 trku sa yugicem.

Srecan Vaskrs svima, sve najbolje od srca!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Dao sam ,,lajk,, za (samo)kritičnost, jer je tačno da trenutni rezultati ne pokazuju da smo F1 koji je spreman da se takmiči u Evroligi...

Bili smo mnogo poleteli, i kao što reče kolega:
ne deli se krzno zivog medveda...

Ali...

I mi smo još uvek taj jedan ,,živi medved,, jer sezona još uvek traje, te ako preko ABA lige DOKAŽEMO da možemo do Evrolige - onda će nam mesto biti tamo, pa...bilo da posle dodatno ,,budžimo,, tog našeg yugića, bilo da se ,,ponovimo,, nekom jačom ,,markom,,... :D
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.607
Локација
Novi Sad
Kako velika cistka? Po meni samo Dangubic i Miletic da idu, jer ljudi ni ne igraju. Kurucs isto ako nije u planu, Glas isto. Oni su najmanje igrali ove sezone. Cak se i Trifa izvukao do kraja sezone.

Ovo je po nekome ko gleda kosarku, nisam strucnjak niti se razumem nesto previse u kosarsku, taktike i te zajebancije, pola sto "znam" sam naucio ovde na forumu citajuci komentare ovih sto se bave kosarkom :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
U pravu si kolega, ali ne polazem nadu u osvajanje takmicenja koje organizuje i su pod komande coravog gmizavca iz zeleznika.
Полажем наду у победу сваког тима Партизана у свакој утакмици и у сваком спорту!

Мртве бројимо на крају!
На крају утакмице, на крају сезоне, на крају деценије...али свакако и увек на крају...
Јер Гробарима је ипак тешко утећи са лопате! :D

:napred-partizan:
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Ako ćemo već o "seći ili ne", prvi od igrača sa kojima bih se pozdravio su Panter i Lidej.
Posle njih, ako se "seče", pozdravio bih se, ako ne sa svima, onda sa većinom "iskusnih" (23+).
Nijednog mladog, ponajmanje Glasa, ne bih se odrekao ni u ludilu.
Ali ima ko odlučuje, i ko će odlučivati o tome, kada dođe vreme.
A vreme je i najbolji sudija za sve.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.652
Локација
E-WEST
Opet će celo leto da se nagađa igramo li EL ili ne. Meni se iskreno ne igra.

Ali da bi bili konkurentni i u aba, moramo.

EL je trenutno teški shit.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.495
Reaction score
21.587
Локација
Beograd
Generalno organizacija evropske košarke je na istorijskom i sportskom minimumu. Verovatno najgore sređena vrhuška nekog sporta od svih u svetu, bukvalno je LEN na višem nivou.
Ne bi se bunio sekunda da ne igramo EL, da nema licenci, nego kao u fudbalu, koji si u prvenstvu, tako igraš u Evropi. Kraj priče. Šta vama puca prsluk što ja želim da imam 2M€ budžet, ako ja sa time uspevam da radim ono što je meni uspeh...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Specijalnu pozivnicu ne zasluzujemo, da se ne lazemo, sa onim mi smo Partizan, velika armija navijaca, puna hala, Zeljko itd.

Teren druze, to je merilo, kad jedva dobijes Sljonsk, Lietkabelis kuci, dok te isti tim odvali na strani, razni Turk Telekomi i Burse, kad ti Mega ubaci 100 poena u Pioniru, kad ti svaka ekipa spakuje 10+ trojki, nemas potrebu da izlazis na crtu Barseloni, Realu, Efesu itd.

Sezona je zavrsena i pravo je vreme da se krene sa secom tima i sa time na koga se moze racunati sledece sezone, na koga ne.

Ti mozes yugo da skockas do jaja, felne da blistaju, al ne ide se na F1 trku sa yugicem.

Srecan Vaskrs svima, sve najbolje od srca!

Специјална позивница и јесте "специјслна" по томе што се она по својој природи "НЕ ЗАСЛУЖУЈЕ" спортским резултатом /јер да се пласман заслужује спортским резултатом, позивница не би ни била потребна/. Дакле, ако смо закључили да се позивница ДОБИЈА када се пласман не оствари на терену /што важи за све икада позване клубове, а не само за евентуално позвани Партизан/, остаје да се види чиме се то позивница заслужује?

Прво и пре свега, заслужује се НОВЦЕМ и политичким утицајем. Затим се заслужује географском припадношћу у смислу "великог тржишта" за ЕЛ, њене спонзоре, клубове и итд.

Пошто новца НЕМАМО довољно, и пошто НИСМО велико тржиште, вероватно да по до сада познатим критеријумима НЕЋЕМО ни добити позивницу ЕЛ.

Међутим, ако је ИПАК добијемо, можеш ли претпоставити ЗАШТО ћемо је добити /хипотетички, АКО је добијемо/. Ако то нису паре, није политика, није велико тржиште, хајде да размислимо шта је то онда и који би евентуално били разлози да нам доделе позивницу? Можда зато што нас виде као "мале Русе" /а Руси им јакооо недостају/, па да онда будемо замена за ВЕЛИКЕ РУСЕ које су избацили из такмичења? Могуће, али не верујем да њима треба ико сличан Русима, шта више сличност са њима била би нам већа мана него предност у одлучивању да се позивница додели баш Партизану.

Ако није ни замена за Русе, шта може бити разлог питам се /те/?

Што се тиче YUGO аутомобила, не сећам се године у којој Партизан по својој вредности у евролигу није кренуо управо у овој "марки возила"... У односу на све друге, ми смо увек изгледали баш као YUGO /с коца и конопца, ал имамо душу!/ Све је њих по Европи јебала само једна ситница: Кад просечан баја седне у Ф1, потуче га профи возач Југића са душом. Е ту математику они нису могли да реше никада. Да смо у просеку 2 године имали старији тим, ми бисмо Турке решили глатко, ал јбг нисмо. ЕЛ на терену заслужили НИСМО ал за позивницу нисам сигуран.

Вероватно да је нећемо ни добити, али ако је добијемо, очекујем да ми протумачиш на основу чега смо је добили. Било би стварно глупо да се лажем како је то због најбољих навијача, највећег клуба у Европи, због Жељка Обрадовића /највећег икада у Европи/, то су свакако само заблуде глупих навијача Партизана који су себе убедили да је то тако а у ствари није! Па пошто је реч о лагању самога себе, пошто ни то није разлог позивнице /ако дође/, баш ме интересује који је то прави разлог...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Опростите за узастопни пост /бодујте, кажњавајте, банујте, бришите пост, како год.../, морам да наставим реплику јер ми сад запало за око. Кажеш брате Иља, "време је за сечу у екипи", слажем се! Али на чега ће та сеча да личи ако не играмо ЕЛ следеће сезоне? /под условом да је сезона готова како кажеш или ако не добијемо позивницу ЕЛ/.

Ко ће у том случају да буде претендент да обуче дрес Партизана? Хоћемо ли бити YUGO или Трабант? Или је можда ипак боље да се та позивница добије? Јер без тога је стварно велико питање на кога може да се рачуна а на кога не. Једина двојица за коју сам сигуран да ће остати ако не одемо у ЕЛ су Раде и Дангуба, за остале се не бих кладио. Чак и да остану сви што имају уговор, остаће изгледа због заблуде и лагања себе да је Партизан највећи у Европи са тренером који је највећи икада /мада, ко ће га знати, пре ће бити да њихови разлози леже у милионима евра за сваког понаособ/...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top