Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Da se nije Smajli iznenada povampirio, mnogo bi teze bilo.
Oni imaju pola centra, kada bi se gledalo po old skul parametrima, ali uspevaju da to nekako neutralisu, osim u poslednjoj utakmici.
Zna i njihov " strucni " stab u kom zecu lezi grm, ali zna i Zeljko bolje od njih samih sta oni znaju.
Dobric i davidovac ako se ne proseru veceras , to je vec pola pobede.
Ocekujem veceras da Panter od pocetka uzme loptu, pa sta Bog da i njemu i nama. Ovi ostali samo nek drze rezervne polozaje i nek ne daju autokoseve i ne izvode loptu njima u ruke i bice dobro.
Ne treba zaboraviti da sa svakim proteklim minutom meca pritisak ide na njihovu stranu.
Svaka nasa trojka, kontra i zakucavanje se mnoze, ne sabiraju.
Da ubrzamo veceras tocak istorije, svima ce biti lakse kad stvari dodju na svoje mesto.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Krećem uskoro na posao. Oko 20:00 gasim sve tonove i planiram da ne gledam u telefon do ponoći.

U 22:00 krećem sa posla kako bih u 22:20 pustio tekmu i gledao kao lajv prenos.

Ipak, prolazeći Bulevarom Despota Stefana negde oko 22:15 viđam izjebane ciganske pičke sa facama na kojima su tragovi grobarskog opštenja i to mi spojluje ceo plan da ne saznam epilog večerašnjeg meča...

Odlazim u stan i bez tenzije ispijam sve što sam stavio da se hladi dok na TV-u gledam Radeta kako postaje Novica nekim novim generacijama.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ocekujem veceras da Panter od pocetka uzme loptu, pa sta Bog da i njemu i nama.
Ne daj Bože... Recept za laganih -15... Lopta kod Alekse, Madara i Mura, nek probijaju njihovu gerijatriju na prvom koraku a onda može i Panteru za 3, i Zeku i Lesoru, može skok-šut, ulaz do kraja... Bude li se Panteru gurala lopta u ruke od početka napada ugasili smo ga...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Tacno.

Pantera treba odmoriti, to znaci siguran i dobar prenos Mura/Madara/Alekse, pritom da isti napadaju protivnicku odbranu, a ne coskare samo.

Recept iz poslednjeg meca, svi znamo da je tesko ponoviti takvu partiju, jer je ono najbolja partija Partizan u zadnjih X sezona, u odnosu na jacinu,agresivnosti protivnika, ali videlo se da mogu, moze i Mur, moze i Madar, za Pantera i Aleksu smo znali jos ranije.

Lopta Panteru u zadnjih minut,dva, pa nek radi sta hoce, lik je klacer i normalno je dati mu kljuceve tima.

Samo da Lessort bude koncentrisan i veceras, da ga ne isprovociraju ili pak sudije napune faulovima.

U dilemi sam gledati ili ne mec, sve zivo struji u meni, mozda i cuka otkaze do veceras.

Nek nas san sad bude tvoj, samo hrabro vodi nas do pobede!!!!!!!!!!!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.222
Локација
Novi Sad

"Tačno je da je podneta krivična prijava od strane KK Partizan zbog pretnji koje su upućene kosarkašim preko Tvitera. Prijava je podneta danas protiv NN lica, zbog krivičnog dela ugrožavanje sigurnosti iz člana 138 Krivičnog zakonika" potvrđeno nam je u tužilaštvu

1654512243-trifa.jpeg1654512267-panter.jpeg

Da li je i fmp kurva il ste samo vi??
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Krećem uskoro na posao. Oko 20:00 gasim sve tonove i planiram da ne gledam u telefon do ponoći.

U 22:00 krećem sa posla kako bih u 22:20 pustio tekmu i gledao kao lajv prenos.

Ipak, prolazeći Bulevarom Despota Stefana negde oko 22:15 viđam izjebane ciganske pičke sa facama na kojima su tragovi grobarskog opštenja i to mi spojluje ceo plan da ne saznam epilog večerašnjeg meča...

Odlazim u stan i bez tenzije ispijam sve što sam stavio da se hladi dok na TV-u gledam Radeta kako postaje Novica nekim novim generacijama.
Najezio sam se
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Verovatno se krije neki 13 godisnjak iza tnjiter profila, to su ciganske igre, NAPUSITE SE KURCA GOSTI, jebace vas i KP i Matijas i Trifa i Spalding i Tuljo, i ti, i ti.....

Izvinjavam se zbog jos jednog posta, jednostavno ne mogu, takav je dan ima tezinu...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ovo je odlično. To samo govori o tome koliko su se ustvari usrali... Na prvi pokušaj ugrožavanja bezbednosti igrača ili bilo koga drugog iz kluba napustiti teren istog momenta dok se ne steknu uslovi za igru, tj. ne isprazni hala... Mrš stoko bezrepa cigansko-limena, Vesni svojoj tako pretite!
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
I Buducnost je napustala teren u majstorici pa sta se desilo? Ponizavani su sa horskim pjevanjem "Izadji mala", treba to da nam rade? Da bi ispraznili halu treba da neko napadne nekog, ili da se desi veca kolicina kovanica, nece niko prazniti halu jer je neko pjevao neku pjesmu, psovao boga pitaj koga, jer sve smo to gledali i prethodne utakmice. A da mi sami od sebe izadjemo sa terena? Pa sta mislite da bi postigli? Dali bi nam neki rok da se vratimo inace 20-0 i cao. Tako je tada bilo tako bi bilo i sada, pa zna se ko vodi ligu.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Samo gaaaaaaaaaaaas!!! Ničija nije gorela do zore a njihova će goreti još jako kratko!

Igrači mi deluju potpuno mirno i mislim da je Željko tu odradio najbitniji deo.

A što se tiče rahmetli kurve, stara je i umorna ali će večeras dobiti tvrdo i jako kao nekada!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
I Buducnost je napustala teren u majstorici pa sta se desilo? Ponizavani su sa horskim pjevanjem "Izadji mala", treba to da nam rade? Da bi ispraznili halu treba da neko napadne nekog, ili da se desi veca kolicina kovanica, nece niko prazniti halu jer je neko pjevao neku pjesmu, psovao boga pitaj koga, jer sve smo to gledali i prethodne utakmice. A da mi sami od sebe izadjemo sa terena? Pa sta mislite da bi postigli? Dali bi nam neki rok da se vratimo inace 20-0 i cao. Tako je tada bilo tako bi bilo i sada, pa zna se ko vodi ligu.
Pa da i to što kažeš, veće poniženje da nam pevaju "izađi mala" nego da nas linčuju na terenu :banghead: Nek polome nekome ruku, nogu, izbiju oko, samo nemoj da pevaju, to ne smemo da dozvolimo :banghead:

Odjavljujem se do utakmice, srećno momci! Uz vas šta god da bude! :napred-partizan:
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.532
Локација
Beograd



Погледајте прилог 16599Погледајте прилог 16600

Da li je i fmp kurva il ste samo vi??
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Ja mislim da ce veceras onaj DJ sa Arene morati ubacivati pjesmice :D Nek ne igra ko se lomi, kom' ne kuca srce celicno, crno-bele, boje brani...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Da se igra u normalnim uslovima sanse bi bile 50%, nasi treba da daju vise od 100 % svojih mogucnosti i da ne podlegnu provokacijama. Kako sto prenose medijumi ceka nas pakao kako da se igra za zivot i smrt a ne kako derbi pa ko je bolji neka pobedi. Juris momci napred kralju valjda ima boga pa veceras oko 22 sati da slavimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top