Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.022
Na stranu sve, ali da se ovde odomaćilo da Budućnost nazivamo milogorcima, mislim stvarno dokle više?!
Ajd u početku je bilo ok kao fora, ali sad već postaje smaranje.
Nas neprijatelj broj 1 i narednih 99 mesta su cigani sa svim svojim mutacijama. Prvo slobodno mesto za mržnju prema nekom drugom je tek na broju 101.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.386
Reaction score
4.312
Milogorci su crnogorski cigani, drugo pakovanje..ali stoji da su na 101 mestu
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Micun tom logikom ne treba kenjati ni po Iglici, jer nismo SD-ovi, niri po Ostoji jer nismo predsednici kluba. Kritika je zdravorazumsko razmisljanje. Neosnovane krike, isto kao i bespogovorno povladjivanje je kenjanje.

Kad budes videla Zeljka Obradovica kako sa tompusom, nakoksiran, u zagrljaju Vazure masno laže, udri.

Pola strane sam pisao da je kritika ok, i ako si u stanju da das ozbiljnu, utemeljenu i kompetentnu kritiku i ako nisi trener, daj je. Onaj Milenko sa histija, je inzenjer elektrotehnike, recimo, pa lepo to radi i razni drugi koji nisu treneri.
Ovde to reko ko pokusava da uradi, a kamo li da uspe u tome. Kad kazes mrs cigance to nije kritika nego pljuvacina.

Nemoj samo da stavljamo Ilijeva i Obradovica u isti kontekst, ni hipoteticki.

Ima ljudi koji zasluzuju da se pausalne kritike prema njima obustave makar dok se i dalje bore za vise ciljeve, a ima ljudi koji to ne zasluzuju. Zeljko to zasluzuje, stanoje vise to ne zasluzuje, a Ilijev to nikad nije zasluzio.

Ti mislis da je tvoj zdrav razum dovoljan, pricaj o cemu oces. I ja kenjam cesto o tome u sta se ne razumem, i ovde sam dosta to radio, izvalili su me ljudi davno. Tako da mozes i ti... Samo ja necu da ti aplaudiram.

Suzdrzati se od definitivnih ocena o Zelimirovom radu u ovom trenutku nije slepo povladjivanje, vec pokusaj da budem jedan od glasova koj koji zeli da doprinese skidanju tenzije sa ekipe. Ta usrana ocekivanja i saznanje kave 'kritike' slede posle svakog pogresnog koraka su klincima teret. Jedan bedan glas imam i juzer na forumu i zato ga koristim, jer ja mislim da je to dobro.

Ti, bre, radi sta oces.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Bolje i da ne odemo u finalu, ovo je veceras bilo slika i prilika sta bi nas tamo ocekivalo.

Ovo se ne vidja ni u bundes-ligi.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Problem je sto su mu greske kroz celu sezonu iste.i najvise mu se zamera kako to ne vidi i nemenja...nije krivica igraca sto 4 cetvrtinu i produzetak ne menja nikoga,nisu krivi igraci sto se od njih ne trazi faul da prave...ovo nam se dogadja cele sezone..tako da kritika ka njemu nije bez osnova
Pa kroz celu sezonu igra bez pleja i krila, i sve greske proizilaze iz ove dve. Nema ko da smiri igru i nema ko da odmeni Pantera na sutu, tako da su nam opcije malobrojne.
Sve se svodi na procenat suta, a tu smo nestabilni cele sezone. Ili ubijemo protivnika ili sebe, treceg nema.
Prvi put kad sut - rulet stane na crno , druga ce se pesma pevati.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
@Micun tom logikom ne treba kenjati ni po Iglici, jer nismo SD-ovi, niri po Ostoji jer nismo predsednici kluba. Kritika je zdravorazumsko razmisljanje. Neosnovane krike, isto kao i bespogovorno povladjivanje je kenjanje.

Dosta te postujem kao clana foruma, pa ne bih da me shvatis pogresno, ali mislim da ti poredjenje Iglice i Obradovica i nije bas na mestu.

