Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.614
Reaction score
22.272
Локација
Beograd
Previse se potcenjuje lik koji se druzio sa trandzom i na pokusaj ucene rekao ,,ko vas jebe, objavite'', bez obzira sto je javna licnost. Ozbiljna lobanja, iako ciganska.
Njegov posao od pocetka karijere je da provocira. Nece on nasesti, pa jos na Dangubu.
Sve sto Kalinic bude navodno naseo, bice u cilju prekida ili nasih tehnickih/iskljucujucih. Samo pametno.
Da mu vratimo Birčevića, on je za njega Streptomicin...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.610
Reaction score
8.645
Локација
"preko bare"
Imali smo vec slican bljesak protiv Hamburga u Pioniru kad smo im za poluvreme ubacili 65. Ovo je ipak drugaciji trenutak i igramo protiv ekipe koju smo dobili dva puta u 2 dana. Nervira me kad neko napise da titulu verovatno necemo osvojiti. Dovoljno je pogledati ciganske njuske na onom tajm-autu, nemaju pojma sta ih je snaslo, svi cute ukljucujuci i trenera. Godinama su prvi jer nemaju konkurenciju, sve je to bilo tanko za njihovu masineriju van terena. Ovo sto smo mi juce demonstrirali je druga dimenzija, ubedjen sam da nemaju nikakav specijalan plan za ponedeljak sto se igre tice. Isto tako sam ubedjen da se vise uzdaju u pudlicu i njegove sluge nego li u sebe.

Razumem zasto ljudi misle da nemamo nikakve sanse, ali ako ponovimo slicnu igru od juce onda nam ne mogu nista. Bitno je da gledamo sebe, u proslosti smo cesto gledali vise na sudije u ovakvim utakmicama a na kraju su nasi igraci podbacili. Sa Zeljkom na klupi i igracima koji mozda nisu najbolji ali koji imaju ogromno srce, verujem da imamo veliku sansu da okoncamo njihovu mafijasku pricu i da cemo to i uraditi.
Kada kažem da titulu vjerovatno nećemo osvojiti, ne mislim da su oni igrački superiorni, da su u psihološkoj prednosti i da će nas razbiti na terenu. Da se igra košarka u regularnim uslovima, šanse bi bi bile podjednake i mi bismo bili u psihološkoj prednosti.

Ali svi znamo s kim imamo posla. Bojim se (znam) da će tu najmanje odlučivati igra na terenu. Nas najveći problem je što nemamo nikoga ko će da zaštiti stručni štab i igrače. Vjerujem da će "legenda" biti "na nivou zadatka". Ne možemo ni zamisliti šta im sve može pasti na pamet.

Šta znam, možda ne bi bilo loše da imamo nekoga uz ekipu ko će snimati šta se sve dešava prije i za vrijeme utakmice. Tu bi se moglo skupiti interesantnog materijala.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.185
Reaction score
15.718
Локација
Beograd
Lavex, to je dobra ideja da postoji neko ko je zadužen da snima i posmatra šta se dešava u toku utakmice ali problem su ciganski mediji koji to neće objaviti kao što nisu objavili posle utakmice broj dva. Onu razbijenu staklenu flašu nisam nigde video po portalima bukvalno nigde, dok recimo posle utakmice broj tri...pa znaš i sam šta je pisala gamad.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Eno ganaca ispred hale, precekali pulene na povratku iz polupraznog Mordora, kao nema veze, odbrana nam je jos uvek najbolja u Evropi, elitni defanzivci, najbitniji rep'stativci, standardni tulumarasi po dnu Evrolige... sve je u redu.

Jebem vam sve da vam jebem, da je Mordor bio samo malo puniji i Zeljko malo zeljniji da vas drkne i 50, picka vam materina, da vam picka materina ogavna.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
U prvom redu Bozo Koprivica i Bogdan Diklic, sa neba ih posmatra Dusko Radovic.

U ponedeljak ce u prvom redu biti Aca Lukas i Dragan J. Vucicevic. Sa zemlje ce ih posmatrati Aleksandar Vucic, Ana Brnabic, Sinisa Mali, Djuka Bizon, Ivan Ivanovic, Keba, srBska majka, Zvezdan Terzic i Nebojsa Covic.

Bozo Koprivica je veliki covek i knjizevnik, cvrst kao stena Trebjesa. Najbolje delo mu je ipak jedna kratka prica. Prica o Partizanu, nemoralnoj drolji i 11 Hitlera. Prica za sva vremena.

Ajde Partizane, jos jedna pobeda.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Kakvo medijsko spinovanje oko Trifunovicevog radovanja....

Ne daj boze da neko prdne pored zvezdine klupe , mamu vam jebem napacenu.

A drmanje koseva , pp aparati , bacanje kesa sa mokracom i pljuvanje trenera , to nije dobilo nikakav prostor u medijima.

Decko apsolutno ne treba da se izvinjava ni za sta vise.
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.833
Reaction score
9.793
Ne mogu da editujem. Ocigledno ide sa Arene, umesto da je integralni snimak. Na 1:15, ubacen lazni ton :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top