Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Zašto me današnja KZN podsetila na onu 2005. :confused:
Ta je bila posle utakmice, ova je pre...

Iskreno, vise sam misljenja posta pre tebe nego da se nesto dramaticno lose desava.
Pre Burse je sve bilo lepo, teklo je svugde oko nas med i mleko, Bog licno je hodao po zemlji ali verovatno za vreme utakmice zaglavio je na neki splav i jbg... desilo se to sto se desilo.

Ove smo dobili 2 puta u sezoni, po meni vrlo lako.
Ok nije bilo lako igracima, ali nikad u oba susreta nisam sumnjao u pobedi. Jednostavno od prvog sekunda utakmica se videlo da pristupamo vrlo ozbiljno i da smo bili reseni da dobijemo!

Jednostavno ponoviti sve isto i bice sve u redu! :icon-smile:
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Da ce biti lako nece ali uopste nemam ni trunku sumnje u nase igrace, ovo sto je Trener izjavio na konferenciji vjerujem u ono sto je kolega @gurtang napisao da je sve to psiholoska igra :ziveli
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ma najbolje da dovodimo talentovane klince od 18, 19 godina i da odmah zahtevamo da postanu zveri.
Nije ni Veseli odmah postao onaj Veseli sa fajnal fora ili Fenera.
Madar je veliki talenat, kojeg treba sačekati koliko god.
Uostalom, on je već za ovo kratko vreme pokazao OGROMAN potencijal na poziciji koja je jako, jako zahtevna.
Nemoguće je ne primetiti tako nešto.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.296
Локација
Kej Republika
Sta je on pokazao ove sezone?
Nestvaran talenat pre svega. Lepota je u oku posmatrača. Ako ti ne vidiš lakoću kojom ovaj momak igra, koordinaciju, kontrolu lopte, onda teško de ti neko može objasniti šta je on pokazao. Gledati malog Madara, Balšu, Smajlija, Tristana, je privilegija. Imaćeš priliku kroz par godina da se hvališ da su ti momci nosili naš dres, kad budu tresli po NBA-u.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Nestvaran talenat pre svega. Lepota je u oku posmatrača. Ako ti ne vidiš lakoću kojom ovaj momak igra, koordinaciju, kontrolu lopte, onda teško de ti neko može objasniti šta je on pokazao. Gledati malog Madara, Balšu, Smajlija, Tristana, je privilegija. Imaćeš priliku kroz par godina da se hvališ da su ti momci nosili naš dres, kad budu tresli po NBA-u.
Sta ja imam od toga sto ce oni da tresu po nba? Ako Partizan nije sampion?
 
  • Like
Reactions: Zex
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Прикладна слика, тренутку у коме се налази @partizanbc! Много тога је започето ове сезоне, која је требала да буде историјска, међутим, нажалост мало тога је завршено.

Млади кошаркаш Партизана, @balsa_koprivica на завршницу АБА лиге гледа као на другу шансу.

– Неки пут у животу немаш другу шансу да исправиш нешто, али ето нама се даје та друга шанса кроз АБА лигу да урадимо нешто позитивно. Очекивања су да увек победимо. Победили смо их два пута, али сматрам, гледајући их против ФМП Железника, да су сада много боља екипа. У плеј-офу се игра јаче и сматрам да ћемо бити спремни за ову утакмицу.

Утакмица @aba.liga против @buducnostvoli игра се пред вероватно распродатим трибинама бивше хале ”Пионир”, вечерас од 19 часова.

@mihailo.erovicph

#kkpartizan #partizan #bcpartizan #partizanbeograd #partizanbelgrade #abaliga #playoff #srbija #serbia #srpskakosarka #europeanbasketball #kosarka #basketball #grobari #grobarijug
http://instagr.am/p/CdYBNKFg2Wq/
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sta ja imam od toga sto ce oni da tresu po nba? Ako Partizan nije sampion?
Ako postoji neki košarkaš zbog kojeg bi dolazio da gledam neku utakmicu nevezano za Partizan to bi bio Madar.
Ako je merna jedinica "Šta imam od toga kad Partizan nije šampion"
Onda svakako si u pravu.
Stim što onda su svi promašaji jer Partizan nije šampion a nije ni kraj sezone?!
Potpuna je glupost onda i raspravljati o učinku Madara.

Ukoliko je pitanje šta Madar znači Partizanu i konceptu može se o tome razgovarati i diskutovati jer argumenti postoje.
Ali pravo pitanje za bilo kakav razgovor je šta ti se zapravo ne sviđa kod Madara?
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Ilyasova @Goran Tomić @harakiri
Mislim da u temi predviđenoj za komentarisanje dešavanja u Kk Partizan ipak bih više voleo pročitati o igračima Partizana nego o vašem emotivnom odnosu prema NBA.
Ne vidim poentu razgovora na temi (ne) doprinosa nekog igrača Partizana samo što ćeš reći da je on greška i završiti sa izlaganjem.
Da bi vam neko mogao odgovoriti zašto je Madar dobar za Partizan... A (očigledno) izbegli i ovo nepotrebno "Volim Partizan, briga me za NBA" grananje, jer je neko počeo pričati prvo o dugoročnim ciljevima.. morate izneti zašto je on loš po Partizan i promašena ivesticija?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Paaa...ja mislim da je Madar baš dobar po Partizan i odlična investicija, ali ne bih sad da ,,razvlačim priču,, o svakom našem košarkašu ponaosob, jer sam ionako svakodnevno na raznim temama, pa bar da vas ovde malo manje smaram...
Neki naši igrači su dobri, neki su perspektiva, neki nisu baš za Partizan, neki nisu ,,povukli,, kad je bilo najbitnije i kada se to od njih najviše očekivalo, ali...
Sezona nije završena, cilj je bio ulazak u Evroligu i osvajanje nekih trofeja - kad se sezona završi ,,brojimo mrtve,, - sačekajmo još malo pre konačnog ,,suda,,...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.296
Локација
Kej Republika
Ova pauza od Burse do Buducnosti kao da je trajala 6 meseci.
Navijaci znam da su kao izduvan balon trenutno, nemam dilemu.
Najvaznije je da su nam igraci u drugacijem raspolozenju, jer ipak oni se pitaju. Mi dosta manje.

Dzikic i Buducnost su sad underdog u ocima svih. Milsim da su tu najjaci, rastereceni.
Kako izgledaju ove sezone, favoriti smo.
Nadam se da je lekcija naucena, da se Bursa nece i ne sme ponoviti.

Ajmo mi! Prvo do finala nakon toliko godina, pa i da se osvoji ova ABA konacno!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top