Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Sanovnik dobija novo znacenje ovim postom. Malo realnosti.
Doslo je vreme za brejk u Tel Avivu.
Mora da kontrolisemo skok pre svega, da ih ne razigramo u samom startu, ne dopustiti Lorencu i Boldvinu da se razmahnu i da imamo sto manje izgubljenih lopti.
U napadu napadi preko Ledeja i Nikole.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Meni samo nije jasno zasto bi se Barsa otarasila takvog igraca kad u svakom slucaju treba da mu plati citav iznos ugovora. Logicnije je kad ga vec placaju da ga zadrze da igra kod njih nego da ga puste. Mozda grijesim.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To je zato sto srpski novinari i insajderi prate košarku od kad cigani igraju el.
Kad su ovoliki ugovori u pitanju ima samo dve opcije sporazumni raskid gde se igrač odriče dela potraživanja i preuzimanje ugovora gde sledeći klub preuzima ili ceo ugovor do kraja ili deo, a deo placa stari.
Prva opcija u milionskim ugovorima svakako otpada tako da je sigurno druga u pitanju.
Tako da nema nikakve logike da se on obećao nama samo da se dogovori s barsom kada je tu bitan i dogovor između klubova. Da li bi hipotetički Partizan plaćao 100 posto ostatka ugovora ( to se nikad ne dogodi) ili 50,60,70.
Igrač bez svog novca neće ostati, tako da nema čistih papira od Barse dok se sve 3 strane ne dogovore.
Ono što može fiktivno da se odradi je da se da reč igraču da će dobiti 70 posto ugovora recimo ako se nagodi s barselonom da dobije 30.(banalizujem brojke)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top