A sto se tice kritika, nisam ja apriori protiv kritika. Ali ako su kritike, voleo bih da cujem konstruktivne kritike. Tako nesto bi se moglo ocekivati od mozda par clanova foruma, koji dovoljno dobro poznaju kosarku, vise od nas obicnih smrtnika... Tipa Stojance, Mister MVP... Verovatno ima jos par njih, da ne gresim dusu, ali njih dvojica su mi prvi u glavi kada se radi o kosarci na ovom forumu. Stojance se, nazalost, odavno ne javlja.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Pa i to je njegova greska...zasto nije doveo pleja?
Pogresio je na trojci sa kurucom ali niko ne moze da mi kaze da nam je bolje bez njega nego sam njim...bar odbranu moze da odigra..doveo je mura koji je prangijas i zabranio mu da sutira za 3 kako bi od njega napravio pleja i time izvrsnog sutera ubio u pojam...dao je panteru odresene ruke da sutira kako hoce i ovaj uzima neke ludacke suteve koje retko pogadja..a najbolji je kada probije pa sa polu-distance i tu najvise pogadja,sto retko koristi ...i to je do trenera sto mu ne skrene paznju sta treba da radi.gde je tristan,glas...dangubic za neku odbranu...zasto nema poverenje u te igrace?
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Sto se mene tice sa Dangubicem je pogodio, pozicionirao ga je na pravo mesto. Posle onog lelemudenja juce i Trifa bi mi isao na duze hladjenje. Kod Zagora znaci zivota al ono sto mu ja najvise zameram to je ta neka mekanost u pristupu, sa svima bi da bude dobar, on sa strane pokazuje sudiji da je dobra odluka (na nasu stetu), tezi nekoj ulozi mirotvorca. Sve ok nisam ni ja za ciganisanje al ti si druze kapiten mora krv da vri a ne da se spusta lopta i mir, mir, mir.
Sto se tice Zeljka dobar deo kritika opravdan. Da ne ulazimo u to da je on selektovao ekipu, to je posebna tema i opet sve i da dovedes 12 najboljih ne znas kako ce da kliknu kao tim i tu nema garancija. Vise taj takticki deo, da ne ulazim sad u detalje i otvaram stare rane ali Bursa utakmica izgubljena od strane klupe i to sa par vezanih gresaka klupe. Ovde juce ponovo takticke greske u posledjim momentima ali to je za razliku od Burse i nadoknadivo sa sledecom u Bg.
Za finale (kad preskocimo futuru) mora mnogo vise takticke zrelosti i smirenosti kod igraca (prvenstveno slobodna bacanja i gradjenje kosa), a kod klupe prepoznavanja toga ko je za sta kadar na terenu kada se lomi.
I za kraj, znam da smo svi nestrpljivi, ja se juce zabezeknuo kad je ganci komentator izjavio da li ce Partizan posle 9 godina ponovo igrati finale ABA. Ej 9 godina (koje su pojele skakavci).
Nadam se onome sto sam cuo kao jednu od teorija kada je Zeljko dolazio, a to je da dolazi u Partizan na duze staze i sta god da se uradi do kraja ove sezone velika je skola za sve nas i sto je najvaznije uz Zeljkov ostanak napravljena je i odlicna baza u mladim igracima, prvenstveno domacim (Balsa, Smajli, Tristan) pa onda i Madar i Glas. Od stranaca se videlo ko sta moze i ko koliko vredi. Promasili na 1 i na 3 skroz, a ako mi to vidimo Zeljko vidi jos bolje i siguran sam da vrlo dobro zna sta mu je ciniti. Bice to sve dobro samo treba jos vise voleti Partizan i mrzeti sebe :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Pa i to je njegova greska...zasto nije doveo pleja?
Pogresio je na trojci sa kurucom ali niko ne moze da mi kaze da nam je bolje bez njega nego sam njim...bar odbranu moze da odigra..doveo je mura koji je prangijas i zabranio mu da sutira za 3 kako bi od njega napravio pleja i time izvrsnog sutera ubio u pojam...dao je panteru odresene ruke da sutira kako hoce i ovaj uzima neke ludacke suteve koje retko pogadja..a najbolji je kada probije pa sa polu-distance i tu najvise pogadja,sto retko koristi ...i to je do trenera sto mu ne skrene paznju sta treba da radi.gde je tristan,glas...dangubic za neku odbranu...zasto nema poverenje u te igrace?
Sve je do trenera...toliko nabrojanih grešaka...vreme je za nekog novog?...ipak je on doveo Smajlija...gde je Danga?....Madar mu se sprda po parketu ....Balša kamenjar, tata mu imao mekanu ruku...sve je on kriv...da je bolji ne bi ni dolazio kod nas...znao on, ali ipak...kako će Radonja da ga rutinira...što je doveo skoro ceo tim?....gde su Mozli i Tomas?...oterao Novicu u penziju...
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Sve je do trenera...toliko nabrojanih grešaka...vreme je za nekog novog?...ipak je on doveo Smajlija...gde je Danga?....Madar mu se sprda po parketu ....Balša kamenjar, tata mu imao mekanu ruku...sve je on kriv...da je bolji ne bi ni dolazio kod nas...znao on, ali ipak...kako će Radonja da ga rutinira...što je doveo skoro ceo tim?....gde su Mozli i Tomas?...oterao Novicu u penziju...
Jel Pejdz toliko losiji od ovih novih bekova? Zasto Jaramazu nije dat veci ugovor nego je dat Avramovicu i Panteru? Mnogo gresaka je napravljeno u selektovanju tima. Sto nije doveden Gagi za hemiju u timu? I pritom i dalje moze da pruzi nesto. Smesna je prica da je Gagi invalid, sta su ovi nasi bekovi sad toliko bolji od njega? Tim je skandalozno selektovan. U reketu smo i okej, al na 1,2,3 jako losi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Ljudi morate da shvatite da je taj isti Željko sedeo skoro celu prethodnu sezonu i uživo gledao KK.
Valjda on zna kakve igrače hoće? Valjda on može bolje da proceni? Valjda može i on da pogreši?

