Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
242
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Каква распуштена банда.
Умјесто да уче и раде они се зајебавају...
:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Zna li se kada se Balša okvirno vraća u tim?
Nisam doktor i ne znam kako se sada leči mononukleoza, ne znam ni u kakvom je trenutnom stanju Kopriva Mlađi, ali sećam se da je moj drugar iz osnovne, kad je dobio tu bolest, prvo mirovao u kući, a onda, kad se vratio u školu, jedno duže vreme (i da ne bi došlo do komplikacija) bio oslobođen časova fizičkog...

Dakle u to vreme stav doktora bio je mirovanje, a zatim i neizlaganje fizičkim aktivnostima, što je sve potrajalo koji mesec...
Da li sada medicina taj oporavak može (i sme) da ubrza i skrati, ne znam, ali sigurno da nije dobro žuriti i ugroziti zdravlje mladog košarkaša...
Drugo, on igra košarku na profesionalnom nivou, pa i kad se vrati trenažnom procesu, biće potrebno još vremena da stekne snagu, kondiciju, formu...

 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Meni je bio zabranjen trening godinu i po pre 8 godina, lepo me sastavila :D

Ove blaze forme, par meseci.

U svakom slucaju, preko leta da vraca formu, pa sledece godine napredak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top