Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.854
Ja sam u glavi sve bacio na ovu sezonu. Nek priča ko šta hoće, ali imati u timu Eksuma, Pantera, Ledeja i Lesora je sad i ko zna kad. Nije to onaj Partizan od pre par meseci, ovo je sila koja na skoro svakoj poziciji ima igrače koji su među vodećima u Evropi. Ne postoji tim protiv koga trenutno ne mogu da igraju ako su relativno odmorni. Uzimaj to pa nek ide život.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Pa nzm brate dal smo gledali istu utakmicu?
Na ovoj na kojoj sam ja gledao on je imao šut iz igre 0 od 6. +/- -12. Od njega je samo bio gori Madar sa -13.
Sledeći najgori Tristan i Nunali sa -7.

Možda je u toj što si ti gledao on dao 15 poena, napravio neku asistenciju i neku ukradenu, iznudio neki faul...
Najtužnije od svega je što Anđušić ove godine ima bolje statističke parametre nego prošle. I generalno ima bolje statističke parametre nego što mu je životni prosek. Što znači da je i on sa njegovom bezmudom košarkom napredovao kod Željka, ili mu je nađeno dobro mesto gde ga krijemo.
Ali kada god je potrebno da iskorači, i da odmeni umorne igrače. On se usere.

Što reče @Стојанче Ристевски igrač za +20 i - 20.
Jeste prelomio utakmicu protiv Monaka. I to je jedina.

Malo je za igrača sa tolikim iskustvom.

Svakako ne mogu da razumem da dečko koji protiv Efesa nije igrao ni minut, umesto da ne izbija iz hale i trenira da pokaže nešto, ide u Grčku da se sprda sa ženom. A onda dođe i usere se ovde...
U Barseloni kad smo igrali dao je 23 poena,u Madridu 13 poena
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Pa nzm brate dal smo gledali istu utakmicu?
Na ovoj na kojoj sam ja gledao on je imao šut iz igre 0 od 6. +/- -12. Od njega je samo bio gori Madar sa -13.
Sledeći najgori Tristan i Nunali sa -7.

Možda je u toj što si ti gledao on dao 15 poena, napravio neku asistenciju i neku ukradenu, iznudio neki faul...
Najtužnije od svega je što Anđušić ove godine ima bolje statističke parametre nego prošle. I generalno ima bolje statističke parametre nego što mu je životni prosek. Što znači da je i on sa njegovom bezmudom košarkom napredovao kod Željka, ili mu je nađeno dobro mesto gde ga krijemo.
Ali kada god je potrebno da iskorači, i da odmeni umorne igrače. On se usere.

Što reče @Стојанче Ристевски igrač za +20 i - 20.
Jeste prelomio utakmicu protiv Monaka. I to je jedina.

Malo je za igrača sa tolikim iskustvom.

Svakako ne mogu da razumem da dečko koji protiv Efesa nije igrao ni minut, umesto da ne izbija iz hale i trenira da pokaže nešto, ide u Grčku da se sprda sa ženom. A onda dođe i usere se ovde...

Taj + - statistika i nije toliko relevanta. Ne mozes da racunas Tristana sa -7 i kazes da je jedan od najgorih a decko igrao 5 minuta i od nasih prvih 8 dao 4 poena. Dosao je do -7 jer su "sokici" sve pogodili i krenulo ih. Zeljko je jednostavno koristio iskusnije igrace jer se jurio rezultat.

Koliko sam ja upucen, Danilo ostaje posle svakog treninga da odradi i suterski. Mislim da je problem vise u nasim glava jer smo ocekivali od njega generalno, da bude bek scorer, a realno je imao talenta i ruku za tako nesto. Realnost je da je postao "role player" koji treba da je siguran sa bacanja i da ima visok procenat ubacenih trojki. Mene kod njega vise nervira kada hoce da nesto iskreira na silu i podeli neku asistenciju posle pick and rolla ... jednostavno on nije za tako nesto.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
366
Reaction score
2.114
Локација
Trstenik
Treba podržati Anđušu. Jeste većinu utakmica loše odigrao, jeste da ga Željko zbog loše forme ali često i iz koncepcijskih razloga ne uvodi u igru u važnim utakmicama, i jeste da su se obe njegove prethodne epizode u Partizanu završile neslavno. Ali to ne znači da on ne može u nekoj od narednih utakmica da se izdvoji kao ključan igrač koji će nekim poenima prelomiti utakmicu u našu korist. Pljuvanjem i teranjem možemo samo da mu ubijemo moral i sprečimo mogućnost toga. Znači podržavamo ga do kraja sezone, ako do kraja ne ispuni očekivanja, stručni štab je tu da u predsezoni odluči da li ćemo ga zadržati ili ne. U svakom slučaju ne može niko bolje od Željka znati da li nam je Anđuša potreban ili ne.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
366
Reaction score
2.114
Локација
Trstenik
Nije samo što piše na forumu, nego i da forum utiče na mišljenja recimo samo 1% nekih navijača, pa onda oni svoja mišljenja šire svojim drugarima, po raznim portalima... pa onda na kraju dopiru na neki način poruke i do igrača, to je neizbežno. Svrha mog posta je da se to smanji koliko god je moguće.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
366
Reaction score
2.114
Локација
Trstenik
Slušaj, kritika je ok, ali pljuvanje i teranje nisu ok. Željko stalno viče na svoje igrače da bi bili bolji, ne mazi ih, ne ophodi se prema njima kao prema devojčicama. Ali ti ne smeš igraču da učiniš da se oseća kao da nije poželjan ovde. Moraš da mu daš do znanja da je bitan i potreban, ali da mora puno da radi da ispravi greške.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.379
Reaction score
3.862
Локација
127.0.0.1
Niko ne mrzi Andjusica, ali covek igra lose. To bi bila sustina.

Da li ce sutra igrati bolje? Ja se iskreno nadam i prvi cu se radovati. Ali to sto sad evidentno igra lose, i sto to konstatujemo, ne znaci da ce on sad biti kaznjen manjom platom ili dobiti otkaz, ili da ga neko mrzi. Ali moze se zaboga valjda reci ocigledna stvar a to je da je covek sad u kanalu?

On nam sad u ozbiljnim (a i u neozbiljnim) utakmicama ne koristi puno. Zapravo nam ne koristi. Valjda ce proraditi sut, ili ce naci neki drugi element u igri u kome moze biti koristan.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Prvo, ne ubacuj Željka gdje ne treba.
Drugo, vidjeti pod Naneli, koliko su ga pljuvali.
Treće, ne uči se stari pas novim trikovima.

I poslednje, idemo u off, od mene toliko, tema zatvorena.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
366
Reaction score
2.114
Локација
Trstenik
Ti si prvi počeo da mene napadaš i sad kao nešto poentiraš. Ja sam sad ispao najveći zaštitnik Anđuše iako ga u sebi najviše psujem. Samo ne želim da se pljuje naš igrač na javnom mesto. Iskuliraj druže. Nemam ni ja snage niti vremena da se raspravljam sa tobom, ali prosto provociraš. Toliko i od mene.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.413
Локација
Beograd
Niko ovde nije pljuvao Anđušića osim jednog kolege...i to je sankcionisano od strane moderatora, sve ostalo je bila kritika na njegovu prikazanu igru i zalganje, dajte da ne pravimo dramu gde je nema.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.379
Reaction score
3.862
Локација
127.0.0.1

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Mislim da bi svi sad potpisali da se tako odlucuje o F4. Andjusic sam na sutu za 3. Mislim da bi taj sut u nasim glava trajao vecnost.. ali i radost kad ga pogodi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top