Jaramaz je već dogovorio odlazak u Bajern.
Paige, Mozli i Tomas su jako dragi momci koji su dosta dali klubu. Da su svi ostali, ništa zamerio ne bi. Ipak pogledajte njihove tekuće sezone. Tankosava.

Glupo je o ovome pričati, a sezona još traje. I ja sam posle Burse potonuo, ali dajte malo dostojanstva. Jel vi jebeno shvatate da nama niko ne valja? Svakom treneru se traži dlaka u jajetu.

Tim nije jeftin, tim je formiran da pokuša da se bori za ulazak u EL. Tim trenutno ne izgleda šampionski. Protivnici su pre ove sezone bili miljama ispred nas. Ali to je sport, jedan brejk, jedna povreda, jedan koš promene sve!

Ja bih sad potpisao da gledam Želimira na klupi do kraja života.

I ja se skenjam, iznerviram ali mi poštovanje prema njemu ne da za pravo da ga ja nešto seciram i skautiram. Nisam mu košarkaski ni do kurijeg oka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Dosta te postujem kao clana foruma, pa ne bih da me shvatis pogresno, ali mislim da ti poredjenje Iglice i Obradovica i nije bas na mestu.

A sto se tice kritika, nisam ja apriori protiv kritika. Ali ako su kritike, voleo bih da cujem konstruktivne kritike. Tako nesto bi se moglo ocekivati od mozda par clanova foruma, koji dovoljno dobro poznaju kosarku, vise od nas obicnih smrtnika... Tipa Stojance, Mister MVP... Verovatno ima jos par njih, da ne gresim dusu, ali njih dvojica su mi prvi u glavi kada se radi o kosarci na ovom forumu. Stojance se, nazalost, odavno ne javlja.
Potpuno se slazem sa tobom. Nikada sebi ne bih dozvolila da kritikujem Želimira u stručnim stvarima. Ali, kao navijači, na ovom forumu, nije mi normalno da se bez onzira šta se desi, pišu isključivo hvalospevi. Da li smo zadovoljni dosadašnjom sezonom? Neko jeste, neko nije. Zašto taj ko nije zadovoljan ne bi pisao o tome? Sve i Želimirom da nije zadovoljan. Verujem da nema nikog ovde ko sumnja u njegovo košarkaško znanje. Ali utakmica se sastoji i od mnogih drugih stvari. Moj utisak je da postoji nešto što Želimiir nije uspeo da upakuje i skocka u ovoj ekipi. A to je njegova odgovornost.
Pa ovde je DV u periodima najvećih uspeha mnogo oštrije kritikovan. I to je OK.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top