Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.344
smanjite ocekivanja, moja preporuka... tesko cemo ovo veceras, suvise je svega protiv nas... da ne bude posle pljuvanja i propustenih prilika za cutanje... sta god da urade, hocu borbu do zadnjeg atoma snage, za svaku loptu do kraja
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Otprilike oduvek u ovim domaćim mečevima domaćin pobeđuje u petoj, bilo da smo mi protiv beočina, mi protiv originalnog fmpa, budućnost protiv nas, mi protiv romuljaga itd, nismo ni pobedili u gostima ne pamtim, ovi su spremni na sve zbog titule tako da je realno sve protiv nas.
Slabi smo u neizvesnim završnicama ali smo nezaustavljivi ako presečemo protivnika u prvoj, drugoj četvrtini.
Oni su kvalitetniji pre svega na iskustvo domaćih igrača u el, to je ono gde se pravi razlika, obično njima prave razliku dobric i davidovac, a kod nas u poslednje vreme Avramović, pre njega Jaramaz, i generalno najčešće ista grupa igrača budu protagonisti derbija tako da tu nema velike filozofije. Da li će biti košarke videćemo na početku pošto ne smeju da uđu u neizvesnost, tako da možemo očekivati izbacivanje Pantera i Ledeja ličnim.
Al svakako sve što vidimo mi vidi Željko mnogo bolje i ako bude do nas mi ćemo se pobiti do kraja. Al svakako miriše negde na ono zbacivanje budućnosti početkom 2000ih da li sada da li za par meseci, samo treba imati strpljenja za proces bez obzira na veceras. Željkov proces selekcije obično ima dosta grešaka ali na kraju se naštimuje. Opet treba reći da od Nolana Smita nismo bili bliže tituli.
Bravo!
Strah u njima izmice kontroli jer su svjesni da je proces nezaustavljiv, da li ce pasti ove ili sledece sezone, nebitno je. Koga god da dovedu sledece sezone, mi, kojima ce kostur ostati, sa zajednickom sezonom iza sebe, za njih smo nedohvatljivi i to je 1000%.
Bilo bi sjajno veceras ih iskarati i onda ih ceka duga penzija.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Odavno nije se pevalo titula titula slavice se titulaaa Partizan je da ne baksuziram dalje znate kako ide......
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
smanjite ocekivanja, moja preporuka... tesko cemo ovo veceras, suvise je svega protiv nas... da ne bude posle pljuvanja i propustenih prilika za cutanje... sta god da urade, hocu borbu do zadnjeg atoma snage, za svaku loptu do kraja

Veru mi niko ne može uzeti a da pljujem neću, nisam do sada a ne planiram ni ubuduće. Tako da kolega, ideeeeeee gaaaaaaaaaas!!!

Da se čuje posle ovoga "Jebao si kurvu Zagore" i "Sad si uzeo trofej Zagore"!!! :ziveli
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Da uđem u petu utakmicu serije nakon dve uzastopne pobede, od toga poslednja stoka razlike sa kakvim tačno očekivanjima?! :D Očekujem da ih razbijemo ko pičke i igrom a i fizički, zabole me za realnost! Hvala ti Željko na tome, i izvini što sam izgubio veru posle Burse.

Do pobede večeras, konačne! :pfc:
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Ako neko od igrača čita forum, mada znam da je sad kasno... Molim vas jako i hrabro, kad ste ih nabili 30 možete onda i večeras da nas usrećite da se spržimo od alkohola i čega sve ne.
SVEEE!
AAAAA!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.676
Локација
Kipar
Znam da cemo dati sve od sebe pa videcemo za sta je to dovoljno. Dok je Zeljka uzivajmo!
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
200
Reaction score
1.420
Локација
Beograd
100% tvrdim da je Željkov model igre prezahtevan, traži mnogo veliki nivo razumevanja igre. Potrebno je da igrač razume zašto radi to sto radi a ne da radi mehanički. Za to je potrebno vreme, ali jednom kad legne to je ozbiljna priča. Ono sto je evidentno je činjenica da ekipa raste. Uz 1-2 ozbiljna pojacanja sledeće sezone ovaj tim će da bide mašina za mlevenje mesa. Veceras samo hrabro pa šta bude. Rezultati Zeljkovog rada će se videti u 2 i 3 sezoni. Potpuno sam miran.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Crne kose , raspletene bujne....



AJMO CRNO BELI !!!!!!!!!!!!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.455
Локација
Храм фудбала
Очекујем да побједник вечерашње утакмице неће подићи пехар.
Већ да ћемо то лијепо организовати пред својим навијачима сутра, прекосутра.

НАПРЕД ПАРТИЗАН!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top